Сколівська районна державна адміністрація
Львівська область, Сколівський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Новини

18 Березня, 2020 р., 20:38
Шановні клієнти Сколівської районної філії ЛОЦЗ, наша установа переходить на тимчасовий порядок роботи!  Прийом документів від клієнтів  здійснюватиметься засобами електронного зв’язку або через  скриньку для прийому кореспонденції, що розміщена біля вхідних дверей центру зайнятості!  Після опрацювання документів фахівець зв’яжеться  з Вами в  телефонному режимі, тому звертаємо увагу на необхідності надання актуальних контактних даних, за якими ви перебуваєте на постійному зв’язку. Всі групові та масові заходи у Сколівській районній філії ЛОЦЗ скасовані по 06.04.2020 року включно.  Ви зможете отримати консультації  та відповіді на свої запитання використовуючи: номери  телефону гарячої лінії:  Львівськогого обласного центру зайнятості: (032) 233-01-83, (032) 233-05-22  Сколівської РФ ЛОЦЗ: (032) 5122097 та адресу  електронної пошти Сколівської РФ ЛОЦЗ: skolecz@locz.gov.ua Бережімо здоров’я один одного!
17 Березня, 2020 р., 12:44
У ЗВ'ЯЗКУ ІЗ ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНИМ КАРАНТИНОМ ПРОСИМО ВАС БЕЗ МАСОК ТА БАХІЛ В ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ НЕ ЗАХОДИТИ! ДАВАЙТЕ БЕРЕГТИ ЖИТТЯ ТА ЗДОРОВ'Я ОДИН ОДНОГО! Правила відвідування центру зайнятості під час ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНОГО карантину (з 12.03.2020 до 03.04.2020).
24 Лютого, 2020 р., 17:40
Залучення безробітних  до організації підприємництва у разі відсутності на ринку праці підходящої роботи – одна з активних форм політики зайнятості. Фахівці Сколівської районної філії Львівського ОЦЗ також пропонують бажаючим вирішити питання працевлаштування шляхом  організації власного бізнесу. Зокрема, з цією метою нещодавно для безробітних філії було проведено інформаційний семінар "Генеруй бізнес-ідею  та розпочни свій бізнес". ? спочатку до інформування долучилася керуюча місцевим відділенням «Приватбанк» Іванна Стасів, яка розповіла про умови кредитування  «Приватбанком» малого та середнього бізнесу згідно Державної програми «Доступні кредити 5%-7%-9%»; ? згодом учасники поділилися на малі групи, в яких опрацьовували  формулу успіху майбутнього підприємця: успіх у бізнесі=особистість+ідея+ресурс; ? на завершення кожен озвучив свою нішу, в котрій планує займатися підприємництвом  та був скерований кар’єрним радником на профконсультаційний прийом із застосуванням психодіагностичного тестування.
21 Лютого, 2020 р., 11:37
Районний інноваційний профорієнтаційний проєкт ПРОФІКЕМП на Сколівщині дає можливості учнівській молоді,приміряти до себе професію і прийняти правильне рішення щодо її вибору, про що ми і ділились досвідом на проміжковій робочі зустрічі,19.02.2020 року.
21 Лютого, 2020 р., 11:36
19.02.20 року з учасниками районного профорієнтаційного проєкту ПРОФІКЕМП поділилась досвідом директорка Сколівської ЗОШ 1-3 ступенів ?Олександра Дмитрух розповіла про чудові спогади річної діяльності ПРОФІКЕМПУ, який допоміг відкрити учасникам свої таланти, оволодіти певними практичними навиками та відкрив можливості перед учнями у нових проектах .
21 Лютого, 2020 р., 11:34
19.02.2020 року учасники районного проєкту ПРОФІКЕМП отримали ряд майстер-класів від підприємців Сколівщини. Майстер-клас від головного редактора народного часопису «Бойківська думка» Іванни Русин, який допоміг глядачам зрозуміти: • яких правил дотримуватися при написанні статті, • як придумати назву, яка залишиться у серці читача надовго, • як вибрати тему для написання статті. Завдяки роз`ясненню учням основних складових будь-якого твору стало зрозуміло як правильно перенести всі почуття та думки на папір.
21 Лютого, 2020 р., 11:33
19.02.2020 року учасники районного профорієнтаційного проєкту ПРОФІКЕМП отримали ряд майстер-класів від підприємців Сколівщини. Андрій Марчук – КЕМПІНГ GOTAR, саме цей молодий чоловік, який сьогодні ділиться досвідом, три роки тому започаткував власну справу за сприяння служби зайнятості, тож охоче ділиться з юними учасниками ПРОФІКЕМП досвідом, як керівник табору. Андрій відреконструював бабусин будинок під екостиль і займається зеленим туризмом та надає послуги гіда - екскурсовода, проклав понад 12 маршрутів протяжністю до 1000 км. «Моя діяльність – це найкращий шлях до того, щоб любити життя, насолоджуватись ним, чим саме я професійно займаюся»- підсумував Андрій Марчук на завершення.
21 Лютого, 2020 р., 11:31
19 лютого  на проміжковій робочі зустрічі з командами районного інноваційного проекту ПрофіКемп Володимир Бега - Славський селищний голова, звернувся першим до класних керівників 10 класів та учасників ПРОФІКЕМП та партнерів проєкту. Розповівши історію розвитку і діяльності Готельно - відпочинкового комплексу Вежа Ведмежа, Володимир Миронович, закцентував більшу увагу на потребі кадрового потенціалу, адже в Славській ОТГ налічується понад 30 відпочинкових об’єктів, які потребують відповідний кваліфікований персонал. «На сьогоднішній день роботодавці змушені запрошувати на роботу з усієї України кандидатів на відповідні посади,оскільки, в нас своїх немає» - говорить Володимир Бега. «В чому проблема ? Чому наша молодь не обирає професії, які є затребувані на ринку туризму? Сьогодні у вас, молодих людей, є можливість глибше ознайомитися з своїм краєм, завдяки проєкту ПРОФІКЕМП, придивитися і приміряти на себе професію під стан своєї душі, я вдячний директору- Іванні Тимоцко та колективу за те, що вона завжди додає нам заряду енергії та впевненості, що в нас в скорому часі буде інша тенденція в плані кадрового потенціалу. Адже, якщо у нас зараз є потреба у сотні кадрів, то з будівництвом інвестиційного проекту «Rozanka park» буде потреба у тисячі робочих місць. Недавно я повернувся з делегацією обміну досвідом з Австрії, так – от, одну канатно-крісельну дорогу обслуговує півтора тисячі осіб» - додає Володимир Миронович. Володимир Бега, також закцентував увагу на вивченні англійської мови, особливо учнівській молоді потрібно прикладати багато зусиль для оволодіння нею, бо це вимога часу. Володимир Миронович розповів про проєкт «Бойківське коло» будівництво дороги, що з’єднає місцевість із Закарпаттям та Івано-Франківщиною. "Наша ідея полягає в тому, щоб з’єднати Славське із Пилипцем у Закарпатті найкоротшою дорогою. Зараз ми є в тупику, і туристи, які приїжджають сюди влітку, щоб десь далі подорожувати, змушені повертатись у Сколе, до траси "Київ — Чоп", через Верецький перевал. А до Пилипця ще треба проїхати через Нижні і Верхні ворота, це 120 км. Дорога напряму від Славського до Пилипця становить усього 30 км. Якщо турист виїхав із Славського і планує повернутись сюди, то має проїхати зайвих 180 км за день. Це ж стосується Івано-Франківщини", – пояснює він. Довжина кола становитиме приблизно 100 км. і це послужить ще більшим поштовхом до активного розвитку туризму. "Я закликаю юних учасників до свідомого вибору професії під ринок праці Сколівщини і дякую всім, хто прикладає зусиль в цьому напрямку"- на завершення додав Володимир Бега.
