Сколівська районна державна адміністрація
Сколівський район, Львівська область

Новини Сколівщини

Громадянам нагадують про зміни щодо ввезення транспортних засобів на митну територію України

Дата створення: 16:22 19.04.2019, Переглядів: 29

Інформуємо, що Законом України від 08.11.2018 №2612-VIII «Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо ввезення транспортних засобів на митну територію України» внесено суттєві зміни до Митного кодексу України в частині умов ввезення на митну територію України транспортних засобів особистого користування громадянами-резидентами України.

Чим небезпечні укуси кліщів і як вберегтися від них?

Дата створення: 09:53 19.04.2019, Переглядів: 29

Сезон кліщів розпочато: піки активності щороку припадають на квітень-травень та серпень-вересень. Ці невеликі створіння можуть переносити збудників як вірусних, так і бактеріальних захворювань. Водночас, існують такі небезпечні захворювання як кліщовий бореліоз (хвороба Лайма), кліщовий вірусний енцефаліт, марсельська гарячка тощо. Найбільш поширеною серед інфекцій, які передаються кліщами, на території Львівської області є хвороба Лайма.  Кліщовий бореліоз викликається спірохетами роду Borrelia burgdorferi і характеризується важкістю перебігу, ураженням різних органів та систем організму людини (шкіри, серця, суглобів, нервової системи, органів зору та ін.). Хвороба може виникнути після укусу кліща вже через 7-10 днів, а іноді інкубаційний період триває понад 6 місяців. Характерним проявом хвороби Лайма є поява на місці укусу кліщової мігруючої еритеми – плями на шкірі насичено рожевого кольору, що має чітко виражені інтенсивно червоні, набряклі краї, центр блідий або блідо-синюшний («бичаче око»).

Розпочався дванадцятий Інженерний Ярмарок Кар’єри

Дата створення: 11:41 18.04.2019, Переглядів: 45

 17 квітня 2019 року, у IV корпус Львівської політехніки розпочався вже традиційний ярмарок кар’єри для студентів, які шукають роботу або вакансію своєї мрії.

Мешканців Львівщини закликають не використовувати пластикові квіти і вінки

Дата створення: 11:40 18.04.2019, Переглядів: 42

Перед Великоднем більшість мешканців області починають прибирати могили, використовуючи при цьому штучний декор: вінки та квіти.

Увага! З 19 квітня 2019 року завершення опалювального сезону для всіх категорій споживачів

Дата створення: 10:35 17.04.2019, Переглядів: 91

Відповідно до  законів України «Про місцеві державні адміністрації» та  «Про житлово-комунальні послуги», Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від  21 липня 2005 року №630,  розпорядженням голови Сколівської райдержадміністрації від 17 квітня 2019 року №97 встановлено завершення опалювального сезону  2018/19 років з 19 квітня 2019 року для всіх категорій споживачів.

Учнівські лісництва Сколівщини серед переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу учнівських лісництв

Дата створення: 17:49 16.04.2019, Переглядів: 72

Сьогодні, 16 квітня,  Львівським обласним управлінням лісового та мисливського господарства спільно з Львівським обласним центром еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, Львівською обласною організацією товариства лісівників України, за участі викладачів Національного лісотехнічного університету України на базі Лісівничого еколого-просвітницького центру Львівського лісгоспу проведено обласний етап Всеукраїнського конкурсу учнівських лісництв. З вітальним словом до учасників виступили: начальник Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Дейнека Анатолій Михайлович, голова Львівської обласної організації товариства лісівників України Целень Ярослав Павлович, ексдиректор Львівського обласного еколого-натуралістичного центру, директор НПП «Північне Поділля» Кийко Андрій Олександрович, завідувач кафедри ботаніки, деревинознавства та недеревних ресурсів лісу НЛТУ України, доктор сільськогосподарських наук Осадчук Леонід Семенович.

Засідала сесія Сколівської районної ради

Дата створення: 17:37 16.04.2019, Переглядів: 81

Сьогодні, 16 квітня,  голова райдержадміністрації, заступники голови та начальники  структурних підрозділів  райдержадміністрації  взяли участь  в засіданні ХХХІ сесії Сколівської районної ради.  Під час засідання  заслухано фінансові питання, а саме:  про виконання районного бюджету Сколівського району в І кварталі 2019 року, уточнення районного бюджету Сколівського району на 2019 рік, внесення змін в обсяг районного бюджету Сколівського району на 2019 рік, спрямування залишку коштів спеціального фонду районного бюджету, що склався станом на 01.01.2019 року за рахунок надходження коштів від відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, спрямування залишку освітньої та медичної субвенцій з державного бюджету, що склався станом на 1 січня 2019 року, про договори та бюджетні трансферти, затвердження розпоряджень голови райдержадміністрації. Затверджено  Програму співфінансування проектів місцевого розвитку у  Сколівському районі на 2019 рік,  комплексну Програму інформаційно-аналітичної  роботи в інтересах органів державної влади  та управління, протидії проявам терористичного характеру на території Сколівського району Львівської області на 2019 рік, внесено  зміни до Програми розвитку земельних відносин у Сколівському районі на 2019 рік, районну  Програму підтримки філії «Сколівський райавтодор» ДП «Львівський облавтодор» з утримання та ремонту автомобільних доріг загального користування в межах Сколівського району на 2019-2020 роки, Програму розвитку освіти Сколівщини на 2019 рік.

Мін’юст інформує про види правопорушень та відповідальність за їх вчинення під час проведення голосування

Дата створення: 16:05 16.04.2019, Переглядів: 71

Повторне голосування відбудеться 21 квітня. Відтак, кожний свідомий громадянин має прийти на виборчу дільницю та зробити свій вільний вибір.

Сколівчани взяли участь IV етапі Кубка області з шахів “Юні таланти”

Дата створення: 11:58 16.04.2019, Переглядів: 73

В неділю, 14 квітня,  у приміщенні ЗОШ № 3 м. Стрий відбувся IV етап Кубка області з шахів “Юні таланти”. Змагання проводяться за швейцарською системою в 9 турів. Контроль часу 10 хв. + 5 секунд за хід кожному учаснику, починаючи з 1 ходу. Нашими представниками на турнірі були сколівчани Блистів Роман і Остап Юрків. Надія Красільнікова та Дмитро Сюшко представляли смт. Славське.  Особливо вдалого результату вдалося досягнути Блистіву Роману (підгрупа - юнаки до 10 років), який в підсумку виконав норму 4 розряду! Під час турніру Роман навіть двічі переміг юних шахістів - третьорозрядників, що дає підстави сподіватись на виконання нормативу наступного (третього) розряду. Також вдалим був виступ ще зовсім юного Остапа Юрківа (підгрупа - юнаки до 8 років). Для здобуття третього розряду Остапу не вистачило лише однієї перемоги. Відзначимо також результат Надії Красільнікової (підгрупа - дівчата до 8 років), що вперше брала участь в турнурі такого рангу, набравши загалом 3 бали. 

Держенергоефективності та понад 30 ОТГ започаткували співпрацю для запровадження програм співфінансування «теплих кредитів»

Дата створення: 11:37 16.04.2019, Переглядів: 71

На V Форумі енергоефективного партнерства Голова Держенергоефективності Сергій Савчук підписав Меморандуми про співпрацю із понад 30 ОТГ для спільного впровадження: - програм співфінансування  «теплих кредитів» для населення та ОСББ; - енергосервісу для утеплення дитсадків, лікарень та інших бюджетних установ; - енергоменеджменту у бюджетній сфері. «Як відомо, завдяки проведеній Урядом реформі децентралізації місцеві громади мають достатні фінансові ресурси, які варто раціонально інвестувати у корисні проекти, у т.ч. у сфері енергоефективності», - пояснив Сергій Савчук.