Сколівська районна державна адміністрація
Сколівський район, Львівська область

Новини Львівщини

У Львівській ОДА відбулось засідання робочої групи щодо можливості повернення землі мешканцям сіл Басівка та Годовиця

Дата створення: 15:44 18.10.2019

Сьогодні, 18 жовтня, у Львівській ОДА відбулось засідання робочої групи з питання можливого порушення законних прав мешканців сіл Басівка та Годовиця Пустомтівського району щодо можливості користування та передачі у  власність земельних ділянок на території сільської ради.

Школярів та студентів запрошують долучитись до роботи молодіжної моделі обласної ради

Дата створення: 15:44 18.10.2019

9 - 10 листопада на Львівщині триватиме цікавий проект – молодіжна модель Львівської обласної ради – симуляційне засідання, до роботи якого долучиться молодь віком 15-20 років.

Сьогодні – Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Дата створення: 15:42 18.10.2019

18 жовтня європейська спільнота відзначає Європейський день боротьби з торгівлею людьми. Його започатковано у 2007 році Європейським парламентом як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми та небайдужості громадськості до цього явища.

У Львові розпочався Lviv Criminal Law Forum

Дата створення: 15:41 18.10.2019

 18 жовтня, у Львові розпочав роботу Lviv Criminal Law Forum. Учасників та організаторів заходу привітав голова Львівської облдержадміністрації Маркіян Мальський.

Співпрацю із Національною службою здоров'я обговорили на нараді

Дата створення: 11:06 18.10.2019

Заступник голови Львівської ОДА Іван Собко взяв участь у нараді щодо співпараці із Національною службою здоров'я України.

На Львівщині триває робота щодо залучення казахських інвестицій

Дата створення: 10:58 18.10.2019

Голова Львівської облдержадміністрації Маркіян Мальський зустрівся із Почесним Консулом Республіки Казахстан у Західній Україні Галиною Маслюк, аби обговорити можливі шляхи залучення інвестицій казахського бізнесу в економіку регіону.

Вже у жовтні презентують перші геопортали містобудівних кадастрів об’єднаних громад області

Дата створення: 09:47 18.10.2019

У Львівській області розпочалася активна робота з впровадження та розвитку в місцевих територіальних громадах створення та ведення містобудівного кадастру. Про це інформують у департаменті архітектури та розвитку містобудування Львівської ОДА.

Заступник голови Львівської ОДА Тарас Грень провів особистий прийом громадян

Дата створення: 17:17 17.10.2019

Заступник голови Львівської ОДА Тарас Грень зустрівся з мешканцями області та заслухав проблемні питання. Особистий прийом громадян відбувся сьогодні, 17 жовтня, у Львівській обласній державній адміністрації. Питання стосувалися, зокрема, організації пасажирських перевезень, належного соціального забезпечення учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС тощо.

На Львівщині відбулась міжнародна конференція з актуальних питань розвитку торгівлі і логістики з країнами Центральної Азії

Дата створення: 17:16 17.10.2019

Сьогодні, 17 жовтня, у Львові, відбулась Міжнародна конференція з актуальних питань розвитку торгівлі і логістики з країнами Центральної Азії. Захід провели в межах навчально-ознайомчої поїздки в Україну спеціалістів з цих напрямків із Казахстану, Киргизстану, Таджикистану, Узбекистану.

На Львівщині стартував Перший Міжвідомчий Форум ділового спілкування та партнерства «Together for child»

Дата створення: 16:17 17.10.2019

Сьогодні, 17 жовтня, в області стартував Перший Міжвідомчий Форум ділового спілкування та партнерства «Together for child». Участь у заході взяли голова Львівської ОДА Маркіян Мальский  з дружиною Андріаною Мальською, фахівці охорони здоров’я, освіти, представники соціальної сфери та юристи.