Новини Львівщини

Сторінка на стадії наповнення

Опорні школи Львівщини охоплять навчанням більше 25 тисяч дітей

Дата створення: 17:10 20.08.2018, Переглядів: 0

Для створення належних умов в опорних школах Львівщини в програмі розвитку освіти області передбачено 20,4 млн грн, а також 10,8 млн грн на заклади освіти із високим результатом досягнень при вивченні предметів природничо-математичного циклу. Про це сьогодні, 20 серпня, під час апаратної наради повідомила директор департаменту освіти та науки Львівської ОДА Любомира Мандзій.

Цьогоріч у галузі освіти планують реалізувати понад 400 мікропроектів

Дата створення: 17:08 20.08.2018, Переглядів: 0

Цьогоріч у галузі освіти планують реалізувати 416 мікропроектів. Про це повідомила директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА Любомира Мандзій. “Загальна вартість мікропроектів понад 100 млн гривень. Програма проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку має на меті поліпшити матеріально-технічний стан об’єктів соціальної інфраструктури в населених пунктах, благоустрій територій та інші пріоритети.Особливістю цієї програми є те, що обласний бюджет допомагає органам місцевого самоврядування, які на її виконання залучають кошти громади та спонсорські кошти на паритетних умовах”, - зазначила Любомира Мандзій.

До кінця року на Львівщині відкриють шість садків та три школи

Дата створення: 17:07 20.08.2018, Переглядів: 0

Цього року в експлуатацію планують ввести 6 закладів дошкільної освіти. Про це сьогодні, 20 серпня, під час апаратної наради повідомила директор департаменту освіти та науки Львівської ОДА Любомира Мандзій. Відтак, до початку навчального року запрацюють садки у селах Пасіки-Зубрицькі, Гамаліївка, Підгайчики та у Винниках.

У День Незалежності «Дударик» виконає акафіст

Дата створення: 17:05 20.08.2018, Переглядів: 0

У п’ятницю, 24 серпня, на площі перед пам’ятником Тарасу Шевченку Львівська державна академічна чоловіча хорова капела «Дударик» вже у 26-те співатиме спільно із священиками з усіх Українських церков. Акафіст – це довгий піснеспів, який прославляє Пресвяту Богородицю, Ісуса Христа або святих. Акафіст треба молитися стоячи. Найдавнішим акафістом, який було укладено у VІІ столітті, є акафіст до Пресвятої Богородиці. Всі інші акафісти написані за його взірцем.

Почесний працівник фізичної культури та спорту Броніслава Чечіна святкує 100-річчя

Дата створення: 16:04 20.08.2018, Переглядів: 0

Сьогодні, 20 серпня, святкує 100-річний ювілей почесний працівник фізичної культури, багаторазова чемпіонка та призерка чемпіонатів УРСР, призерка чемпіонатів СРСР з ковзанярського спорту, Майстер спорту Броніслава Чечіна.

До першого класу цьогоріч піде на майже 2 тисячі більше дітей, ніж торік

Дата створення: 16:03 20.08.2018, Переглядів: 0

До першого класу у Львівські області цьогоріч підуть 30282 дитини, що на 1941 більше, ніж торік.

У День Прапора на Львівщині відбудеться церемонія підняття державного стягу

Дата створення: 16:02 20.08.2018, Переглядів: 0

У четвер, 23 серпня, біля будівлі Львівської обласної державної адміністрації відбудеться урочиста церемонія підняття Державного Прапора України.

На території Собору святого Юра археологи виявили давню знахідку

Дата створення: 16:01 20.08.2018, Переглядів: 0

Археологи виявили на території собору Святого Юра ряд фундаментів, що не співпадають з планувальною структурою сучасного собору. Фундаменти тягнуться із західної та південної сторони церкви.

В області відбудеться унікальне дефіле українських освітян з усього світу

Дата створення: 15:59 20.08.2018, Переглядів: 0

21 серпня, у межах Першого світового форуму українознавчих суботніх та недільних шкіл відбудеться дефіле українських освітян із 36 країн світу в сучасному українському національному вбранні.

В області представлять фотовиставку вибраних робіт Василя Пилип'юка

Дата створення: 15:58 20.08.2018, Переглядів: 0

У середу, 22 серпня, у палаці мистецтв музею "Дрогобиччина" відбудеться відкриття фотовиставки вибраних робіт українського фотохудожника, Лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка, заслуженого діяча мистецтв України Василя Пилип'юка.