Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Органи управління і сили цивільного захисту Сколівського району переведено з 00:01 год. 24.03.2020 до функціонування у режимі надзвичайної ситуації

Фото без описуПитання про стан забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення та виконання заходів щодо стабілізації епідемічної ситуації, через гостру респіраторну хворобу COVID-2019, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 обговорено під час позачергового засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, яке провів 24 березня  голова райдержадміністрації Богдан Янко.  Зважаючи на характер розповсюдження територією району гострої респіраторної хвороби COVID-2019, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2, епідемічну ситуацію, яка склалася на 24 березня 2020 року визначено як надзвичайна ситуація медико-біологічного характеру регіонального рівня.

Відповідно  органи  управління і сили цивільного захисту району  переведено з 00:01 год. 24.03.2020 до функціонування у режимі надзвичайної ситуації.

Відповідно до статті 75 Кодексу цивільного захисту України та з метою забезпечення управління невідкладними заходами під час виникнення надзвичайної ситуації призначити керівником робіт з ліквідації медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру заступника голови Сколівської рйонної державної адміністрації Крушельницького Володимира Івановича.

Сколівському відділенню поліції Стрийського відділу поліції  ГУ Національної поліції у Львівській області доручено залучити посиленні патрулі для забезпечення карантинних заходів на території району.

Відділу культури райдержадміністрації організувати проведення роботи із керівниками релігійних організацій району щодо можливості переведення служб і богослужінь у максимально дистанційному варіанті.

Головам місцевих рад:

  • Відповідно до рішення голови районної державної адміністрації перевести органи управління та сили цивільного захисту до функціонування у режимі надзвичайної ситуації, про що проінформувати населення.
  • Проводити роз’яснювальну роботу щодо обмеження пересування неповнолітніх осіб без супроводу дорослих; осіб похилого віку без нагальної потреби.
  • Організувати контроль за особами, які повернулись та повертаються, або самоізолювались, щоб вони не залишали свого місця проживання.
  •  Спільно з працівниками управління соціального захисту населення райдержадміністрації організувати доставку продуктів харчування (в разі необхідності) особам, які знаходяться на самоізоляції.
  •   Базу даних про осіб, які прибули з інших держав, буде надаватись райдержадміністрацією електронною поштою.
  •   Щоденно інформувати голову райдержадміністрації про проведення дезинфікації на підприємствах, установах, організаціях.

Сколівському районному управлінню Держпродспоживслужби у Львівській області:

 - Сформувати чіткий перелік громадських місць, які підлягають дезінфекції та забезпечити їх щоденну дезінфекцію дезінфікуючими розчинами.

 - Забезпечити  проведення дезінфекційних заходів у громадському транспорті та проведення заходів поточної дезінфекції у місцях масового скупчення людей (залізничні, авто вокзали, ринки, супермаркети, підприємства торгівлі і.т.п) та щоденно інформувати райдержадміністрацію про проведену роботу.

Районному територіальному центру соціального обслуговування населення доручено збезпечити актуалізацію списків одиноких осіб похилого віку, осіб які перебувають у складних життєвих обставинах та забезпечити доставку працівниками соціальних служб району продуктів харчування, засобів дезінфекції та медикаментів даній категорії осіб.

Директору КНП «Сколівська ЦРЛ» забезпечити щоденне інформування облдержадміністрації та керівництва району щодо стану забезпечення стаціонарних відділень закладів охорони здоров’я району медикаментами та медичним обладнанням, статистичних даних виявлених випадків COVID-2019 та інших пневмоній за формами, визначеними департаментом охорони здоров’я облдержадміністрації.

Директору КНП «Сколівський центр первинної медичної допомоги» та ФОП «Феденко Н.Р.». - забезпечити обов’язкове заповнення сімейними лікарями опитувальників COVID-2019 у випадках наявності у пацієнтів ознак гострих респіраторних вірусних інфекцій.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора