19 Березня, 2020 р., 20:15
Працівники Сколівського відділення поліції продовжують проводити профілактичну роботу серед громадян, щодо важливості дотримання обмежень, які діють в Україні у зв’язку з пандемією коронавірусу COVID-19. Від сьогодні дільничні офіцери поліції Сколівщини відвідують одиноких людей похилого віку та осіб з інвалідністю.
19 Березня, 2020 р., 20:14
Передбачена адміністративна відповідальність встановлена за самовільне залишення місця обсервації (карантину) особою, яка може бути інфікована коронавірусною хворобою COVID-19. Штраф за порушення правил карантину, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічни правил і норм становитиме від 17 тис. до 32 тис. гривень. Для посадових осіб - шраф від 34 тис. до 170 тис. гривень.
28 Лютого, 2020 р., 14:53
05 березня 2020 року у місті Сколе виїзний прийом громадян проводитиме заступник начальника ГУНП начальник слідчого управління полковник поліції Наталія Олексіївна Харченко. Місце проведення: Сколівське відділення поліції (м.Сколе, Івана Франка,3). Час проведення: 15.00 – 17.00 год. Попередній запис громадян здійснюється до 15.00 години 04 березня за телефоном (032) 2-13-41 та у Сколівському відділенні поліції.
05 Лютого, 2020 р., 11:01
Поліція Сколівщини звертається до водіїв з проханням бути особливо уважними та обережними під час ускладнення погодних умов. Варто заздалегідь перевірити технічний стан автомобіля, користуватись пасками безпеки, не перевищувати швидкість, дотримуватись безпечної дистанції та правил паркування. З особливою обережністю слід пересуватись мостами та естакадами, а також відмовитись від ризикованих маневрувань. В умовах недостатньої видимості, туману, сильного снігопаду або дощу, необхідно рухатись з увімкненим ближнім світлом фар чи протитуманними ліхтарями. У випадку виникнення надзвичайних ситуацій, телефонуйте на оперативну лінію 102.
03 Лютого, 2020 р., 12:56
З метою попередження злочинності як з боку дітей, так і проти них, стимулювання відповідальності батьків, законодавством України регламентовано особливості перебування дітей у закладах, у яких провадиться діяльність у сфері розваг, або закладах громадського харчування. У разі виявлення дитини в розважальному закладі чи в громадських місцях (парки, вулиці, території шкіл та дитячих садків, дитячі та спортивні майданчики, бари, дискотеки, магазини з алкогольною продукцією тощо) у нічний час, буде притягнуто до адміністративної відповідальності батьків за неналежне виконання батьківських обов’язків (ст. 184 КУпАП). Адміністративні матеріали по вище вказаній статті розглядається судом. У ході профілактичного відпрацювання працівники сектору ювенальної превенції, дільничні офіцери Сколівського відділення поліції притягнули до адміністративної відповідальності шістьох осіб за ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення, тобто невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей. Також поліцейські провели зустріч з керівниками народних домів «Просвіта», що знаходяться на території Сколівського району та доведено інформацію про відповідальність згідно чинного законодавства України, у разі виявлення неповнолітніх осіб у закладах, де проводяться розважальні програми після 22:00 годин.