17 Квітня, 2020 р., 13:23
В умовах дистанційного навчання педагогічні ради шкіл можуть самостійно визначати деталі освітнього процесу і завершення навчального року, а підсумкове оцінювання може здійснюватись віддалено. Про це йдеться у листі-роз’ясненні МОН, оприлюдненому 16 квітня 2020 року.
11 Березня, 2020 р., 11:32
Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 10 березня в ОНЗ « Сколівська академічна гімназія» відбувся День цивільного захисту. За допомогою рятівників м.Сколе учні та педагогічний колектив школи удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти , щоб захистити своє здоров'я та життя. На першому уроці у цікавій та змістовній формі представники ДСНС у Львівській області розповіли дітям про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в побуті, під час подорожі до лісу та про небезпеку, яку несуть у собі вибухові знахідки, план дій під час радіаційної небезпеки, про правила поведінки на водоймах; провели вікторини «Основи поведінки учнів у надзвичайних ситуаціях». Упродовж дня гімназисти мали змогу переглянути навчальні мультфільми та відеоролики про діяльність служби порятунку. Завершальним етапом була евакуація школи, де учні і вчителі продемонстрували обізнаність і підготовку з цивільного захисту населення на випадок надзвичайних ситуацій.Незабутні враження залишаться у дітей від спілкування з рятівниками, які продемонстрували дітям технічні можливості рятувальної служби. День цивільного захисту під гаслом «Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним!» проведено цікаво та повчально. Усі переконалися в тому, що отримані знання знадобляться у повсякденному житті.
11 Березня, 2020 р., 11:31
 Із метою активного залучення учнів закладів загальної середньої освіти до кращих здобутків національної культури в її мовному та літературному просторі, реалізації концепції Національно-патріотичного виховання дітей та молоді 03 березня 2020 року в закладах загальної середньої освіти району проведено Всеукраїнську українознавчу гру «Соняшник» для учнів 1-11 класів.
11 Березня, 2020 р., 11:31
04 березня 2020 року на базі Козівського ОНЗЗСО-ліцею відбувся семінар учителів української мови та літератури Козівського освітнього округу. Вчителька Тетяна Бунак провела в 10 класі урок української літератури «Психологічне розкриття теми еміграції у новелі Василя Стефаника «Камінний хрест», використовуючи технологію змішаного навчання із використанням моделі «Ротація за станціями». Запропоновані нею завдання потребували від учнів аналізу, критичного чи креативного мислення, обговорення, дискусії.
05 Березня, 2020 р., 16:10
Сьогодні, 05 березня, голова райдержадміністрації  Богдан Янко, заступник  голови райдержадміністрації Володимир Крушельницький взяли участь в  робочій нараді  з директорами загальноосвітніх закладів середньої освіти району, яку провела начальниця відділу освіти райдержадміністрації Олена Урдей.  Під час  освітянської наради розглянуто питання щодо здійснення перевірки  стану дотримання ЗЗСО району  вимог  чинного законодавства з питань атестації медпрацівників;  про  підготовку необхідних документів та залучення випускників 11 класів до ЗНО; про  впровадження  вимог  щодо розробки, впровадження та застосування постійно діючих процедур, заснованих на принципах Системи управління безпечністю харчових продуктів (НАССР) в ЗЗСО району. Зокрема, про організацію підвищення кваліфікації педагогічних працівників ЗЗСО  виступив заступник директора з науково-педагогічної роботи Львівського інституту післядипломної педагогічної освіти Сергій Пазюк.
24 Лютого, 2020 р., 17:13
Сьогодні уявити життя без комп'ютера, Інтернету та IT технологій практично неможливо. Сучасні діти не уявляють своє життя без Інтернету з його соціальним спілкуванням та інформаційними ресурсами. Ми спостерігаємо, як росте покоління візуалів, для яких головним джерелом інформації є зоровий ряд. Все це пояснює необхідність використання нових світових інформаційних розробок в освітній діяльності. Однією з інновацій в освітньому процесі є хмарні сервіси.
24 Лютого, 2020 р., 17:12
На базі Корчинської ЗОШ І-ІІІ ст. для вчителів трудового навчання Підгородоцекого освітнього округу відбувся  семінар-практикум «Формування практичних навичок на уроках трудового навчання».
24 Лютого, 2020 р., 17:11
А сотню вже зустріли небеса..  Летіли легко, хоч Майдан ридав…  І з кров´ю перемішана сльоза….  А батько сина ще не відпускав..
13 Лютого, 2020 р., 17:31
У середу, 12 лютого 2020 року, на базі Підгородецької ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся семінар, у якому взяли участь учителі-філологи, які працюють у закладах освіти Підгородецького освітнього округу, а також методистка районного відділу освіти Храмченко О.О..
04 Лютого, 2020 р., 11:13
У понеділок, 3 лютого, розпочалась реєстрація для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні, яка триватиме до 24 березня. Учні (слухачі, студенти) закладів загальної середньої освіти, професійної (професійно-технічної), вищої освіти, які 2020 року завершують здобуття повної загальної середньої освіти, реєструватимуться на проходження ЗНО у своєму закладі освіти. Випускники 2020 року, заповнюючи реєстраційну картку, мають вказати назви навчальних предметів, із яких їм буде зараховано результати ЗНО як оцінки за державну підсумкову атестацію.