21 Лютого, 2020 р., 11:28
Наш край прекрасний і благодатний, такими словами розпочала своє звернення директор Сколівської РФ ЛОЦЗ - Іванна Тимоцко, чарнівністю нашого краю захоплюються тисячі туристів, які приїзджають до нас на відпочинок і за це платять немалу суму коштів. А ми тут проживаємо на цій святій, Богом даній землі.Тож маємо великий обов’язок і відповідальність продемонструвати, що ми гідні сини і дочки, що ми достойні господарі Карпатської землі, адже вона вимагає від нас скеровувати свої розуми, таланти,творчість, фантазію, час саме у доповнення цієї краси. Пройшло 140 днів від старту районного інноваційного профорієнтаційного проекту Профікемп, який проходив на ГК ПЛАЙ. І сьогодні ми з вами на проміжковій зустрічі у миловидному кутку Карпат готельно- ресторанного комплексу ВЕЖА ВЕДМЕЖА. Такі місця зустрічей надихають кожного з нас на ідеї. Взагалі річний проект ПРОФІКЕМП дає можливість вам пожити у світі краси, гри, казки, музики, малюнка, фантазії, творчості і поділитися саме цим зарядом енергії - любові до своєї батьківщини з нами, дорослими, бо саме ви, дітки, і є дзеркалом української родини. Сьогодні присутні 50 представників бойківських родин, які беруть участь у розробці нових туристичних продуктів : - туристичних маршрутів і путівників; -розробки сувенірів, ігор; - розробки інтерактивних карт; - оспівування свого краю та оволодіванням бойківської гостинності. Цей рік Вашої праці повернеться сторицею корисних справ, адже такі справи є благословенними. Ви увійдете в історію, а вашими розробками будуть користуватися відпочиваючі гості Сколівщини - доповнила Іванна Ярославівна.
10 Лютого, 2020 р., 11:53
У кінці січня, під час відвідування Сколівської РФ ЛОЦЗ, керівник ЛВДС Сколе Дудка Микола Іванович повідомив, що у лютому місяці на їхньому підприємстві буде проходити вивільнення працівників. На даній зустрічі було обговорено низку заходів, спрямованих на пом’якшення процесу звільнення працівників. За ініціативою Сколівської РФ ЛОЦЗ, 10.02.2020 року відбувся семінар з працівниками, які попереджені про заплановане вивільнення на тему: «Послуги служби зайнятості у ситуації запланованого масового вивільнення працівників». На семінарі були присутні 13 осіб. Важливість такого заходу полягає в запобіганні негативним наслідкам у трудовому колективі при вивільненні працівників, знятті соціальної напруги, роз’ясненні правових питань трудового законодавства та законодавства про зайнятість населення. Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Василь Меленчук та начальник відділу активної підтримки безробітних Ліда Дидів прибули на підприємство о 8.00 год., перед початком робочого дня, для того, щоб розповісти про завдання служби зайнятості – забезпечити кар’єрний супровід кожному працівнику, який підпаде під скорочення. Наголошено, що «Кожного клієнта буде супроводжувати свій кар’єрний радник, який складе індивідуальний план надання соціальних послуг, щоб підібрати роботу максимально швидко, навіть ще до самого звільнення». Також, фахівцями служби зайнятості надано роз’яснення трудового законодавства України щодо проведення звільнення працівників відповідно до статті 40 пункт 1 Кодексу законів про працю України, порядку вивільнення, державних гарантій працівників, які підлягають вивільненню, виплати вихідної допомоги, проведення розрахунку при звільненні та видачі трудової книжки. Семінар пройшов у форматі конструктивного діалогу. Присутні активно ставили питання, які стосувалися деталей набуття статусу безробітної особи, можливості перенавчання та започаткування підприємницької діяльності, а також висловили подяку за роз’яснення та корисну інформацію.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора