Сколівська районна державна адміністрація
Львівська область, Сколівський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Новини

07 Квітня, 2020 р., 14:45
     Кабінет міністрів України прийняв постанову “Деякі питання підвищення пенсійних виплат і надання соціальної підтримки  окремим категоріям населення у 2020 році” від 01.04.2020 № 251. Дана постанова передбачає:
27 Березня, 2020 р., 12:25
Головне управління Пенсійного фонду України у Львівській області просить мешканців Львівщини дотримуватись карантину і залишатися вдома. Утримуючись від візитів до сервісних центрів Фонду, громадяни не втрачають своїх пенсійних прав, а можуть їх реалізувати завдяки дистанційному обслуговуванню за допомогою онлайн-сервісів Фонду. Для цього потрібно зареєструватись на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України  за допомогою електронного цифрового підпису або засобами інтегрованої системи електронної ідентифікації (GOV ID).
25 Березня, 2020 р., 11:10
Реєструйтесь на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України. В особистому кабінеті є можливість:
19 Березня, 2020 р., 20:00
Відповідно до розділу ІІ Прикінцевих положень Закону України від 17.03.2020     № 530-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню короновірусної хвороби (COVID-19)»: з дня оголошення карантину зупиняється перебіг строків звернення за отриманням адміністративних та інших послуг та строків надання цих послуг, визначених законом.  Від дня припинення карантину перебіг цих строків продовжується з урахуванням часу, що минув до його зупинення. Отже, після завершення карантину надано можливість звернутись за: призначенням; перерахунком пенсії;  переведенням з виду на вид; поновленням/продовженням виплати пенсії.
17 Березня, 2020 р., 12:38
Відповідно до рішення засідання обласної комісії з питань техногенно–екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Львівської ОДА, з 16 березня до особливого розпорядження скасовується проведення особистих прийомів громадян у всіх органах державної влади та місцевого самоврядування та максимально обмежується пересування громадян в громадських місцях. У зв’язку з цим, Сервісні центри Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області переходять  на особливий режим роботи. Прийом громадян буде проводитися за наявності у відвідувача захисної маски та за умови, що вирішити дане питання дистанційно не можливо (оформлення документів для виплати допомоги на поховання, отримання виготовленого пенсійного посвідчення). Одночасно повідомляємо, що послуги з пенсійного забезпечення можна одержати за допомогою електронної комунікації:
29 Січня, 2020 р., 15:57
У Законі  України “Про Державний бюджет  України на 2020 рік” передбачено зростання мінімальної заробітної плати у 2020 році до рівня 4723 грн. У зв’язку з цим, з 1 січня 2020 року буде перераховано мінімальний розмір пенсійних виплат для непрацюючих пенсіонерів, які досягли віку 65 років та мають страховий стаж не менше 30 років для жінок та 35 років для чоловіків.     Як наслідок, мінімальний розмір пенсії за віком, встановлений для зазначеної вище категорії осіб в розмірі 40 відсотків нової величини мінімальної заробітної плати, з 1 січня 2020 року збільшиться до 1889,20 грн. Перерахунок пенсій здійснюватиметься автоматизованим способом за матеріалами пенсійних справ.
28 Січня, 2020 р., 10:05
У п'ятницю, 24 січня, відповідно до графіка поденного фінансування пенсійних виплат на поточний місяць, Головним управлінням Пенсійного фонду України у Львівській області завершено в повному обсязі фінансування пенсійних виплат за січень 2020 року.
14 Січня, 2020 р., 15:31
Для виходу на пенсію у 2020 році після досягнення віку чоловіками 60 років та жінками 59 років (з 1 квітня 2020 року – 59 років 6 місяців) потрібно мати страховий стаж не менше 27 років. З кожним наступним роком страховий стаж, що дає право на призначення пенсії за віком, поступово зростатиме і у 2028 році необхідний страховий стаж становитиме 35 років.  Якщо у людини на час досягнення зазначеного пенсійного віку немає необхідного страхового стажу, вона зможе вийти на пенсію за віком пізніше, після досягнення 63 або 65 років. Якщо людина продовжуватиме офіційно працювати та набуде необхідний страховий стаж, то пенсія може бути призначена відразу після його набуття. У разі відсутності необхідного страхового стажу для призначення пенсії за віком після 60 та 63 років, пенсію можна отримати після 65 років. Але для цього потрібно мати мінімум 15 років страхового стажу. Тривалість страхового стажу, яка дає право на пенсію, визначається на дату досягнення пенсійного віку. Детальніше про умови призначення пенсії за віком читайте тут: https://cutt.ly/XrfCjAh
14 Січня, 2020 р., 15:30
11 січня 2020 року працівники Сколівського відділу обслуговування громадян (сервісного центру) в приміщенні універмагу провели флешмоб, метою якого було рекламування електронних послуг Пенсійного фонду України. Працівники Фонду проінформували як через веб-портал можна отримати інформацію про страховий стаж, нараховану заробітну плату та сплачені страхові внески з системи персоніфікованого обліку починаючи з 2000 року, переглянути дані власної пенсійної справи та оформити пенсію в “один дотик” без відвідування Пенсійного фонду, подати скаргу, юридичні та фізичні особи можуть отримати інформацію про стан розрахунків платників з Пенсійним фондом та багато іншого. Фахівці розповіли про способи реєстрації на веб- порталі. По закінченні заходу всі бажаючі отримали буклети інформаційного характеру. На веб-порталі зареєстровано 1558 користувачів, в тому числі в січні 2020 року – 4.
14 Січня, 2020 р., 15:24
Пенсійний фонд України запровадив нову модель звернення громадян за призначенням пенсії в «один дотик» через вебпортал електронних послуг Фонду. Новий сервіс дозволяє призначити пенсію за одне відвідування сервісного центру, попередньо подавши заяву та усі необхідні документи через вебпортал електронних послуг Фонду. Головне завдання, яке стоїть перед Пенсійним фондом – покращити обслуговування відвідувачів Фонду, мінімізувати витрати часу на оформлення пенсій.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора