Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації (с.Тухля)

Фото без описуПовідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детального плану території по зміні цільового призначення земельної ділянки з ведення особистого селянського господарства для ведення фермерського господарства на території  Тухлянської сільської ради за межами населеного пункту с. Тухля, Сколівського району, Львівської області».

Замовник: Сколівська районна державна адміністрація.

Розробник: ФОП «Дідик В.Ю.».

Підстава для розроблення: Розпорядження голови Сколівської районної державної адміністрації від 18.11.2019 №260 та №261.

З проектом детального плану території можна ознайомитися на сайті Сколівської районної державної адміністрації, у секторі містобудування та архітектури Сколівської районної державної адміністрації  (за адресою Львівська обл., м. Сколе, майдан Незалежності, 1 та у Тухлянській  сільській раді до 10 квітня 2020 року включно.

Пропозиції та зауваження щодо проекту слід оформляти відповідно до порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011р. № 555, та подавати до відділу містобудування та архітектури Сколівської районної державної адміністрації (за адресою Львівська обл., м. Сколе, майдан Незалежності, 1  до 09 квітня року включно. Відповідальна особа за забезпечення організації розгляду пропозицій – завідувач сектору містобудування та архітектури Сколівської районної державної адміністрації Олег Адріанович Кончевич. Пропозиції та зауваження, що поступили після встановленого терміну, не розглядаються.

Громадські слухання щодо проекту детального плану території відбудуться 10 квітня 2020 року  о 16:00 у приміщенні Тухлянській  сільській раді  (за адресою Львівська обл., м. Сколе, майдан Незалежності, 1).

 

Детального плану території по зміні цільового призначення земельної ділянки з ведення особистого селянського господарства для ведення фермерського господарства на території Тухлянської сільської ради за межами населеного пункту с. Тухля, Сколівського району, Львівської області

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора