Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Програми, проєкти, гранти

22 Травня, 2020 р., 17:38
Обласна державна адміністрація повідомляє, що Міністерство закордонних справ Японії в рамках програми «Кусаноне. Допомога Японії Україні» сприяє проєктам, що пропонуються як неурядовими організаціями, так і місцевими державними організаціями. Програма «Кусаноне» набула високого рейтингу завдяки тому, що вона забезпечує гнучке та швидке сприяння основним проєктам розвитку. Одними із пріоритетів для подання заявок є навколишнє середовище, освіта, суспільний добробут. Проєктні пропозиції приймаються постійно (період подання заявок – щорічно з 01 квітня до 31 березня наступного року).  З детальнішою інформацією про конкурс можна ознайомитися за посиланням: https://www.ua.emb-japan.go.jp/itpr_uk/ua_oda.html. Департамент екології та природних ресурсів облдержадміністрації готовий виступити партнером проєкту та за потреби забезпечити співфінансування.
22 Травня, 2020 р., 17:36
Обласна державна адміністрація повідомляє, що Агентство США з міжнародного розвитку (U.S. Agency for International Development (USAID))  здійснює прийом грантових заявок.  Однією з програм підтримки є «Розробка та реалізація навчальної програми з професійно-технічних питань та політик у сфері енергетики».
22 Травня, 2020 р., 17:32
Департамент екології та природних ресурсів облдержадміністрації повідомляє, що Національним фондом досліджень оголошено конкурс наукових і науково-технічних проєктів «Наука для безпеки людини та суспільства». Мета конкурсу – фінансування найкращих наукових проєктів, спрямованих на вирішення актуальних проблем людини та суспільства в Україні.
12 Травня, 2020 р., 16:20
Обласна державна адміністрація інформує, що одним із варіантів залучення коштів для реалізації природоохоронних заходів є фінансування з боку закордонних партнерів. Так, Національний фонд охорони навколишнього середовища та управління водними ресурсами Республіки Польща оголосив конкурс заявок у рамках програми «Інвестиції в управління стічними водами за межами країни».
06 Травня, 2020 р., 18:24
Європейська Ініціатива кліматичних інновацій Climate-KIC (https://www.climate-kic.org) оголосила прийом заявок на конкурс ClimateLaunchpad 2020 (https://climatelaunchpad.org). Партнером і організатором національного етапу конкурсу в Україні є громадська організація «Greencubator» (https://greencubator.info). Термін подачі заявок заявок – до 10.05.2020.
27 Квітня, 2020 р., 22:31
Фонд «Креативна Європа Україна» надає грантове фінансування на розвиток сектору культурних і креативних індустрій в країнах Європи, посилення конкурентоспроможності європейської аудіовізуальної продукції, а також забезпечення промоції і захисту мовного та культурного різноманіття. Проєктні заявки розглядаються на постійній основі. З огляду на зазначене, інформуємо про можливість подання заявок на зазначений конкурс. Більш детальна інформація про гранти на сайті: https://creativeeurope.in.ua. Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва ЛОДА готовий виступити партнером у реалізації проєктів та надати всебічну допомогу та підтримку.
27 Квітня, 2020 р., 22:30
Програма Уряду Японії «Кусаноне» надає безвідплатну фінансову допомогу інститутам та іншим неприбутковим організаціям. Будь-яка некомерційна організація може стати одержувачем грантів програми «Кусаноне». Основна вимога – це повинна бути неприбуткова організація, що реалізує проєкти розвитку громад. Приклади потенційних реципієнтів допомоги: місцеві та міжнародні неурядові організації, лікарні, початкові школи, науководослідні інститути та інші неприбуткові організації Всі проєкти розвитку мають право на фінансування, проте пріоритетними є проєкти наступних спрямувань: охорона здоров’я, освіта, навколишнє середовище, спорт.
23 Квітня, 2020 р., 22:14
Глобальний екологічний фонд (The Global Environment Facility (GEF)) – незалежний міжнародний фінансовий суб'єкт, діяльність якого реалізується через Програму розвитку ООН, Програму охорони навколишнього середовища ООН і Світовий банк. Фонд надає гранти на здійснення проєктів у таких галузях: біорізноманіття, зміна клімату, міжнародні води, деградація земель, захист озонового шару та стійкі органічні забруднювачі.
23 Квітня, 2020 р., 22:10
Цей фонд започаткований за ініціативою Кабінету Міністрів України, і його мета – підтримувати інноваційні проєкти та допомагати найталановитішим українським підприємцям у створенні успішних глобальних компаній. Основними цілями фонду є підтримання інновацій, створення робочих місць, збільшення інвестицій, підвищення обізнаності тощо.
23 Квітня, 2020 р., 22:07
Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) у рамках програми «Кредитна лінія ЄБРР - EU4Business» допомагає малим та середнім підприємствам скористатися можливостями, які пропонує поглиблена та всеохоплююча зона вільної торгівлі (ПВЗВТ) між Грузією, Молдовою, Україною та Європейським Союзом.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора