Сколівська районна державна адміністрація
Львівська область, Сколівський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Новини, оголошення

21 Серпня, 2020 р., 11:29
На ці та інші питання відповідь надає  наша гостя Марія Николаїшин - директор Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
31 Липня, 2020 р., 14:12
На це питання відповідає Марія Николаїшин – директор Стрийського місцевого центру з надання  безоплатної вторинної правової допомоги.  Пані Маріє, скажіть будь ласка, як відбувається розгляд таких справ?
31 Липня, 2020 р., 14:09
Ми продовжуємо співпрацю зі Стрийським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Наш гість Андрій Турчинський - головний спеціаліст відділу «Жидачівське бюро правової допомоги» Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги розповість про порядок способи розірвання шлюбу.
30 Липня, 2020 р., 11:20
Розповість наш гість Андрій Турчинський - головний спеціаліст відділу «Жидачівське бюро правової допомоги» Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
27 Липня, 2020 р., 09:46
Сьогодні  ми поговоримо із директором Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Марією Николаїшин.  Пані Маріє, напевно варто спочатку роз’яснити, хто є особами похилого віку.
27 Липня, 2020 р., 09:44
Сьогодні наша гостя Галина Ляхович - головний спеціаліст відділу «Бориславське бюро правової допомоги Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги розповість про землі сільськогосподарського призначення. Пані Галино, розкажіть, будь ласка, які землі відносяться до земель сільськогосподарського призначення?
01 Липня, 2020 р., 17:27
1 липня 2015 року в Україні відкрили свої двері 100 місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Серед них і Стрийський місцевий центр. З цього приводу сьогодні наше інтерв’ю із директором цього центру Марією Николаїшин. Маріє Іванівно, Ви очолюєте Центр від початку його створення. Якщо пригадати Стрийський місцевий центр 5 років тому і зараз - у чому різниця?
24 Червня, 2020 р., 17:00
Цю тему висвітлить директор Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Марія Николаїшин.
24 Червня, 2020 р., 16:58
Спілкуємося із Русланом Фурдзином - головним спеціалістом відділу «Бориславське бюро правової допомоги Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Він дасть відповіді на питання, які стосуються відчуження та успадкування фермерського господарства.  
22 Червня, 2020 р., 15:10
Технічний прогрес відбувається у суспільстві з неймовірною швидкістю.   З’являються нові форми та методи роботи. Але разом з тим є види діяльності, які не втратили своєї актуальності. Серед них і садівництво, городництво, сінокосіння, випасання худоби. Тому сьогодні на прохання наших читачів ми говоритимемо про правовідносини, які породжують ці види землекористування громадян. Наша гостя - директор Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Марія Николаїшин.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора