Сколівська районна державна адміністрація
Сколівський район, Львівська область

Новини Сколівщини

25 жовтня відбудеться сесія Сколівської районної ради

Дата створення: 16:20 19.10.2018, Переглядів: 16

У четвер,  25 жовтня,  об 11.00 год.  відбудеться ХХVІІІ сесія Сколівської районної ради з наступним порядком денним: про виконання районного бюджету за 9 місяців 2018 року; про договори на міжбюджетні трансферти; про затвердження розпоряджень голови Сколівської райдержадміністрації; про затвердження розпоряджень голови Сколівської районної ради; про стан готовності доріг та підготовку до зимового періоду на 2018-2019 рр.; про роботу пасажирського автомобільного транспорту в районі; про роботу лісових підприємств на території Сколівського району та забезпечення сировиною місцевих лісопереробників; різне.

Закликаємо мешканців Сколівщини обережно поводитись із газом та опалювальними приладами

Дата створення: 15:03 19.10.2018, Переглядів: 18

Порушення правил безпеки при експлуатації в холодну пору року пічного і газового опалення - поширена причина виникнення пожеж у побуті та нещасних випадків, пов’язаних з отруєнням чадним газом. Зокрема у зв’язку із перепадами атмосферного тиску під час коливання температури повітря порушується тяга в димових і вентиляційних каналах, що негативно впливає на роботу газового і пічного обладнання.

31 жовтня в м. Сколе відбудуться урочистості з нагоди 100-річчя створення ЗУНР

Дата створення: 14:51 19.10.2018, Переглядів: 17

 Організаційні питання  підготовки та  програму  заходів  з нагоди відзначення на території  Сколівщини  100-річчя  створення Західноукраїнської  народної республіки  обговорено під час засідання організаційного комітету  під головуванням заступника голови райдержадміністрації  Володимира Крушельницького. Проведення  районних урочистостей  в м.Сколе заплановано на 31 жовтня 2018 року. Зокрема, Програма святкових заходів включатиме: 14.00 год. - народне віче на майдані Незалежності м.Сколе та покладання квітів до пам’ятників Степану Бандері,   14.15 год.  - урочистий марш-хода вулицями міста (майдан Незалежності – вул. І.Франка – вул. Шевченка); 14.30 год. - відкриття та освячення  пам’ятної дошки, присвяченої 100-річчю ЗУНР в м. Сколе, вул.Шевченка, 7; 14.45 год. -  продовження урочистого маршу-ходи вулицями міста (вул. Шевченка – вул. Д.Галицького (РНД «Бескид») та  покладання квітів до пам’ятників  Тарасові  Шевченку та Борцям за волю України; 15.00 год. - святковий  патріотичний концерт  в РНД «Бескид».

Засідала комісія з обстеження та забезпечення легалізації роботи лісопильних об’єктів

Дата створення: 11:27 19.10.2018, Переглядів: 21

У четвер, 18 жовтня,  відбулося засідання комісії з обстеження та забезпечення легалізації роботи лісопильних об’єктів району, в якій взяли участь 16  суб’єктів господарювання Сколівщини, що займаються лісопильним та лісостругальним виробництвом.  Під час засідання  розглянуто та обговорено  питання щодо порядку використання  лісових ресурсів та обліку деревини на лісопильних об’єктів,  заходи з детінізації  заробітної плати  та легалізації найманої робочої сили. Голова райдержадміністрації  Богдан Янко закликав всіх присутніх суб’єктів господарювання здійснювати господарську діяльність виключно в правовому колі. Перший заступник голови райдержадміністрації Роман Чудійович  наголосив  на легалізації робочих місць та заробітної плати, а також вирішення проблемних питань, що виникають в процесі роботи всіх суб’єктів господарювання.

До відома суб'єктів господарювання Сколівщини! Тривають комплексні заходи спрямовані на детінізацію ринку праці

Дата створення: 11:22 19.10.2018, Переглядів: 50

В черговий раз наголошуємо, що 5 вересня Кабінет Міністрів України ухвалив розпорядження „Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення” (№649-р 05.09.18), яким передбачено проведення Державною службою України з питань праці, Державною фіскальною службою України, Пенсійним фондом України, Національною поліцією України, іншими центральними органами виконавчої влади спільно з органами місцевого самоврядування комплексних заходів, спрямованих на детінізацію ринку праці та вдосконалення контролю за оформленням трудових відносин із найманими працівниками. Розпорядженням передбачено посилення координації органів державної влади в питаннях проведення роз’яснювальної роботи, здійснення заходів щодо виявлення фактів застосування незадекларованої праці, а також перегляд актів органів виконавчої влади та внесення змін до них з метою посилення контролю за оформленням трудових відносин.

Сколівщина долучилась до Всесвітньої акції «Walk for Freedom/Хода за свободу»

Дата створення: 18:01 18.10.2018, Переглядів: 41

Щорічно, 18 жовтня, з нагоди відзначення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми відбувається  акція „Walk for Freedom/Хода за свободу” - мовчазна і мирна хода, яка проходить вже п’ять років поспіль на захист мільйонів чоловіків, жінок та дітей, які зараз знаходяться у рабстві. Зокрема, сьогодні  в м. Сколе  небайдужі громадяни вийшли на вулиці міста, щоб об’єднати зусилля для подолання хвороби 21-го століття – сучасного рабства.

Питання призову на контролі керівництва району

Дата створення: 17:47 18.10.2018, Переглядів: 332

Актуальні питання організації та  проведення призову громадян на строкову військову службу до Збройних Сил України обговорено сьогодні, 18 жовтня,  під час розширеної наради за участю керівництва райдержадміністрації, районної ради, районного військового комісаріату, відділення поліції та посадових осіб місцевого самоврядування  району.

Голова РДА відвідав Верхньосиньовидненську ЗОШ

Дата створення: 17:22 18.10.2018, Переглядів: 37

18 жовтня  Богдан Янко оглянув стан виконання капітальних робіт по реконструкції з добудовою Верхньосиньовидненської ЗОШ І-ІІІ ст.

Богдан Янко провів зустріч з активом смт. Верхнє Синьовидне

Дата створення: 17:15 18.10.2018, Переглядів: 31

Вчора, 17 жовтня, в рамках проведення виїзних зустрічей з громадськістю,  голова райдержадміністрації провів зустріч з  мешканцям смт.Верхнє Синьовидне  з метою обговорення актуальних та проблемних питань населеного пункту. Також увагу акцентовано на важливості  проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи  cеред населення щодо  призову на строкову військову службу та  патріотичного вихованні молоді.  Серед питань  порушених активом  громади були: ремонт дороги Верхнє Синьовидне-Східниця, придбання резервного котла для дошкільної установи, сприяння у фінансуванні будівництва школи, залучення інвестицій.  

З 19 жовтня на Сколівщині розпочнеться опалювальний сезон

Дата створення: 15:03 18.10.2018, Переглядів: 37

Відповідно до статті 6 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”,  Правил надання  послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року № 630 та у зв'язку із пониженням середньодобової температури повітря, розпорядженням голови райдержадміністрації від 18 жовтня 2018 року №260 “Про початок опалювального сезону 2018/19 років” на Сколівщині встановлено з 19 жовтня 2018 року початок опалювального сезону. Також  даним розпорядженням створено районну робочу групу для оперативного вирішення проблемних питань, які можуть виникати в період входження в опалювальний сезон, а в подальшому – для забезпечення сталої роботи господарського комплексу району протягом зимового періоду 2018/2019 років.