Львівська область, Сколівський район

Новини, оголошення

01 Липня, 2020 р., 17:27
1 липня 2015 року в Україні відкрили свої двері 100 місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Серед них і Стрийський місцевий центр. З цього приводу сьогодні наше інтерв’ю із директором цього центру Марією Николаїшин. Маріє Іванівно, Ви очолюєте Центр від початку його створення. Якщо пригадати Стрийський місцевий центр 5 років тому і зараз - у чому різниця?
24 Червня, 2020 р., 17:00
Цю тему висвітлить директор Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Марія Николаїшин.
24 Червня, 2020 р., 16:58
Спілкуємося із Русланом Фурдзином - головним спеціалістом відділу «Бориславське бюро правової допомоги Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Він дасть відповіді на питання, які стосуються відчуження та успадкування фермерського господарства.
22 Червня, 2020 р., 15:10
Технічний прогрес відбувається у суспільстві з неймовірною швидкістю.   З’являються нові форми та методи роботи. Але разом з тим є види діяльності, які не втратили своєї актуальності. Серед них і садівництво, городництво, сінокосіння, випасання худоби. Тому сьогодні на прохання наших читачів ми говоритимемо про правовідносини, які породжують ці види землекористування громадян. Наша гостя - директор Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Марія Николаїшин.
18 Червня, 2020 р., 14:42
Спілкуємося із директором Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Марією Николаїшин. Пані Маріє, скажіть будь ласка, які права є у членів фермерського господарства? Статтею  14 Закону України «Про фермерське господарство» визначено перелік прав, які має фермерське господарство та його члени. Це такі права:
04 Червня, 2020 р., 13:37
Ми поговоримо із директором Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Марією Николаїшин та продовжуємо започатковану серію статей.  Пані Маріє, як здійснюється спадкування?  Спадкування здійснюється:
04 Червня, 2020 р., 13:35
Діти з числа внутрішньо переміщених осіб – це діти, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, як це зазначено у Законі України «Про оздоровлення та відпочинок дітей». Законодавством України передбачено для них ряд пільг. Про деякі з них розповідає сьогодні наша гостя - директор  Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Марія Николаїшин.
04 Червня, 2020 р., 13:32
 Про це розповідає Марія Николаїшин - директор Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.  Пані Маріє, розкажіть, будь ласка,  хто такі батьки –вихователі? Батьки-вихователі це особи, які заміняють батьків. Вони є законні представники своїх вихованців (дітей –сиріт чи дітей, позбавлених батьківського піклування) і захищають їхні права та інтереси в різних органах державної влади,  у тому числі, й судових,  як опікуни  або піклувальники без  спеціальних на те повноважень.  Разом з тим зазначу, що батьки –вихователі не можуть використовувати свої повноваження всупереч інтересам дитині.
01 Червня, 2020 р., 15:21
На це питання  Марія Николаїшин – директор Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Для того, аби не стати жертвою злочину дітям варто запам’ятати кілька простих правил:
28 Травня, 2020 р., 18:30
Відповідальність за порушення екологічного законодавства є важливим компонентом правового регулювання екологічної безпеки. Водночас констатуємо той факт, що багато наших читачів не знає про те, якою є відповідальність за порушення екологічного законодавства. Саме тому сьогодні наша гостя -  головний спеціаліст Миколаївського бюро правової допомоги  Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Лілія Корінець  на цю тему консультуватиме наших читачів.