Новини Львівщини

На Львівщині відбудуться Дні Партнерства інститутів громадянського суспільства

Дата створення: 18:04 06.12.2019

12 грудня відбудуться «Дні партнерства» інститутів громадянського суспільства. Під час заходу громадські організації - переможці конкурсу в межах Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства прозвітують щодо реалізації проєктів.

Маркіян Мальський привітав військовослужбовців із Днем Збройних Сил

Дата створення: 18:03 06.12.2019

У Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбулись урочисті заходи з нагоди Дня Збройних Сил України. Військових привітав голова Львівської ОДА Маркіян Мальський.

Отруєння чадним газом – врятувати життя може газоаналізатор

Дата створення: 18:02 06.12.2019

Порушення правил безпеки при експлуатації пічного і газового опалення – поширена причина виникнення пожеж у побуті та нещасних випадків, пов’язаних з отруєнням чадним газом. Зокрема у зв’язку із перепадами атмосферного тиску під час коливання температури повітря порушується тяга в димових і вентиляційних каналах, що негативно впливає на роботу газового і пічного обладнання.

Представники Лісівничої академії наук України ознайомилися з роботою селекційно-насіннєвого центру

Дата створення: 18:01 06.12.2019

Сьогодні, 6 грудня в межах загальних зборів Лісівничої академії наук України ДП «Львівський лісовий селекційно-насіннєвий центр» відвідали члени-академіки та члени-кореспонденти Лісівничої академії наук України на чолі з її президентом, завідувачем кафедри лісівництва  НЛТУ України, доктором біологічних наук, професором - Криницьким Григорієм Томковичем. Начальник Львівського ОУЛМГ – Анатолій Дейнека та директор ДП «Львівський ЛСНЦ» - Федір Пелиньо ознайомили гостей з історією підприємства, а також продемонстрували процес вирощування садивного матеріалу від насінини до готового сіянця. У межах візиту присутні ознайомились з виробничими потужностями підприємства, а саме:

Турбота про історичну та культурну спадщину: у Львівській ОДА школярі презентували Проєкт

Дата створення: 18:01 06.12.2019

Сьогодні, 6 грудня, відбулася презентація наукового проєкту «Турбота кожного про історичну та культурну спадщину». Відтак, двадцять львівських школярів, учнів 4-А класу ЗОСШ № 55, представили свої напрацювання культурної та історичної спадщини Львівської області. Окрім того, діти презентували голові Львівської обласної державної адміністрації Маркіяну Мальському особливості історико-культурних регіонів області. Серед них: Бойківщина, Волинь, Галичина, Підгір’я.

На Львівщині презентували програму оздоровлення економіки України

Дата створення: 18:00 06.12.2019

Сьогодні, 6 грудня, у Львівській облдержадміністрації презентували  проєкт “IMDT”(USA) - “Програма оздоровлення економіки України”. Участь у заході взяли перший заступник голови Львівської ОДА Василь Лозинський, перший заступник голови Львівської облради Богдан Гагалюк, офіційний посол бренду в Україні Програми “IMDT«(USA) «Оздоровлення економіки України» Оксана Білозір, представники бізнесу.

Область отримала перший з спеціалізованих транспортних засобів із спеціалізованим обладнанням для перевезення дітей з інвалідністю

Дата створення: 17:59 06.12.2019

У межах проєкту регіонального розвитку, який реалізується за рахунок коштів отриманих від Європейського Союзу, департамент соціального захисту населення облдержадміністрації отримав перший з спеціалізованих транспортних засобів із спеціалізованим обладнанням для перевезення дітей з інвалідністю.

Триває конкурс малюнку «Світ без насильства»

Дата створення: 17:58 06.12.2019

Департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації в рамках всесвітньої кампанії «16 днів проти насильства» проводить конкурс малюнків серед школярів області на тему «Світ без насильства», виставка яких відбудеться під час форуму з питань запобігання та протидії насильству «ДІЙмо разом проти насильства», що відбудеться 16 грудня у м. Львові (простір «МolodoZeleno»).

На Львівщині вшанували пам'ять автора Державного Гімну отця Михайла Вербицького

Дата створення: 17:57 06.12.2019

Сьогодні, 6 грудня, на Львівщині вшановують пам'ять автора Гімну України отця Михайла Вербицького. Представники влади та громадськість поклали квіти до пам’ятника отця Михайлу Вербицькому та виконали Державний гімн України. Опісля відбулось громадське віче.

Створено Державну інспекцію культурної спадщини України та Державну службу охорони культурної спадщини України

Дата створення: 12:20 06.12.2019

4 грудня 2019 року Кабінет Міністрів України на своєму засіданні прийняв постанову про створення 7 нових центральних органів виконавчої влади (ЦОВВ) у сферах культури, молоді та спорту.