Сколівська районна державна адміністрація
Сколівський район, Львівська область

Новини Сколівщини

Шановні жителі Сколівщини! В природі усе влаштовано розумно і раціонально!

Дата створення: 11:37 06.04.2017, Переглядів: 299

Пам’ятайте: кожен акт підпалу – це є злочин проти світу природи!  Скрізь, де пройшов вогонь, не буде колишнього різнотрав’я. У нашому кліматі трава перегниває за зиму і не є перешкодою для молодої порості. А під час випалювання гинуть насіння рослин і самої трави над поверхнею землі, на землі і насіння під землею. Територію, що звільнилася, захоплять бур’яни.   Трав’яні пожежі призводять до значного зниження родючості ґрунту.

Ще раз про африканську чуму свиней

Дата створення: 11:30 06.04.2017, Переглядів: 231

У зв’язку з  ускладненням епізоотичної ситуації щодо африканської чуми свиней на території України, а саме виникненням 14-ти випадків захворювання з початку року, варто ще раз нагадати про особливості даного захворювання. АЧС є однією із найбільш небезпечних хвороб свиней, оскільки характеризується високою смертністю(98-100%), значними економічними збитками, зумовлених відсутністю вакцини.

Відбулась щомісячна нарада культпрацівників району

Дата створення: 14:34 05.04.2017, Переглядів: 295

Сьогодні,  05 квітня,  у відділі культури райдержадміністрації  відбулась  щомісячна нарада культпрацівників району. Основними питаннями, які виносились на порядок денний, були:  підготовка до участі  у конкурсах  в рамках реалізації  Комплексної  Програми підтримки розвитку культури Львівщини  у 2017 році; підготовка  народних домів до Великодніх свят; про  місячні обсяги споживання електричної енергії в закладах культури;  підготовка колективів до захисту звання народний; про активізацію гурткової роботи.

Ярослав Лепісевич провів зустріч з активом смт. Верхнє Синьовидне

Дата створення: 11:00 05.04.2017, Переглядів: 244

У вівторок, 04 квітня, перший заступник голови райдержадміністрації Ярослав Лепісевич здійснив виїзд у Верхньосиньовидненську селищну  раду,  де відбулась зустріч з місцевим активом  щодо проблемних питань та перспектив  розвитку населеного пункту.

Мешканців Львівщини закликають не палити суху траву

Дата створення: 14:36 04.04.2017, Переглядів: 292

Департамент з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації вкотре закликає мешканців області не допускати самовільного випалювання сухої рослинності та її залишків і пам’ятати про шкоду природі внаслідок пожеж в екосистемах.

Тренінг «Децентралізація. Про успішне село і селян, що заробляють»

Дата створення: 13:51 04.04.2017, Переглядів: 434

В суботу, 01 квітня, в приміщенні  Труханівської сільської ради проведено  тренінг «Децентралізація. Про  успішне село і селян, що заробляють» в рамках проекту «Сільська освітня новація – надійна європейська інтеграція».

«Об'єднані територіальні громади – можливості для місцевого розвитку і крок до євроінтеграції»

Дата створення: 17:59 03.04.2017, Переглядів: 388

25 березня в с.Козьова відбулась інформаційно-роз´яснювальна зустріч «Об´єднані територіальні громади – можливості для місцевого розвитку і крок до євроінтеграції». Захід проводився в рамках проекту «Сільська освітня новація – надійна європейська інтеграція», який реалізується на Сколівщині громадською організацією  «Інформаційно-навчальний центр «Імпульс».  Учасниками зустрічі стали представники органів місцевого самоврядування та громадськості сіл Козьова, Плав´я, Завадка, Орява,  Тухля і м.Сколе. Третина учасників зустрічі – депутати місцевих рад.

Пільговий проїзд в обласних маршрутках продовжили до 1 липня

Дата створення: 11:48 03.04.2017, Переглядів: 256

Автотранспортні підприємства Львівщини продовжать возити усі категорії пільговиків до 1 липня 2017 року. У подальшому для громадян, що мають право на пільговий проїзд у маршрутках, планують запровадити адресну монетизацію.

Благоустрій в День довкілля

Дата створення: 11:34 03.04.2017, Переглядів: 279

У суботу, 1 квітня, в рамках проведення Дня довкілля працівниками Департаменту екології та природних ресурсів  Львівської облдержадміністрації проведено   акцію з благоустрою та озеленення  території в ур. Колодка та ур.Альтана на Сколівщині. Зокрема, під час акції проведено розчистку від сміття  території біля ур. Альтана, висаджено саджанці ялини в ур.Колодка та  алею дубів в ур.Альтана.

На Верецькому перевалі віддали шану січовикам Карпатської України

Дата створення: 10:42 03.04.2017, Переглядів: 300

У суботу, 1 квітня, на Верецькому перевалі відбулися заходи, приурочені до 78-річчя проголошення незалежності Карпатської України та розстрілу карпатських січовиків, які її захищали.