Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Новини, оголошення

12 Лютого, 2021 р., 17:13
Однією із важливих новел у правовому полі земельних відносин у 2020 році є Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо умов обігу земель сільськогосподарського призначення». З моменту його прийняття зріс попит читачів на отримання достовірної інформації про ключові умови, на основі яких має відкритися ринок землі в Україні. Саме сьогодні деяку завісу цієї новизни відкриває для нас  Андрій Турчинський  -  головний спеціаліст Жидачівського бюро правової допомоги Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
05 Лютого, 2021 р., 15:15
Розповідає Марія Николаїшин -  директор Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, продовжуючи серію консультативних статтей про пільги та гарантії для військовослужбовців.
05 Лютого, 2021 р., 15:14
Розповідає Марія Николаїшин -  директор Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Пані Маріє, скажіть будь ласка, про права яких родичів дітей ми будемо вести мову сьогодні?
01 Лютого, 2021 р., 11:13
На ці та інші питання відповідає Олена Городицька - головний спеціаліст відділу «Новороздільське бюро правової допомоги» Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
01 Лютого, 2021 р., 11:11
Ми продовжуємо співпрацю зі Стрийським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Сьогодні наша гостя Ольга Жила - фахівчиня відділу «Миколаївське бюро правової допомоги Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги надасть відповідь на це питання.
29 Січня, 2021 р., 15:15
Продовжуємо співпрацю зі Стрийським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Сьогодні у рамках проєкту «Програма «Прискорення приватних інвестицій у сільське господарство» консультує головний спеціаліст Трускавецького бюро правової допомоги  Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Софія Кілівнік. Тема консультації: яким чином можна скасувати рішення Державного кадастрового реєстратора?
29 Січня, 2021 р., 15:13
Розповідає Романа Голінчак - головний спеціаліст відділу «Сколівське бюро правової допомоги» Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
23 Грудня, 2020 р., 10:05
У рамках проєкту «Програма «Прискорення  приватних інвестицій у сільське господарство» ми разом з фахівцями Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги продовжуємо розкривати для Вас найцікавіші питання, які стосуються сфери земельного законодавства. Наша гостя Романа Голінчак – головний спеціаліст відділу «Сколівське бюро правової допомоги» цього місцевого центру розповість про землі оздоровчого призначення.
16 Листопада, 2020 р., 09:38
На це питання відповідає наш гість Руслан Фурдзин - головний спеціаліст відділу «Бориславське бюро правової допомоги Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
30 Жовтня, 2020 р., 11:44
   Продовжуємо співпрацю зі Стрийським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Сьогодні у рамках Програми «Прискорення приватних інвестицій у сільське господарство» консультує головний спеціаліст Трускавецького бюро правової допомоги  Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Софія Кілівнік.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора