Сколівська районна державна адміністрація
Сколівський район, Львівська область

Новини Сколівщини

Вручено нагороди «Почесний громадянин Сколівського району»

Дата створення: 14:31 24.08.2019, Переглядів: 22

Сьогодні, 24 серпня, під час урочистих заходів з нагоди 28-ї річниці Незалежності України голова  Сколівської районної ради Микола Романишин та   перший заступник голови Сколівської  райдержадміністрації Роман Чудійович  вручили нагороди  громадянам, яким  присвоєно звання «Почесний громадянин Сколівського району» (відповідно до рішення 33-ї сесії 7-го скликання  Сколівської районної ради  від 08  серпня 2018 року №800). З  нагоди 28-ї річниці Незалежності України звання «Почесний громадянин Сколівського району» присвоєно:

Сколівщина урочисто відзначає 28-у річницю Незалежності України

Дата створення: 14:19 24.08.2019, Переглядів: 30

Сьогодні,  24  серпня,  на майдані  Незалежності  м.Сколе  відбулись  урочистості  присвячені  28-ій  річниці Незалежності України.

З Днем Незалежності України!

Дата створення: 15:07 23.08.2019, Переглядів: 14

День Незалежності України! День, омріяний багатьма поколіннями українців, які творили його силою свого розуму, відданістю ідеї державності свободолюбної нації, і часто, ціною власного життя. День, який свідчить про верховенство держави на своїй території і незалежність у міжнародних відносинах. Шановні краяни!

Сколівщина урочисто відзначила День Державного України

Дата створення: 14:41 23.08.2019, Переглядів: 24

Сьогодні, 23 серпня,  вже традиційно, в м.Сколе відбулись  урочистості присвячені Дню Державного  Прапора України. З нагоди державного свята  на  майдані Незалежності відбулась урочиста церемонія  внесення, освячення та підняття Державного Прапора України.

Засідала комісія з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення

Дата створення: 10:19 22.08.2019, Переглядів: 14

У середу,  21 серпня,  відбулось виїзне засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення на території Сколівської міської ради за участю управління соціального захисту населення, управління економічної політики райдержадміністрації, представників Сколівської ДПІ Стрийського управління ГУ ДФС у Львівській області, Сколівського відділу обслуговування (сервісного центру) ГУ  Пенсійного Фонду у Львівській області, Сколівської філії обласного центру зайнятості, ГУ Держпраці у Львівській області. Під час  засідання проведено  інформаційно – роз’яснювальну роботу з суб’єктами господарювання щодо дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці та правильності оформлення трудових відносин з найманими працівниками і недопущення неофіційного працевлаштування.

Інформація фізичним та юридичним особам щодо надсилання електронних листів до ІДД ДФС

Дата створення: 10:14 22.08.2019, Переглядів: 9

Якщо Ви бажаєте надіслати запитання/повідомлення на електронну адресу idd@sfs.gov.ua, звертаємо Вашу увагу, що технічні можливості Інформаційно-телекомунікаційної системи ІДД ДФС не дозволяють приймати електронні листи розміром більше 976 Кб, або 1 млн. символів. Тому при надсиланні електронного листа Вам необхідно враховувати об’єм тексту, малюнків, прикріплених файлів та ін.

Славська селищна рада запрошує активно відсвяткувати 28-му річницю Незалежності України

Дата створення: 17:14 21.08.2019, Переглядів: 39

24 серпня  Україна відзначатиме вже 28 річницю своєї незалежності. У ці дні Славське запрошує мешканців та гостей Львівщини відзначити це свято спільно.

Мін'юст інформує про випадки обмеження виїзду за кордон

Дата створення: 17:13 21.08.2019, Переглядів: 10

Конституція України гарантує  кожному, хто на законних підставах перебуває на території України, свободу пересування, вільний вибір місця проживання, вільно залишати територію України, за винятком обмежень, які встановлюються законом.

Шановні мешканці та гості нашого міста!

Дата створення: 15:37 21.08.2019, Переглядів: 9

Федерація настільного тенісу Сколівського району запрошує  усіх любителів взяти участь у Фан турнірі з настільного тенісу в честь Дня Незалежності України. Мета турніру: - популяризація та поширення тенісу серед дітей та дорослих нашого краю; - налагодження дружніх зв"язків з молоддю, та всіма любителями нашої гри; - знайти/запросити діток в ПРОФЕСІЙНУ секцію настільного тенісу, яка буде працювати з вересня 2019 року. (деталі на турнірі); - класно та весело провести час з друзями та відсвяткувати День Незалежності України. Правила турніру: - участь у турнірі можуть взяти всі бажаючі. - турнір проводиться в одній категорії  - ігри тривають з трьох сетів (до 2 перемог), до 11 очок по 2 подачі.  - на першому етапі учасники розбиваються на групи і грають по колу (кількість груп і учасників у них залежать від загальної кількості учасників). - на другому етапі переможці груп розігрують призові місця по олімпійській системі.

День підприємця-2019

Дата створення: 15:28 21.08.2019, Переглядів: 9