Сколівська районна державна адміністрація
Львівська область, Сколівський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Новини

12 Лютого, 2020 р., 17:27
З нагоди 5-річчя Закону України «Про пробацію» прийнятого 5 лютого 2015 року, в якому визначено організаційно-правові засади для створення пробації України, 12.02.2020 року в приміщенні Сколівського РС відбувся  круглий стіл щодо підвищення безпеки суспільства через розвиток національної пробації як ефективної системи протидії повторним кримінальним злочинам, до проведення якого були залучені працівники   Сколівського РЦСССДМ та ювенальної превенції Сколівського ВП Стрийського ВП ГУНП у Львівській області.
06 Лютого, 2020 р., 12:35
05 лютого 2020 року в приміщенні Сколівської районної філії Львівського обласної служби  зайнятості працівником Сколівського бюро правової допомоги спільно з працівниками Сколівського РЦЗ та Сколівського РС проведено презентацію «Торгівля людьми-сучасне рабство». Скажи НІ-сучасному рабству!
04 Лютого, 2020 р., 15:59
Правовий статус - юридично закріплене становище особи в державі й суспільстві, сукупність прав та обов’язків осіб. Правовий статус засуджених – це сукупність їх прав, законних інтересів та обов’язків, що залежать від призначеного виду кримінального покарання та їх поведінки в період його відбування.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора