Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Шановні краяни! АНОНС

Фото без описуЗагальновідомо, що фінансово грамотні громадяни направду є запорукою успішного майбутнього нашої держави. З  кожним роком зростає в Україні рівень користування фінансовими послугами. На жаль, велика частина населення в Сколівському районі має недостатній рівень знань для розуміння основних фінансових продуктів і планування свого бюджету; недооцінює свої ризики, має патерналістські настрої; приймає неефективні рішення з управління особистими фінансами; має низьку довіру до фінансових інститутів і продуктів. Офіціна статистика Сколівського відділення Стрийського ВП ГУ НП у Львівській області має також невтішні результати: на протязі перших місяців року зареєстровано 15 фактів фінансових шахрайств, одна з причин яких - фінансова неграмотність постраждалих.

У  зв'язку з цим підвищується необхідність знань в галузі фінансів. Саме з цією метою ГО "Імпульс" у співпраці із Сколівським районним центром зайнятості і Фондом ощадних кас Німеччини розпочинають   новий проект по фінансовій грамотності, мета якого -  забезпечити можливість вразливим верствам сільського населення району,приймати більш інформативні кваліфіковані рішення, коли мова йде про питання управління їх особистими фінансами.

Проект реалізується за підтримки Savings  Banks Foundation for International Cooperation   (SBFIC) в рамках Проекту «Відповідальне фінансування».

Тривалість проекту: червень 2017 р. - лютий 2018 р.

В рамках проекту на базі Сколівського РЦЗ, а також в різних населених пунктах району буде проводитись тренінг "Особисті фінанси та відповідальне використання фінансових послуг",який передбачає передачу знань за наступними тематичними блоками:

 - управління особистими фінансами

 - заощадження та накопичення

 - банківські продукти (депозити, кредити, картки, платіжні операції)

 - пенсійна реформа

За час реалізації проекту планується охопити навчанням понад 1000 учасників - старшокласників, незайняту і безробітну молодь, учасників АТО, ВПО, малозабезпечені сім"ї, пенсіонерів та інших зацікавлених осіб в сільських громадах району.

Проведення навчальних тренінгів має сформувати позитивне і стійке ставлення цільових груп до фінансів, як в короткостроковому періоді, так і служити фундаментальною основою для підвищення рівня фінансової грамотності протягом усього життя.

Перші тренінги відбудуться вже:

      - 15 червня 2017 р. об 11.00 год., м. Сколе, в приміщенні Сколівського РЦЗ.

      -18 червня 2017 р. о 13.00 год., с. Тухля, в приміщенні бібліотеки.

Запрошуємо до співпраці представників органів місцевого самоврядування Сколівщини, педагогічні колективи навчальних закладів, громадські організації, Центри освіти дорослих і районний часопис "Бойківську думку".

За більш детальною інформацією просимо звертатись за телефонами:

Людмила Глюдз (Сколівський РЦЗ), моб. 0960739167

Мирослава Багрінець (ГО “Імпульс”) , координатор проекту, моб. 0679035295

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора