Новини Львівщини

Сторінка на стадії наповнення

У Львівській облдержадміністрації відбудеться Форум об’єднаних громад

Дата створення: 16:15 14.12.2018, Переглядів: 1

«Містобудівний кадастр – інноваційна система розвитку ОТГ» - під таким гаслом 20 грудня  в приміщенні Львівської облдержадміністрації відбудеться Форум об’єднаних громад, присвячений питанню впровадження містобудівного кадастру, який дає перспективу економічного ефекту для розвитку територій.

Кращі практики промоції Львівщина презентувала на засіданні Ради туристичних міст і регіонів України

Дата створення: 16:14 14.12.2018, Переглядів: 1

У Києві відбулось засідання Ради туристичних міст і регіонів України. В межах засідання заходи із розвитку туризму на Львівщині проведені у 2018 році презентувала начальник управління туризму та курортів Львівської ОДА Наталія Табака.

Покращення прикордонної інфраструктури – це можливість для розвитку, залучення інвестицій та добробут людей, - Олег Синютка

Дата створення: 16:14 14.12.2018, Переглядів: 1

Сьогодні, 14 грудня, стартувала конференція щодо відкриття транскордонного проекту "Доступне українсько-польське прикордоння: спільні дії щодо модернізації дорожньої інфраструктури".

На Львівщині відзначили ліквідаторів наслідків Чорнобильської катастрофи

Дата створення: 16:08 14.12.2018, Переглядів: 2

Сьогодні, 14 грудня, у культурно-освітньому центрі імені Олександра Довженка, відбулась зустріч голови Львівської ОДА Олега Синютки з учасниками ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та громадськими організаціями.

У Львові сім’ї Героїв Небесної Сотні сплетуть різдвяні віночки

Дата створення: 16:07 14.12.2018, Переглядів: 1

У суботу, 15 грудня, у Львові зберуться родини Героїв Небесної Сотні – вони сплетуть віночки із ялинки та калини, якими згодом прикрасять Алею Героїв Небесної Сотні у Києві.

В області запустили мобільний додаток "Саморятівник"

Дата створення: 16:07 14.12.2018, Переглядів: 1

Асоціація гірських провідників «Ровінь» запустила мобільний додаток «Саморятівник», метою є підвищення рівня безпеки громадян Львівщини, в тому числі і дітей за допомогою сучасних методів та технологій для швидкого інформування та оперативного реагування на надзвичайні події.

Переможець конкурсу для громадських організацій реалізував власний проект

Дата створення: 16:05 14.12.2018, Переглядів: 2

Упродовж жовтня-грудня 2018 року для представників інститутів громадянського суспільства та для соціальних працівників відбувалися цикли тренінгів у межах програми «Вчимося впроваджувати соціальне замовлення на місцевому рівні» у Жовківському, Пустомитівському, Городоцькому, Яворівському, Миколаївському, Перемишлянському, Стрийському, Кам’янко-Бузькому районах.

На «Днях партнерства» громадські організації прозвітують про реалізацію проектів, які фінансувались за кошти обласного бюджету

Дата створення: 16:04 14.12.2018, Переглядів: 1

18 грудня у конференц – залі «Леополіс Хол» відбудуться «Дні партнерства» інститутів громадянського суспільства, на яких представлять проекти громадських організацій - переможців конкурсу Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства.

На Старосамбірщині 4 дітей, позбавлених батьківського піклування, отримали ключі від квартир

Дата створення: 16:02 14.12.2018, Переглядів: 1

Сьогодні, 14 грудня, на Старосамбірщині 4 дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування вручили ключі від квартир.

На Львівщині вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

Дата створення: 16:01 14.12.2018, Переглядів: 2

Сьогодні, 14 грудня, біля пам’ятного знаку «Героям і жертвам Чорнобиля» за участі керівництва області та представників громадських організацій Львівщини відбулись урочисті заходи з нагоди відзначення Дня ліквідаторів аварії на ЧАЕС.