Сколівська районна державна адміністрація
Львівська область, Сколівський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Перелік виборчих дільниць


Опис меж виборчої дільниці

Приміщення для голосування

Приміщення дільничної виборчої комісії

 

Адреса

Місцезнаходження

Адреса

Місцезнаходження

 
 

461148

с.Орів – вул.Шевченка: 1–425, 427, 429, 431, 433, 435, 437, 439, 441, 443, 445, 447, 449, 451, 453, 455, 457, 459, 461, 463, 465, 467, 469, 471, 473, 475, 477, 479, 481, 483, 485, 487, 489, 491–491А, 493, 495, 497, 499, 501, 503, 505, 507, 509, 511, 513, 515, 517, 519, 521, 523, 525, 527, 529, 531, 533, 535, 537, 539, 541, 543, 545, 547, 549, 551, 553, 555, 557, 559, 561, 563, 565, 567, 569–569А, 571, 573, 575;

вул.Шевченка, 174, с.Орів, Сколівський р-н, Львівська обл., 82610

Народний дім "Орів-1", зала зібрань

вул.Шевченка, 174, с.Орів, Сколівський р-н, Львівська обл., 82610

Народний дім "Орів-1"

 

461149

с.Орів – вул.Шевченка: 426, 428, 430, 432, 434, 436, 438, 440, 442, 444, 446, 448, 450, 452, 454, 456–456А, 458, 460, 462, 464, 466, 468, 470, 472, 474, 476, 478, 480, 482, 484, 486, 488, 490, 492, 494, 496–496А, 498, 500, 502, 504, 506, 508, 510, 512, 514, 516, 518, 520, 522, 524, 526, 528, 530, 532, 534, 536, 538, 540, 542, 544, 546, 548, 550, 552, 554, 556, 558, 560, 562, 564, 566, 568, 570, 572, 574, 576–859;

вул.Шевченка, 677, с.Орів, Сколівський р-н, Львівська обл., 82610

школа №2, їдальня

вул.Шевченка, 677, с.Орів, Сколівський р-н, Львівська обл., 82610

школа №2

 

461150

с.Зимівки

вул.Шевченка, 75, с.Зимівки, Сколівський р-н, Львівська обл., 82610

Народний дім, актовий зал

вул.Шевченка, 75, с.Зимівки, Сколівський р-н, Львівська обл., 82610

Народний дім

 

461151

с.Ямельниця

вул.Нижній Кінець, 64, с.Ямельниця, Сколівський р-н, Львівська обл., 82611

Народний дім "Просвіта", актовий зал

вул.Нижній Кінець, 64, с.Ямельниця, Сколівський р-н, Львівська обл., 82611

Народний дім "Просвіта"

 

461152

с.Урич

вул.Шевченка, 216, с.Урич, Сколівський р-н, Львівська обл., 82612

Народний дім, кімната гуртків

вул.Шевченка, 216, с.Урич, Сколівський р-н, Львівська обл., 82612

Народний дім

 

461153

с.Підгородці

вул.Степана Бандери, 98, с.Підгородці, Сколівський р-н, Львівська обл., 82612

Народний дім, актовий зал

вул.Степана Бандери, 98, с.Підгородці, Сколівський р-н, Львівська обл., 82612

Народний дім

 

461154

с.Сопіт

вул.Т.Шевченка, 59, с.Сопіт, Сколівський р-н, Львівська обл., 82666

школа, к.української мови і літератури

вул.Т.Шевченка, 59, с.Сопіт, Сколівський р-н, Львівська обл., 82666

школа

 

461155

с.Крушельниця

вул.Б.Хмельницького, 8, с.Крушельниця, Сколівський р-н, Львівська обл., 82617

Народний дім, актовий зал

вул.Б.Хмельницького, 8, с.Крушельниця, Сколівський р-н, Львівська обл., 82617

Народний дім

 

461156

с.Корчин

вул.Т.Г.Шевченка, 25, с.Корчин, Сколівський р-н, Львівська обл., 82616

Народний дім "Просвіта", актовий зал

вул.Т.Г.Шевченка, 25, с.Корчин, Сколівський р-н, Львівська обл., 82616

сільська рада

 

461157

смт Верхнє Синьовидне – вул.Зарічна, вул.Коцюбинського, с.Межиброди

вул.Лепкого, 12, с.Межиброди, Сколівський р-н, Львівська обл., 82613

Народний дім, актовий зал

вул.Лепкого, 12, с.Межиброди, Сколівський р-н, Львівська обл., 82613

Народний дім

 

461158

смт Верхнє Синьовидне – вул.А.Углик, вул.Б.Хмельницького, вул.Винниченка, вул.В.Івасюка, вул.В.Коваля, вул.Гайдамацька, вул.Гірка, вул.Гоголя, вул.Грушевського, вул.Зелена, вул.Золотий Потік, вул.І.Франка, вул.Левинського, вул.Лисенка, вул.Мицика, вул.Надбереги, вул.Н.Левицького, вул.Ольги Кобилянської, вул.Пласту, вул.П.Мирного, вул.Святкова, вул.Січових Стрільців: 2, 4, 6, 8–8А, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40; вул.Сонячна, вул.Шептицького, вул.22-го Січня, пров.Гіркий, пров.Грушевського, пров.І.Франка, пров.Леонтовича, пров.Шептицького

вул.Січових Стрільців, 104, смт Верхнє Синьовидне, Сколівський р-н, Львівська обл., 82613

Народний дім, актовий зал

вул.Січових Стрільців, 104, смт Верхнє Синьовидне, Сколівський р-н, Львівська обл., 82613

Народний дім

 

461159

смт Верхнє Синьовидне – вул.Василя Стуса, вул.Данила Галицького, вул.Запорізького козацтва, вул.Кармелюка, вул.Лесі Українки, вул.Лікарська, вул.Лісна, вул.Мазепи, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Наливайка, вул.П.Орлика, вул.Рильського, вул.С.Бандери, вул.Січових Стрільців: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31–31А, 33, 35, 37, 39, 41–290; вул.С.Петлюри, вул.УПА, вул.Шевченка, пров.Запорізького Козацтва, пров.Шевченка, с.Дубина

вул.Січових Стрільців, 77, смт Верхнє Синьовидне, Сколівський р-н, Львівська обл., 82613

школа мистецтв, танцювальний зал

вул.Січових Стрільців, 77, смт Верхнє Синьовидне, Сколівський р-н, Львівська обл., 82613

школа мистецтв

 

461160

с.Нижнє Синьовидне, с.Тишівниця

вул.Д.Галицького, 18, с.Нижнє Синьовидне, Сколівський р-н, Львівська обл., 82615

Народний дім, актовий зал

вул.Д.Галицького, 18, с.Нижнє Синьовидне, Сколівський р-н, Львівська обл., 82615

Народний дім

 

461161

с.Побук

вул.Л.Українки, 31, с.Побук, Сколівський р-н, Львівська обл., 82615

сільський клуб, актовий зал

вул.Л.Українки, 31, с.Побук, Сколівський р-н, Львівська обл., 82615

сільський клуб

 

461162

с.Труханів

вул.Січових Стрільців, 3, с.Труханів, Сколівський р-н, Львівська обл., 82618

Народний дім, актовий зал

вул.Січових Стрільців, 3, с.Труханів, Сколівський р-н, Львівська обл., 82618

Народний дім

 

461163

с.Кам’янка

вул.І.Франка, 37, с.Кам’янка, Сколівський р-н, Львівська обл., 82600

Народний дім, актовий зал

вул.І.Франка, 37, с.Кам’янка, Сколівський р-н, Львівська обл., 82600

Народний дім

 

461164

м.Сколе – вул.А.Волошина, вул.братів Вільшинських, вул.В.Івасюка, вул.В.Сербина, вул.Героя Олега Ушневича, вул.Гірка, вул.І.Гонти, вул.ім.Р.Шухевича, вул.Котляревського, вул.Лісна, вул.М.Вовчка, вул.М.Черемшини, вул.М.Шашкевича, вул.Набережна, вул.Наливайка, вул.Олекси Гасина, вул.отця М.Мосори, вул.П.Калнишевського, вул.Сагайдачного, вул.Симоненка, вул.Степана Бандери, вул.Стрийська, вул.Чайківського, пров.Довбуша, майдан Незалежності

вул.Степана Бандери, 2, м.Сколе, Сколівський р-н, Львівська обл., 82600

Академічна гімназія, спортзал

вул.Степана Бандери, 2, м.Сколе, Сколівський р-н, Львівська обл., 82600

Академічна гімназія

 

461165

м.Сколе – вул.Б.Лепкого, вул.Богуна, вул.Б.Хмельницького, вул.В.Стуса, вул.Гайдамацька, вул.Героїв Маківки, вул.Гоголя, вул.Д.Галицького, вул.Івана Франка, вул.ім.Стефанії Вітрук, вул.Лесі Українки, вул.Лисенка, вул.Мазепи, вул.М.Грушевського, вул.Охрімовича, вул.Пекарська, вул.Січових Стрільців, вул.С.Крушельницької, вул.Стефаника, вул.Т.Шевченка, пров.Стефаника, пров.Топольницького

вул.Д.Галицького, 56, м.Сколе, Сколівський р-н, Львівська обл., 82600

РНД "Бескид", фойє

вул.Д.Галицького, 56, м.Сколе, Сколівський р-н, Львівська обл., 82600

РНД "Бескид"

 

461166

м.Сколе – вул.Зарічна, вул.князя Святослава

вул.князя Святослава, 40, м.Сколе, Сколівський р-н, Львівська обл., 82600

школа-інтернат, спальний корпус №1, актовий зал

вул.князя Святослава, 40, м.Сколе, Сколівський р-н, Львівська обл., 82600

школа-інтернат

 

461167

с.Коростів

вул.Л. Українки, 44, с.Коростів, Сколівський р-н, Львівська обл., 82630

Народний дім, актовий зал

вул.Л. Українки, 44, с.Коростів, Сколівський р-н, Львівська обл., 82630

Народний дім

 

461168

с.Мита, с.Сухий Потік

вул.І.Франка, 25, с.Мита, Сколівський р-н, Львівська обл., 82622

Народний дім, актова зала

вул.І.Франка, 25, с.Мита, Сколівський р-н, Львівська обл., 82622

Народний дім

 

461169

с.Росохач

вул.Шевченка, 96А, с.Росохач, Сколівський р-н, Львівська обл., 82622

сільська рада, фойє

вул.Шевченка, 96А, с.Росохач, Сколівський р-н, Львівська обл., 82622

сільська рада

 

461170

с.Завадка

вул.Шевченка, 69, с.Завадка, Сколівський р-н, Львівська обл., 82620

Школа, спортзал

вул.Шевченка, 69, с.Завадка, Сколівський р-н, Львівська обл., 82620

Школа

 

461171

с.Задільське

вул.Ів.Франка, 67, с.Задільське, Сколівський р-н, Львівська обл., 82621

школа, спортивна зала

вул.Ів.Франка, 67, с.Задільське, Сколівський р-н, Львівська обл., 82621

школа

 

461172

с.Довжки

вул.Шевченка, 51, с.Довжки, Сколівський р-н, Львівська обл., 82623

школа, кабінет хімії

вул.Шевченка, 51, с.Довжки, Сколівський р-н, Львівська обл., 82623

школа

 

461173

с.Криве

вул.І.Франка, 1, с.Криве, Сколівський р-н, Львівська обл., 82623

Народний дім, актова зала

вул.І.Франка, 1, с.Криве, Сколівський р-н, Львівська обл., 82623

Народний дім

 

461174

с.Орявчик, с.Тисовець

вул.Перша Ростока, 48, с.Орявчик, Сколівський р-н, Львівська обл., 82631

Народний дім, актова зала

вул.Перша Ростока, 48, с.Орявчик, Сколівський р-н, Львівська обл., 82631

Народний дім

 

461175

с.Козьова

вул.Європейська, 29, с.Козьова, Сколівський р-н, Львівська обл., 82631

Народний дім, хол

вул.Європейська, 46, с.Козьова, Сколівський р-н, Львівська обл., 82631

Сільська рада

 

461176

с.Гребенів

вул.Т.Шевченка, 18, с.Гребенів, Сколівський р-н, Львівська обл., 82634

Народний дім, актова зала

вул.Т.Шевченка, 18, с.Гребенів, Сколівський р-н, Львівська обл., 82634

Народний дім

 

461177

с.Тухля

вул.Ів.Франка, 109, с.Тухля, Сколівський р-н, Львівська обл., 82632

Народний дім "Просвіта", актова зала

вул.Ів.Франка, 109, с.Тухля, Сколівський р-н, Львівська обл., 82632

Народний дім "Просвіта"

 

461178

с.Пшонець

вул.Зелена, 6, с.Пшонець, Сколівський р-н, Львівська обл., 82641

Народний дім, актова зала

вул.Зелена, 6, с.Пшонець, Сколівський р-н, Львівська обл., 82641

Народний дім

 

461179

с.Головецько

вул.Шевченка, 50, с.Головецько, Сколівський р-н, Львівська обл., 82641

Народний дім, актова зала

вул.Шевченка, 50, с.Головецько, Сколівський р-н, Львівська обл., 82641

Народний дім

 

461180

с.Риків

вул.Ів.Франка, 15, с.Риків, Сколівський р-н, Львівська обл., 82643

Народний дім "Просвіта", актова зала

вул.Ів.Франка, 15, с.Риків, Сколівський р-н, Львівська обл., 82643

Народний дім "Просвіта"

 

461181

с.Орява

вул.Карпатська, 4, с.Орява, Сколівський р-н, Львівська обл., 82640

Народний дім, актова зала

вул.Карпатська, 4, с.Орява, Сколівський р-н, Львівська обл., 82640

Народний дім

 

461182

с.Погар

вул.Котляревського, 44, с.Погар, Сколівський р-н, Львівська обл., 82640

Народний дім, актова зала

вул.Котляревського, 44, с.Погар, Сколівський р-н, Львівська обл., 82640

Народний дім

 

461183

с.Сможе

вул.Т.Шевченка, 111, с.Сможе, Сколівський р-н, Львівська обл., 82642

сільська рада, актова зала

вул.Т.Шевченка, 111, с.Сможе, Сколівський р-н, Львівська обл., 82642

сільська рада

 

461184

с.Долинівка, с.Нагірне

вул.Л.Українки, 78, с.Долинівка, Сколівський р-н, Львівська обл., 82642

школа, кабінет української мови і літератури

вул.Л.Українки, 78, с.Долинівка, Сколівський р-н, Львівська обл., 82642

школа

 

461185

с.Тухолька

вул.Шевченка, 32, с.Тухолька, Сколівський р-н, Львівська обл., 82644

Народний дім, актова зала

вул.Шевченка, 32, с.Тухолька, Сколівський р-н, Львівська обл., 82644

Народний дім

 

461186

с.Плав’я

вул.Вадрусівка, 8, с.Плав’я, Сколівський р-н, Львівська обл., 82643

сільська рада, актова зала

вул.Вадрусівка, 8, с.Плав’я, Сколівський р-н, Львівська обл., 82643

сільська рада

 

461187

с.Либохора

вул.Шевченка, 2, с.Либохора, Сколівський р-н, Львівська обл., 82633

Народний дім, актова зала

вул.Шевченка, 2, с.Либохора, Сколівський р-н, Львівська обл., 82633

Народний дім

 

461188

с.Грабовець

вул.Грабовецька, 14А, с.Грабовець, Сколівський р-н, Львівська обл., 82660

Народний дім, актова зала

вул.Грабовецька, 14А, с.Грабовець, Сколівський р-н, Львівська обл., 82660

Народний дім

 

461189

смт Славське – вул.Архангельського, вул.Бойківська, вул.Волошина, вул.Довбуша, вул.Зарічна, вул.Івана Франка, вул.Карпатська, вул.Крушельницької, вул.Наливайка, вул.Опришків, вул.О.Степанівни, вул.Підкови, вул.Привокзальна, вул.Рожаночка, вул.С.Бандери, вул.Січових Стрільців, вул.Шашкевича, вул.Шептицького

вул.Шептицького, 3, смт Славське, Сколівський р-н, Львівська обл., 82661

Народний дім, актова зала

вул.Шептицького, 3, смт Славське, Сколівський р-н, Львівська обл., 82661

Народний дім

 

461190

смт Славське – вул.В.Стуса, вул.Галицького, вул.Івасюка, вул.Лесі Українки, вул.Сагайдачного, вул.Устияновича, вул.Шевченка, вул.Шухевича, пров.Устияновича

вул.Івасюка, 10, смт Славське, Сколівський р-н, Львівська обл., 82661

селищна рада, зала урочистих подій

вул.Івасюка, 10, смт Славське, Сколівський р-н, Львівська обл., 82661

селищна рада

 

461191

с.Кальне

вул.Шевченка, 28, с.Кальне, Сколівський р-н, Львівська обл., 82652

Народний дім, актова зала

вул.Шевченка, 28, с.Кальне, Сколівський р-н, Львівська обл., 82652

Народний дім

 

461192

с.Хітар

вул.Шевченка, 75, с.Хітар, Сколівський р-н, Львівська обл., 82644

школа, актова зала

вул.Шевченка, 75, с.Хітар, Сколівський р-н, Львівська обл., 82644

школа

 

461193

с.Климець

вул.Л. Українки, 54, с.Климець, Сколівський р-н, Львівська обл., 82650

Народний дім, актова зала

вул.Л. Українки, 54, с.Климець, Сколівський р-н, Львівська обл., 82650

Народний дім

 

461194

с.Жупани

вул.Галицька, 77, с.Жупани, Сколівський р-н, Львівська обл., 82651

Народний дім, актова зала

вул.Галицька, 77, с.Жупани, Сколівський р-н, Львівська обл., 82651

Народний дім

 

461195

с.Лавочне

вул.Шевченка, 115, с.Лавочне, Сколівський р-н, Львівська обл., 82652

Народний дім, актова зала

вул.Шевченка, 115, с.Лавочне, Сколівський р-н, Львівська обл., 82652

Народний дім

 

461196

с.Тернавка

вул.Івана Франка, 82, с.Тернавка, Сколівський р-н, Львівська обл., 82653

Народний дім, актова зала

вул.Івана Франка, 82, с.Тернавка, Сколівський р-н, Львівська обл., 82653

Народний дім

 

461197

с.Нижня Рожанка

вул.Устияновича, 123, с.Нижня Рожанка, Сколівський р-н, Львівська обл., 82662

Народний дім, актова зала

вул.Устияновича, 123, с.Нижня Рожанка, Сколівський р-н, Львівська обл., 82662

Народний дім

 

461198

с.Верхня Рожанка

вул.Т.Г.Шевченка, 54, с.Верхня Рожанка, Сколівський р-н, Львівська обл., 82665

Народний дім, актова зала

вул.Т.Г.Шевченка, 54, с.Верхня Рожанка, Сколівський р-н, Львівська обл., 82665

Народний дім

 

461199

с.Волосянка

вул.Шевченка, 33, с.Волосянка, Сколівський р-н, Львівська обл., 82663

Сільська рада, актова зала

вул.Шевченка, 33, с.Волосянка, Сколівський р-н, Львівська обл., 82663

сільська рада

 

461200

с.Ялинкувате

вул.Л.Українки, 20, с.Ялинкувате, Сколівський р-н, Львівська обл., 82664

школа, кабінет української мови і літератури

вул.Л.Українки, 20, с.Ялинкувате, Сколівський р-н, Львівська обл., 82664

школа

 

461201

с.Хащованя

вул.О. Кобилянської, 58, с.Хащованя, Сколівський р-н, Львівська обл., 82663

Народний дім, актова зала

вул.О. Кобилянської, 58, с.Хащованя, Сколівський р-н, Львівська обл., 82663

Народний дім

 

461202

с.Опорець

вул.Шевченка, 112, с.Опорець, Сколівський р-н, Львівська обл., 82655

Народний дім "Просвіта", актова зала

вул.Шевченка, 112, с.Опорець, Сколівський р-н, Львівська обл., 82655

Народний дім "Просвіта"

 

461203

с.Верхнячка

вул.Шевченка, 121, с.Верхнячка, Сколівський р-н, Львівська обл., 82654

Народний дім "Просвіта", актова зала

вул.Шевченка, 121, с.Верхнячка, Сколівський р-н, Львівська обл., 82654

Народний дім "Просвіта"

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора