Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

ГО «Імпульс» стартує з новим проектом на Сколівщині

Громадська організація «Імпульс» анонсує про початок діяльності в рамках нового проекту «Тренінг з фінансової грамотності (включаючи гру «Заощадження») за сприяння і фінансової підтримки Фонду ощадних кас з міжнародного співробітництва (SBFIC). Проект триватиме з листопада 2017 року по травень 2018 року і спрямований на формування у школярів і молоді корисних фінансових умінь і навичок, підвищення рівня обізнаності в області фінансових інструментів через гру «Заощадження». Протягом проектного періоду на базі трьох пілотних шкіл (Сколівська академічна гімназія, НВК «ЗСШ-ліцей» с.Козьова і Підгородецька ЗОШ І-ІІІст) буде проведено тренінги з фінансової грамотності для старшокласників та молодих осіб, в т.ч. з соціально-вразливих груп населення (незайнята і безробітна молодь, соціальні сироти, молодь з багатодітних, неблагополучних і малозабезпечених сімей).

Під час навчань молодь дізнається і попрактикується в плануванні і оптимізації свого і сімейного бюджету, опанує інструменти для вибудовування стратегії фінансового благополуччя, отримає уявлення про можливості формування фінансових "подушок безпеки", сформулює особисті цілі, завдання та шляхи їх вирішення.

Практичний і найцікавіший компонент проекту – проведення гри «Заощадження», який розпочнеться в березні місяці з учасниками курсової підготовки на базі пілотних шкіл району.

Загальна мета цієї настільної ділової гри полягає в тому, щоб краще зрозуміти, як скласти та управляти бюджетом родини та заощаджувати на майбутні плани і непередбачувані випадки, а також:

- розуміти важливі поняття, такі як інфляція, безпека та ліквідність;

- зрозуміти значення сімейного бюджету, а також таких важливих компонентів, як дохід, витрати, поточні та майбутні потреби та бажання;

- визначати, управляти та аналізувати особистий та сімейний бюджети;

- набути вміння виявляти та управляти поточними та майбутніми потребами та бажаннями, а також планувати та забезпечувати можливі поточні та майбутні життєві ризики;

- розуміти мету та переваги заощаджень;

- розуміти відмінності між заощадженням у фінансовій установі та іншими способами заощадження;

- набути вміння визначати та обирати надійну фінансову установу.

На заключному етапі проекту (квітень-травень) долучитися до гри «Заощадження» матимуть змогу інші групи зацікавлених осіб: учні і вчителі шкіл, представники соціальних служб району, молоді підприємці-початківці, батьки учасників проекту.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора