Сколівська районна державна адміністрація
Львівська область, Сколівський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Новини

02 Липня, 2020 р., 13:36
Пенсія призначається автоматично при досягненні пенсійного віку. При цьому немає необхідності додатково звертатись та особисто відвідувати органи Пенсійного фонду. Сервіс дозволяє надати всю необхідну для призначення пенсії інформацію завчасно та провести перевірку наявних у Пенсійному фонді даних. Послуга надається засобами вебпорталу з використанням кваліфікованого електронного підпису (КЕП). Користувач, який не є пенсіонером та який авторизувався на вебпорталі Фонду за допомогою КЕП:
25 Червня, 2020 р., 09:27
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17.06.2020   № 500 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України», на період дії карантину, встановленого з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом  SARS-CoV-2, змінено режим роботи Сколівського відділу обслуговування громадян (сервісного центру) та встановлено: початок роботи: понеділок – п’ятниця з 10 год. 00 хв.; кінець роботи:  понеділок - четвер 19 год. 00 хв.,  п’ятниця 17 год. 45 хв.
05 Травня, 2020 р., 21:45
Кабінет Міністрів України 8 квітня 2020 року прийняв постанову № 287 “Про розвиток соціальних сервісів для деяких соціальних груп населення”, якою передбачено надання допомоги пенсіонерам та одержувачам соціальних виплат в дистанційній оплаті за житлово-комунальні послуги та задоволення їх соціально-побутових потреб в умовах карантину.
04 Травня, 2020 р., 09:51
На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 1 квітня 2020 року № 251 “Деякі питання підвищення пенсійних виплат та надання соціальної підтримки окремим категоріям населення у 2020 році” Головним управлінням Пенсійного фонду України у Львівській області проведено індексацію пенсій з 1 травня.
24 Квітня, 2020 р., 22:24
23 квітня Головне управління Пенсійного фонду України у Львівській області спрямувало на виплату одноразової грошової допомоги понад 600 мільйонів гривень.
07 Квітня, 2020 р., 14:45
     Кабінет міністрів України прийняв постанову “Деякі питання підвищення пенсійних виплат і надання соціальної підтримки  окремим категоріям населення у 2020 році” від 01.04.2020 № 251. Дана постанова передбачає:
27 Березня, 2020 р., 12:25
Головне управління Пенсійного фонду України у Львівській області просить мешканців Львівщини дотримуватись карантину і залишатися вдома. Утримуючись від візитів до сервісних центрів Фонду, громадяни не втрачають своїх пенсійних прав, а можуть їх реалізувати завдяки дистанційному обслуговуванню за допомогою онлайн-сервісів Фонду. Для цього потрібно зареєструватись на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України  за допомогою електронного цифрового підпису або засобами інтегрованої системи електронної ідентифікації (GOV ID).
25 Березня, 2020 р., 11:10
Реєструйтесь на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України. В особистому кабінеті є можливість:
19 Березня, 2020 р., 20:00
Відповідно до розділу ІІ Прикінцевих положень Закону України від 17.03.2020     № 530-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню короновірусної хвороби (COVID-19)»: з дня оголошення карантину зупиняється перебіг строків звернення за отриманням адміністративних та інших послуг та строків надання цих послуг, визначених законом.  Від дня припинення карантину перебіг цих строків продовжується з урахуванням часу, що минув до його зупинення. Отже, після завершення карантину надано можливість звернутись за: призначенням; перерахунком пенсії;  переведенням з виду на вид; поновленням/продовженням виплати пенсії.
17 Березня, 2020 р., 12:38
Відповідно до рішення засідання обласної комісії з питань техногенно–екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Львівської ОДА, з 16 березня до особливого розпорядження скасовується проведення особистих прийомів громадян у всіх органах державної влади та місцевого самоврядування та максимально обмежується пересування громадян в громадських місцях. У зв’язку з цим, Сервісні центри Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області переходять  на особливий режим роботи. Прийом громадян буде проводитися за наявності у відвідувача захисної маски та за умови, що вирішити дане питання дистанційно не можливо (оформлення документів для виплати допомоги на поховання, отримання виготовленого пенсійного посвідчення). Одночасно повідомляємо, що послуги з пенсійного забезпечення можна одержати за допомогою електронної комунікації:

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора