Відділ культури

(251) 2-16-28,

2-13-61

82600, м. Сколе, вул. Д.Галицького, 56, kultura_skole@ukr.net

Мережа закладів культури району налічує 42 народні доми, 44 бібліотеки, дві дитячі музичні школи ( Сколівська школа мистецтв та Козівська дитяча музична школа) та історико – краєзнавчий музей «Сколівщина».

У період з 01 січня 2019 року по 01 січня 2020 року проведено:

- 3122 заходи;

-1673 основних заходів   (концерти, конкурси, виставки, майстер – класи, кіно, флеш – моби);

- 1076 - національно-патріотичних, з яких основних – 739;

- у бібліотеках району відбулись  4 зустрічі з письменниками, де було презентовано 4 нові книги.

Творчі колективи Сколівського району у 2019 році прийняли  участь у  наступних фестивалях – конкурсах:

• Народний фольклорний колектив «Витоки» Народного дому с.Сопіт у фестивалі зимового фольклору «Нова радість стала» м.Трускавець;
  • Дитячий хоровий колектив Сколівської школи мистецтв у конкурсі дитячого хорового співу у м.Стрий;
  • Учасники гуртка художнього слова Народного дому с.Крушельниця у фестивалі – конкурсі читців творів Т.Г.Шевченка м. Львів;
  • Народний танцювальний колектив «Водограй» Народного дому с.Гребенів у Всеукраїнському фестивалі вокально – хореографічного мистецтва «Чорноморські викрутаси» - Перше місце;
  • Народний вокальний колектив «Елегія» РНД «Бескид» м.Сколе у Всеукраїнському фестивалі – конкурсі «Українська пісня єднає нас» м.Маріуполь – Друге місце;
  • Гурт «Ретро – модерн Сколе» Сколівської школи мистецтв у Всеукраїнському вокальному конкурсі «Червона рута» м.Київ – Друге місце;
  • Народний фольк – гурт «Фіглярі» РНД «Бескид» м.Сколе у заході «Європейські дні добросусідства» с.Яворів Турківського району;
  • Народний вокальний колектив «Елегія» РНД «Бескид» м.Сколе у Всеукраїнському духовно – патріотичному пісенному фестивалі – конкурсі «Аскольдів глас» в Національному педагогічному університеті ім.М.Драгоманова м.Київ.

Участь творчих колективів району в рамках «ІІІ Етно – Фестивалю гостинності» у містах Яворів, Самбір.

Організація та проведення мистецької частини ІІ Міжнародного фестивалю «Мисливська ватра» м.Сколе та фестивалю «Бойки празникують» м.Сколе.

Участь мистецьких шкіл району (Козівської  ДМШ  та Сколівської  ШМ) у обласному мистецькому фестивалі «Від школи до школи» у с.Братківці та с.Лисятичі Стрийського району, у м.Старий Самбір.

Концерти – вітання для військовослужбовців у військовій частині в с.Старичі Яворівського району (полігон) та у с.Тисовець.

У історико – краєзнавчому музеї «Сколівщина» протягом 2019 року проведено 488 екскурсій, кількість відвідувачів - 6313, з них – 1880 дітей.

Почесне звання «Народний» носять колективи:

1. Ансамбль пісні й танцю «Бойківщина» РНД «Бескид» м.Сколе;
  2. Вокальний ансамбль «Горицвіт» РНД «Бескил» м.Сколе;
  3. Вокально – інструментальний ансамбль «Бескид» РНД «Бескид» м.Сколе;
  4. Хорова капела «Синьогора» Народного дому смт.Верхнє Синьовидне;
  5. Хор «Каменяр» Народного дому с.Тухля;
  6. Фольклорний ансамбль «Витоки» Народного дому с.Сопіт;
  7. Вокальний ансамбль «Вишиванка» Народного дому с.Козьова
  8. Танцювальний колектив «Водограй» Народного дому с.Гребенів;
  9. Ансамбль народної музики «Файні бойки» РНД «Бескид» м.Сколе.

У 2019 році здобуто почесне звання «Народний» колективами:

1. Фольк – гурт «Фіглярі» РНД «Бескид» м.Сколе;
  2. Вокальний ансамбль «Елегія» РНД «Бескид» м.Сколе;
  3. Аматорський театральний колектив «Дзвін» Народного дому с.Козьова;
  4. Аматорський культурно-просвітницький колектив «Корифей» РНД «Бескид» м.Сколе.