Сколівська Районна Державна Адміністрація
Сколівський район, Львівська область

Новини Львівщини

Сторінка на стадії наповнення

На Львівщині урочисто відзначили 15-річчя Програми Транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна

Дата створення: 15:41 19.06.2018, Переглядів: 2

Програма Транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна святкує своє 15-річчя. З цієї нагоди  сьогодні стартувала річна конференція Програми. Окрім того у всіх регіонах трьох країн відбуваються святкові заходи, на яких можна більше дізнатися про польсько-білорусько-українське транскордонне співробітництво, а також ознайомитись із культурою прикордоння.

Трансформація системи охорони здоров'я: львівські медики працюють у Літній школі

Дата створення: 15:38 19.06.2018, Переглядів: 3

Львівські медики беруть участь у проекті "Літня школа 2018. Трансформація системи охорони здоров'я: Східна Європа", яка цього року відбувається у м. Чернігові з 17-22 червня. 

Моршин може стати курортом державного значення

Дата створення: 15:37 19.06.2018, Переглядів: 2

Сьогодні, 19 червня, на черговій сесії Львівської обласної ради депутати підтримали ініціативу обласної державної адміністрації щодо надання природній території міста Моршин статусу курорту державного значення. 

«Інструменти онлайн-комунікації»: у Львівській ОДА стартував тренінг для представників ОТГ та РДА

Дата створення: 15:36 19.06.2018, Переглядів: 2

Сьогодні, 19 червня, у Львівській обласній державній адміністрації стартував одноденний навчальний тренінг «Інструменти онлайн-комунікації» для представників об’єднаних територіальних громад та  районних державних адміністрацій відповідальних за роботу інформаційної діяльності (прес-служби).

На Дні молоді у Львові виступить фіналіст відомого талант-шоу Аркадій Войтюк

Дата створення: 15:35 19.06.2018, Переглядів: 2

Молодь Львівщини запрошують на виступ українського співака Аркадія Войтюка, що відбудеться 24 червня в межах святкування Дня молоді. Захід організовує Львівська обласна державна адміністрація спільно з громадськими організаціями області, за підтримки Міністерства молоді та спорту України.

Львівська ОДА висловлює вдячність правоохоронцям у боротьбі з корупцією

Дата створення: 22:50 18.06.2018, Переглядів: 4

Львівська обласна державна адміністрація вдячна правоохоронцям Львівщини за виявлення хабарників та протидію корупційній діяльності в органах місцевого самоврядування та державних органах влади.

Машинобудівні компанії запрошують взяти участь у торговій місії до Стамбулу

Дата створення: 22:49 18.06.2018, Переглядів: 4

Офіс з просування експорту та Міністерство економічного розвитку і торгівлі України запрошують українські компанії з сектору машинобудування та енергетики взяти участь у торговій місії до Стамбулу, яка відбудеться з 5 по 7 вересня 2018 року. Делегацію очолить Перший віце-прем’єр-міністр – Міністр економічного розвитку та торгівлі України Степан Кубів.

“Етнофестиваль гостинності популяризує українську культуру і традиції”, - Мирослава Туркало

Дата створення: 22:48 18.06.2018, Переглядів: 4

З творчим візитом колективи Стрийщини відвідала Жидачівський район, Турківський район представив своє мистецтво у Старосамбірському районі, Пустомити гостинно приймали мистецькі колективи Радехівщини, а митців Перемишлянського району вітали бурхливими оплесками на виступі у  Бродах.

До уваги платників податків: з 2 липня зміняться реквізити рахунків для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів

Дата створення: 22:45 18.06.2018, Переглядів: 4

Головне управління Державної казначейської служби України у Львівській області звертає увагу платників податків та банківських установ на зміну реквізитів рахунків для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів.

На Львівщині відбудеться зустріч з правозахисником Аліком Олісевичем

Дата створення: 22:44 18.06.2018, Переглядів: 4

У вівторок у Львівській обласній бібліотеці для юнацтва імені Романа Іваничука, а саме в центрі “Вікно в Америку - Львів” відбудеться зустріч з Аліком Олісевичем, легендою пацифістського руху у Львові, правозахисником і письменником.