Сколівська районна державна адміністрація
Львівська область, Сколівський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Ініціативи ІГС, новини

13 Березня, 2020 р., 09:08
Питання реформи децентралізації цікавлять, без сумніву, багатьох жителів Сколівщини. Мешканці корчинської громади також не залишаються осторонь цього процесу і включаються активно в його обговорення. Саме тому, 11 березня, до бібліотеки села Корчин завітали представники громадськості на захід у форматі діалог-зустрічі «Все про децентралізацію: читай, слухай, дізнавайся, включайся!». В роботі заходу взяли участь голова сільської ради п.Михайло Сородник, директор Сколівської РЦБС Сколівська ЦБС Галина Дольна Galina Dolna, сільські депутати, працівники сільської ради, школи, дитячої установи, зацікавлені жителі села.
30 Січня, 2020 р., 09:43
ГО Імпульс у партнерстві із Сколівською РЦБС Skole Biblioteka - в числі переможців проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС).
30 Січня, 2020 р., 09:39
Департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА оголошує проведення конкурсу з визначення проєктів, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2020 році в межах Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області на 2018-2020 роки.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора