Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Новини

18 Грудня, 2020 р., 17:52
10 грудня 2020  року в приміщенні Сколівського бюро правової допомоги працівником бюро спільно з фахівцем Сколівського РС із засудженими до покарання не пов’язаних з позбавленням волі було проведено інформаційну бесіду про права людини, зокрема актуальним питанням було питання щодо права на працю - це одне з економічних прав людини.   
16 Листопада, 2020 р., 09:45
09 листопада в приміщенні «Сколівського бюро правової допомоги» Стрийського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги проведено захід, головним спеціалістом Романою Голінчак спільно з фахівцем «Центру пробації» Аллою Ільницькою, на тему: «Відновне правосуддя для неповнолітніх». Учасники заходу були ознайомлені з основними поняттями, що стосуються відновного правосуддя для неповнолітніх. Після проведеної лекції учасники мали змогу отримати правові консультації.
16 Листопада, 2020 р., 09:40
4 листопада в приміщенні «Сколівського бюро правової допомоги» Стрийського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги проведено захід, головним спеціалістом Романою Голінчак спільно з фахівцем «Центру пробації» Аллою Ільницькою, на тему: «Домашнє насильство». Учасники заходу отримали інформацію про види домашнього насильства і відповідальність за вчинення домашнього насильства. Після проведеної лекції учасники мали змогу отримати правові консультації.
15 Вересня, 2020 р., 16:20
14.09.2020 року спільно з волонтером пробації в приміщенні Сколівського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Львівській області із неповнолітніми суб’єктами пробації, які перебувають на обліку Сколівського районного сектору було проведено інформаційний захід на тему: «Хочете бути успішними - вчіться! Сім причин, чому навчатись важливо!» Вік живи - вік учись. 
21 Серпня, 2020 р., 11:44
День Незалежності Україїни  — державне свято України, яке відзначається щороку 24 серпня на честь ухвалення Верховною Радою УРСР Акта проголошення незалежності України, що прийнято вважати датою створення держави Україна в її сучасному вигляді. З нагоди святкування 29 річниці Незалежності України, 20 серпня 2020 року персоналом Сколівського районного сектору спільно з соціальними партнерами в приміщенні Сколівського бюро правової допомоги з неповнолітнім суб’єктом пробації проведено семінар присвячений історії Незалежності нашої Держави.
12 Лютого, 2020 р., 17:27
З нагоди 5-річчя Закону України «Про пробацію» прийнятого 5 лютого 2015 року, в якому визначено організаційно-правові засади для створення пробації України, 12.02.2020 року в приміщенні Сколівського РС відбувся  круглий стіл щодо підвищення безпеки суспільства через розвиток національної пробації як ефективної системи протидії повторним кримінальним злочинам, до проведення якого були залучені працівники   Сколівського РЦСССДМ та ювенальної превенції Сколівського ВП Стрийського ВП ГУНП у Львівській області.
06 Лютого, 2020 р., 12:35
05 лютого 2020 року в приміщенні Сколівської районної філії Львівського обласної служби  зайнятості працівником Сколівського бюро правової допомоги спільно з працівниками Сколівського РЦЗ та Сколівського РС проведено презентацію «Торгівля людьми-сучасне рабство». Скажи НІ-сучасному рабству!
04 Лютого, 2020 р., 15:59
Правовий статус - юридично закріплене становище особи в державі й суспільстві, сукупність прав та обов’язків осіб. Правовий статус засуджених – це сукупність їх прав, законних інтересів та обов’язків, що залежать від призначеного виду кримінального покарання та їх поведінки в період його відбування.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора