Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Повідомлення про результати розгляду пропозицій громадськості

До проекту містобудівної документації «Детальний план території по зміні цільового призначення земельної ділянки з ведення ОСГ на для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування на території Підгородецької сільської ради за межами населеного пункту с. Урич Сколівського району Львівської області». Замовник: Сколівська районна державна адміністрація. Розробник: ФОП «Мецевич Ростислав Михайлович». Підстава для розроблення: Розпорядження Голови Сколівської районної державної адміністрації № 144 від 26.06.2019 р.

Інформування громадян відбувалося через оприлюднення проекту на сайті Сколівської районної державної адміністрації, розміщення примірників проекту у відділі містобудування та архітектури Сколівської райдержадміністрації, у Підгородецькій сільській раді, оголошень у с. Урич і с. Підгородці, публікації повідомлення про громадські слухання в газеті «Бойківська думка». Пропозиції та зауваження щодо проекту приймалися у відділі містобудування та архітектури Сколівської районної державної адміністрації з 21 жовтня до 22 листопада 2019 року включно. Громадські слухання щодо проекту детального плану території відбулися 22 листопада о 14:00 у приміщенні Сколівської райдержадміністрації.

Результи громадських слухань: Громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту відбулися відповідно до порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011р. № 555. На громадських слуханнях, що відбулися 22 листопада у приміщенні Сколівської райдержадміністрації, розробник доповів присутнім про розроблений проект, разом із уповноваженим представником замовника відповів на запитання. Жодної письмової пропозиції до відділу не надійшло. Погоджувальна комісія не скликалася через відсутність спірних питань.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора