"ТВОРІМО ДОБРО РАЗОМ!" Майстер-клас в с.Росохач

Світлина від Імпульс.Великдень - це час, коли всі ми можемо стати трохи добрішими, подарувати частинку свого серця і любові тим, хто цього потребує і знаходиться поруч з нами. Цілком природньо, що особливої уваги в переддень великодніх свят потребують і літні люди. Наша, навіть маленька, участь в їхньому житті може подарувати їм справжню велику радість.
Прикладом доброї справи для літніх людей став майстер-клас з виготовлення Великодніх листівок, який пройшов в бібліотеці села Росохач на Сколівщині. В парі з поважними односельцями майстрували також учениці школи, які з цікавістю і ентузіазмом занурилися в світ творчості і в спогади про своїх дідусів і бабусів.

Особливо зворушливою була розповідь трьох милих бабусь, долі яких мають багато спільного: народжені під час війни в «Республіка Німеччина», пережили часи вигнання і переслідувань, багато років працювали в рідному селі, мають великі родини, щиро переймаються долею громади і країни в цілому.
Як діти, так і шановані гості отримали масу задоволення від спілкування один з одним.
Час пролетів непомітно, листівки вийшли яскравими, а спільно проведений час – незабутнім! Традиційно зустріч закінчилася чаюванням і дружніми бесідами в невимушеній атмосфері.

Велика вдячність завідувачці сільської бібліотеки п.Євгенії Яремі за волонтерську допомогу під час організації і проведення заходу. Особливі слова подяки директору школи Іван Пилипчак за сприяння у створенні можливостей більш тісного спілкування людей похилого віку і учнівської молоді.

Проведений майстер-клас - частинка запланованих заходів, що проводяться в рамках проекту ГО Імпульс «Допомога жертвам націонал-соціалізму у подоланні ізольованості, у інтегрування до життя місцевих громад, у підвищенні якості життя шляхом отримання доступних соціальних послуг і створення простору і можливостей для міжпоколінського діалогу», який реалізується на Сколівщині за підтримки Німецького федерального фонду «Пам’ять. Відповідальність. Майбутнє» EVZ Foundation і ВБО Турбота про літніх в Україні в рамках програми Місце зустрічі: Діалог. TreffpunktDialog