Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

"СТАРТУЄМО З НОВИМ ПРОЕКТОМ!" - ГО ІМПУЛЬС

Фото без описуЛюди старшого віку не тільки хочуть гідно жити і бути соціально-захищеними, вони прагнуть, щоб з ними рахувались і дослухались до їхньої думки, мають бажання долучатись до громадських активностей в своїх громадах, але відчувають, що бракує для цього знань і навиків - такий попередній висновок фокус-груп, проведених в м.Сколе в рамках проекту «Громадська активність людей старшого віку - ресурс для развитку громад Сколівщини».

Зауважимо, що це вперше на Сколівщині проводиться ґрунтовне дослідження, спрямоване на виявлення потенціалу людей поважного віку у розвитку локального співтовариства, а також аналізу їх потреб в громадянській освіті. Це стало можливим завдяки участі ГО Імпульс в міжнародному проекті "Регіональні голосу - громадянська освіта дорослих для розширення прав і можливостей локальних спільнот в Україні та Білорусі» Регіональні голоси/Региональные голоса/Regional Voices за сприяння DVV International Ukraine при фінансовій підтримці Міністерство закордонних справ Німеччини.

В рамках його реалізації в м.Сколе були проведені три фокус-групи з людьми старшого віку і представниками громадськості, всього – 28 осіб. 
Завдяки старанням і високому професіоналізму експерта і модератора заходів Oksana Ivasiv вдалось
- з'ясувати розуміння людьми старшого віку громадянської освіти;
- їх потреб в громадянській освіті; 
- визначити фактори, що впливають на їх громадянську активність. 
До колективного інтерв’ю були залучені також лідери громадської думки: отець Юрій (м.Сколе), педагоги, приватні підприємці, учасник АТО, керівник ГО «Бойківщина». Щирі і відверті відповіді учасників допомогли визначити ключові проблеми локального співтовариства, затребувані напрямки активності ЛСВ в громадах і зібрати ідеї для громадських ініціатив.
Приємно, що учасники 3-ої фокус-групи позитивно відгукнулись про цілі проекту і засвідчили свою готовність самому долучитись і підтримати ЛСВ у їхніх прагненнях творити позитивні змін в громадах.

Для нас, команди проекту, це дуже цінний досвід роботи. Вдячні всім, хто підтримав і безпосередньо прийняв участь в якісному дослідженні. Впереді – ще 2 місяці не менш кропіткої роботи. А вже в 2019 ми знову запросимо представників старшого покоління, хто бажає отримати нові знання з громадянської освіти і активно включитись у творення позитивних змін у своїх громадах.

Долучайтесь!
Творімо зміни разом!

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора