Львівська область, Сколівський район

Новини, оголошення

01 Квітня, 2020 р., 16:54
Ми спілкуємося Марією Николаїшин директором Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.  29 березня 2020 року Уряд прийняв постанову, якою унесено зміни до  Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу.  Так, на період дії карантину надання особі статусу безробітної відбуватиметься одразу після подання нею заяви про надання такого статусу. Ця заява повинна відповідати формі, яка затверджена Державним центром зайнятості. Важливо, що допомога по безробіттю у такому разі здійснюється з першого дня реєстрації безробітного. Це зазначено у пункті 20 цього Порядку.
31 Березня, 2020 р., 17:07
Продовжуємо співпрацю із Стрийським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Сьогодні про те, яка надається  фінансова підтримка сімейним фермерським господарствам, розповідає головний спеціаліст Трускавецького бюро правової допомоги  Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Софія Габрівська.
31 Березня, 2020 р., 09:23
Розповідає головний спеціаліст Миколаївського бюро правової допомоги Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Лілія Корінець.
25 Березня, 2020 р., 11:04
17 березня цього року Верховна Рада України внесла зміни до деяких нормативно-правових актів. Важливо, що законодавці не оминули увагою і фізичних осіб - підприємців. Стрийський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги підготував для Вас інфографіку.
19 Березня, 2020 р., 19:49
 Сьогодні консультує директор Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Марія Николаїшин. З метою запровадження заходів для зменшення ризиків захворювання та протидії короновірусу 17 березня цього року Верховна Рада прийняла Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)»  та  Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)». Таким чином внесені деякі зміни до деяких нормативно-правових актів.
18 Березня, 2020 р., 11:10
Стрийським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги, у тому числі, й бюро правової допомоги з 18 березня 2020 року здійснюються додаткові заходи, спрямовані на зменшення ризиків захворювання і поширення вірусу.
13 Березня, 2020 р., 15:30
Продовжуємо співпрацю із Стрийським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Нагадуємо нашим читачам, що в Україні реалізовується Програма «Прискорення приватних інвестицій у сільське господарство України». Сьогодні у рамках цієї Програми із директором Марією Николаїшин  говоримо  про те, як безоплатно приватизувати земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства.
11 Лютого, 2020 р., 17:07
На базі Сколівської районної філії Львівського обласного центру зайнятості , кожного вівторка з 11:00 до 13:00 год діє мобільний пункт консультування відділу «Сколівського бюро правової допомоги» Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Кожен клієнт центру зайнятості, будь-який громадянин України, особа без громадянства, іноземець отримає спектр юридичних послуг, а саме: - надання правової інформації; - надання консультацій і роз’яснень з правових питань; - складення заяв, скарг та інших документів правового характеру; - надання допомоги в забезпеченні доступу особи до вторинної правової допомоги(захист, представництво інтересів осіб, складення документів процесуального характеру) та медіації. Послуги надаватиме заступник начальника відділу Сколівського бюро правової допомоги Віра Андрейків.
31 Січня, 2020 р., 16:00
 Консультує директор Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Марія Николаїшин.
13 Січня, 2020 р., 16:34
Наша консультація в рамках проекту «Я маю право!» від Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги буде цікавою для дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, їхніх опікунів, піклувальників та тих, кого цікавить доля таких дітей, і, хто хотів би долучитися до їхнього виховання. Ми розмовляємо із директором центру Марією Николаїшин.