Сколівська районна державна адміністрація
Львівська область, Сколівський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Новини

15 Вересня, 2020 р., 16:20
14.09.2020 року спільно з волонтером пробації в приміщенні Сколівського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Львівській області із неповнолітніми суб’єктами пробації, які перебувають на обліку Сколівського районного сектору було проведено інформаційний захід на тему: «Хочете бути успішними - вчіться! Сім причин, чому навчатись важливо!» Вік живи - вік учись. 
21 Серпня, 2020 р., 11:44
День Незалежності Україїни  — державне свято України, яке відзначається щороку 24 серпня на честь ухвалення Верховною Радою УРСР Акта проголошення незалежності України, що прийнято вважати датою створення держави Україна в її сучасному вигляді. З нагоди святкування 29 річниці Незалежності України, 20 серпня 2020 року персоналом Сколівського районного сектору спільно з соціальними партнерами в приміщенні Сколівського бюро правової допомоги з неповнолітнім суб’єктом пробації проведено семінар присвячений історії Незалежності нашої Держави.
12 Лютого, 2020 р., 17:27
З нагоди 5-річчя Закону України «Про пробацію» прийнятого 5 лютого 2015 року, в якому визначено організаційно-правові засади для створення пробації України, 12.02.2020 року в приміщенні Сколівського РС відбувся  круглий стіл щодо підвищення безпеки суспільства через розвиток національної пробації як ефективної системи протидії повторним кримінальним злочинам, до проведення якого були залучені працівники   Сколівського РЦСССДМ та ювенальної превенції Сколівського ВП Стрийського ВП ГУНП у Львівській області.
06 Лютого, 2020 р., 12:35
05 лютого 2020 року в приміщенні Сколівської районної філії Львівського обласної служби  зайнятості працівником Сколівського бюро правової допомоги спільно з працівниками Сколівського РЦЗ та Сколівського РС проведено презентацію «Торгівля людьми-сучасне рабство». Скажи НІ-сучасному рабству!
04 Лютого, 2020 р., 15:59
Правовий статус - юридично закріплене становище особи в державі й суспільстві, сукупність прав та обов’язків осіб. Правовий статус засуджених – це сукупність їх прав, законних інтересів та обов’язків, що залежать від призначеного виду кримінального покарання та їх поведінки в період його відбування.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора