Сколівська районна державна адміністрація
Сколівський район, Львівська область

Новини Сколівщини

«Я твій син, Україно!» з нагоди Дня Збройних Сил України

Дата створення: 17:54 06.12.2019, Переглядів: 14

Сьогодні, 06 грудня,  в  районному народному домі «Бескид» м.Сколе відбувся святковий концерт «Я твій син, Україно!» з нагоди Дня Збройних Сил України за участю  керівництва району, духовенства, учасників АТО, військовослужбовців, добровольців, волонтерів, представників  установ, організацій, громадськості та  учнівської молоді. 

Шановні Захисники нашої держави!

Дата створення: 09:59 06.12.2019, Переглядів: 10

Вітаємо Вас із Днем Збройних Сил України! За Вашим надійним плечем українці почуваються захищеними,  вільними і впевненими. У військових лавах кується міць держави, вірна чоловіча дружба і справжні богатирські характери! Пройшовши цю школу дорослого життя. Ви стали справжніми патріотами рідної України. Пишаємося Вами. Вашим прикладом для інших бути бадьорими і сильними у непростий час боротьби з російським агресором.

Запрошуємо на урочистості з нагоди Дня Збройних Сил України!

Дата створення: 09:40 06.12.2019, Переглядів: 9

Сьогодні, 06 грудня,  о 14.00 год. в  районному народному домі «Бескид» м.Сколе відбудеться святковий концерт «Я твій син, Україно!» з нагоди Дня Збройних Сил України за участю духовенства, учасників АТО, військовослужбовців, добровольців, волонтерів, учнівської молоді.  Просимо Вас взяти активну участь в урочистостях, віддавши шану всім захисникам, які поклали на вівтар свободи  та незалежності найцінніше – своє життя; всім захисникам, які захищали та захищають  і сьогодні територіальну цілісність  та недоторканості нашої рідної неньки-України на її східних теренах.  Ми всі віримо, що патріотичний дух наших військовослужбовців та  їх незламна воля до перемоги здолає всі перешкоди. Слава всім Захисникам України! Слава Україні!

Засідала сесія Сколівської районної ради

Дата створення: 17:23 05.12.2019, Переглядів: 19

Сьогодні, 05 грудня, перший заступник голови райдержадміністрації Роман Чудійович  та  начальники  структурних підрозділів райдержадміністрації  взяли участь в засіданні  сесії Сколівської  районної ради.  Під час  сесії  голова районної ради Микола Романишин прозвітував про роботу Сколівської районної ради за 2019 рік, а також заслухано інформацію керівника Стрийської місцевої прокуратури  І.Лесковича щодо результатів діяльності на території Сколівського району за 11 місяців 2019 року. Затверджено  фінансові питання: внесення змін в обсяг районного бюджету Сколівського району на 2019 рік, уточнення районного бюджету Сколівського району на 2019 рік; затвердження розпоряджень голови райдержадміністрації та договорів на міжбюджетні трансферти; спрямування залишку освітньої субвенції з державного бюджету, що склався станом на 1 січня 2019 року; затверджено фінансові плани на 2020 рік комунальних некомерційних підприємств «Сколівська центральна районна лікарня», «Сколівський центр первинної медичної допомоги» та  «Сколівська районна стоматологічна поліклініка». Прийнято рішення  щодо освітніх питань, зокрема: про передачу об’єкта незавершеного будівництва «Реконструкція з добудовою Верхньорожанківської ЗОШ І-ІІ ст. на 180 учнівських місць с.Верхня Рожанка Сколівського району Львівської області»; внесено  зміни до Програми розвитку освіти Сколівщини на 2019 рік;  затверджено штатну чисельність та структуру комунальної установи «Сколівський інклюзивно-ресурсний центр» Сколівської районної ради Львівської області, затверджено передавальний  акт Ямельницької ЗОШ І-ІІ ст. та Статут Ямельницького ЗЗСО І рівня. Також депутати затвердили проект землеустрою  щодо встановлення (зміни) меж с.Кам’янка Кам'янецької сільської ради Сколівського району Львівської області. Окрім цього ініційовано створення Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати Україна-Карпатська агенція регіонального розвитку».

Шановні волонтери!

Дата створення: 12:44 05.12.2019, Переглядів: 8

5 грудня в усьому світі відзначають Міжнародний день волонтера – свято кожного, хто хоч раз за покликом серця допомагав людям, не чекаючи подяк, нагород і визнання. З 2014 року для України це свято є, як ніколи, важливим і актуальним. Слово «волонтер» стало майже тотожним слову «порятунок». Саме завдяки волонтерам і їх роботі сотні тисяч українців, які вимушені були покинути свої домівки, забезпечені тим, без чого не обійтися в повсякденному житті, а українська армія отримала потужну підтримку, необхідну для захисту територіальної цілісності і незалежності нашої держави. Прийміть щирі вітання зі святом і слова подяки від імені кожної людини за вашу безкорисливу працю на благо процвітання добра і миру на землі, за щиру допомогу тим, хто її потребує. Українські волонтери на сьогоднішній день це ті, хто своєю добровільною, самовідданою працею кожен день робить країну сильнішою. Впевнені, доки в наших серцях є місце для допомоги, чуйності, доброти та співчуття, Україна житиме і процвітатиме. Нехай ваші благі справи повертаються вам сторицею!

На Сколівщину завітав «Різдвяний конвой»

Дата створення: 15:26 04.12.2019, Переглядів: 91

На Львівщині впродовж  3-5  грудня триває  Проєкт «Різдвяний конвой», під час якого діти-сироти, діти, які опинилися у складних життєвих обставинах, а також багатодітні та малозабезпечені сім’ї отримають пакунки з подарунками, які сформували родини з Німеччини.  Зокрема, сьогодні, 4 грудня, «Різдвяний конвой» завітав на  Сколівщину, де 360 подарунків отримала малеча  соціальних пільгових  категорій, зокрема:  діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування,  діти з сімей, які опинились у складних життєвих обставинах та  діти із сімей  учасників АТО. Вітальну   програму для благодійників  та дітей  представили  вихованці Сколівського районного будинку дитячої та юнацької творчості.  Зі словами  привітань з прийдешніми святами  та  вдячності учасникам   благодійного Проєкту  звернувся заступник голови райдержадміністрації Володимир Крушельницький.

Шановні сколівчани! Запрошуємо на урочистості

Дата створення: 12:07 04.12.2019, Переглядів: 77

У п’ятницю, 06 грудня 2019 року, о 14.00 год. в  районному народному домі «Бескид» м.Сколе відбудеться святковий концерт «Я твій син, Україно!» з нагоди Дня Збройних Сил України за участю духовенства, учасників АТО, військовослужбовців, добровольців, волонтерів, учнівської молоді.  Просимо Вас взяти активну участь в урочистостях, віддавши шану всім захисникам, які поклали на вівтар свободи  та незалежності найцінніше – своє життя; всім захисникам, які захищали та захищають  і сьогодні територіальну цілісність  та недоторканості нашої рідної неньки-України на її східних теренах.  Ми всі віримо, що патріотичний дух наших військовослужбовців та  їх незламна воля до перемоги здолає всі перешкоди. Слава всім Захисникам України! Слава Україні!

До відома молодіжних ГО Сколівщини! Відкрито реєстрацію на молодіжну зустріч «Галицький авангард 2019»

Дата створення: 09:34 04.12.2019, Переглядів: 13

13 грудня відбудеться сьома традиційна зустріч молодіжних громадських організацій та організацій, які працюють з молоддю Львівської області. Метою заходу є  підведення підсумків року, що завершується, налагодження подальшої співпраці та підвищення ефективності роботи між департаментом внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації та молодіжними громадськими організаціями Львівщини. Програма заходу:

Погода на Львівщині погіршуватиметься

Дата створення: 16:45 03.12.2019, Переглядів: 13

За інформацію Львівського регіонального центру з гідрометеорології, у період 4 - 5 грудня очікується подальше зниження температури до 4 - 9º морозу вночі. За таких умов традиційно зростає кількість подій, пов’язаних із переохолодженням та обмороженням.

Власників зелених садиб запрошують на туристичний бізнес-форум в смт.Славське

Дата створення: 11:06 03.12.2019, Переглядів: 17

11-12 грудня власників зелених садиб та готелів запрошують на туристичний бізнес-форум «Як розвиватись та заробляти малому бізнесу в Карпатах?», який відбудеться у смт. Славське.  У межах форуму визначать поняття «сучасний турист» та з'ясують, які у нього запити. Окрім того, обговорять, як правильно налагодити співпрацю із туристичними операторами і вийти на англомовний туристичний ринок, а також порушать питання підбору, навчання і мотивації персоналу, налагодження бізнес-процесів.