Сколівська районна державна адміністрація
Сколівський район, Львівська область

Новини Сколівщини

17 червня запрошуємо віддати шану Українським Січовим Стрільцям на г.Ключ

Дата створення: 15:16 14.06.2019, Переглядів: 39

В понеділок, 17 червня 2019 року,  відбудеться традиційне сходження  на г.Ключ:  вшанування пам’яті  Українських Січових Стрільців та  освячення  Пам’ятного хреста з нагоди  105-ї  річниці героїчної перемоги УССів на г.Ключ   (с.Труханів Сколівського району). Початок  урочистостей  о 12.00 год. Пам'ятний захід включатиме: чин освячення Пам’ятного хреста  та панахида, покладання квітів, присягу юних патріотів – випускників  Труханівської ЗОШ І-ІІІ ст., пам’ятне віче. Запрошуємо  спільно  віддати шану Українським Січовим Стрільцям.

У Славську відкрили меморіальну дошку на честь загиблого воїна АТО Дмитра Урбанського

Дата створення: 14:38 14.06.2019, Переглядів: 58

У Славському ЗЗСО відкрили меморіальну дошку на честь загиблого воїна АТО Дмитра Урбанського. Із цього приводу, 14 червня 2019 р. біля навчального закладу відбувся пам’ятний мітинг-реквієм за загиблим героєм. Випускник Славського ЗЗСО Дмитро Урбанський загинув 1 вересня 2018 р. під час бойових дій на сході, від кулі снайпера, захищаючи незалежність України. Призваний на службу 25 травня Пам’ять загиблого прийшли вшанувати родичі загиблих, учасники організації «Співка ветеранів АТО», представники влади, жителі селища, вчителі та школярі. Право відкрити меморіальну дошку надали сестрі загиблого та воїну АТО Володимиру Харіву.

Основні правила поведінки на воді, біля водоймищ

Дата створення: 11:21 14.06.2019, Переглядів: 37

У спекотну погоду більшість мешканців намагається провести свій відпочинок поблизу води на річках, озерах, ставках та інших водоймах. Купання та плавання – це хороший, корисний і активний відпочинок. Вода приносить багато задоволення людям дисциплінованим, обачним, але вона може завдати багато неприємностей людям, які не дотримуються правил безпечної поведінки на воді. Навіть той, хто добре плаває, повинен постійно бути обережним, дисциплінованим і суворо дотримуватись правил поведінки на воді. Знання та виконання правил поведінки на воді є запорукою безпеки життя, а також отримання задоволення від відпочинку. Необхідно звернути особливу увагу на пояснення  юнацтву правил поведінки на воді дітям. 

Деякі гарантії для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

Дата створення: 09:34 14.06.2019, Переглядів: 37

Характеризує  директор Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Марія Николаїшин. Пані Маріє, про що конкретно ми спілкуватимемося сьогодні? Хочу розповісти про повне державне забезпечення, яке передбачене для зазначеної Вами категорії дітей Законом України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування». Зазначу, допомога та утримання таких дітей не може бути нижчою за встановлені мінімальні стандарти, що забезпечують кожній дитині рівень життя, необхідний для фізичного, розумового, духовного, морального та соціального розвитку на рівні, не нижчому за встановлений прожитковий мінімум для таких осіб. Право на повне державне забезпечення в навчальних закладах мають діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, віком до вісімнадцяти років та особи з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, при продовженні навчання до 23 років або до закінчення відповідних навчальних закладів. Важливо, що особам із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які навчаються, крім повного державного забезпечення, виплачується соціальна стипендія в порядку та розмірі, встановлених Кабінетом Міністрів України, а також виплачується 100 відсотків заробітної плати, яка нарахована в період виробничого навчання та виробничої практики.

Порядок виділення земельної частки в буклеті «Моя земля – моя власність

Дата створення: 09:22 14.06.2019, Переглядів: 40

Департамент агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації розробив буклет  «Моя земля – моя власність», в якому громадянам покроково роз’яснюється порядок виділення земельної частки (паю) та реєстрація права власності на земельну ділянку. Також в ньому наголошується, що якщо до 1 січня 2025 року власник невитребуваної земельної частки (паю) або його спадкоємець не оформив право власності на земельну ділянку, він вважається таким, що відмовився від одержання земельної ділянки.

Учні із Сколівщини відвідали національний парк «Сколівські Бескиди»

Дата створення: 17:21 13.06.2019, Переглядів: 47

Учні Корчинської ЗОШ I-III ступенів, що у Сколівському районі Львівської області відвідали садибу Крушельницького лісництва НПП «Сколівські Бескиди».

Молодь запрошують на тренінговий табір "Студенти без кордонів"

Дата створення: 17:17 13.06.2019, Переглядів: 45

З 22 по 27 липня в Карпатах ВГО «ПОРУЧ» організовує тренінговий табір для студентської молоді.

Власники тварин отримають перший транш дотації за молодняк ВРХ

Дата створення: 16:04 13.06.2019, Переглядів: 46

30 травня Міністерство аграрної політики та продовольства України затвердило розподіл коштів, передбачених для виплати фізичним особам дотації за утримання молодняка великої рогатої худоби (ВРХ) в період з 1 грудня 2018 до 1 травня 2019 року. Про це інформують у департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА. Фінансову підтримку за поданими документами на 1 травня поточного року отримають 11,5 тис фізичних осіб, які в своїх господарствах утримують 16 тис голів молодняка ВРХ. Загальна сума дотації складає – 24,1 млн гривень. Нарахування фізичним особам дотації проводять упродовж року у три етапи: на 1травня, 1 вересня та 1 грудня.

Фермерам області нагадують щодо можливості отримання дотації за утримання корів

Дата створення: 16:03 13.06.2019, Переглядів: 46

Міністерство аграрної політики та продовольства України розподілило перший транш дотації юридичним особам за утримання корів станом на 1 січня 2019 року. Про це інформують у департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА. Дотацію за утримання корів виплачують траншами по 900 грн за голову двічі на рік (перший транш - за наявну корову на 1 січня, другий транш - на 1 липня поточного року) і складає у загальному 1800 гривень на корову. Перший транш дотації нарахували 55 суб’єктам господарювання, які утримують 6041 корів на суму 5436,9 тис гривень.