Капітальне будівництво

У 2018 році у районі з усіх джерел фінансування використано 50 млн.115 тис.грн, за рахунок цих коштів виконані роботи, закуплено обладнання для 86 об’єктів соціально-культурного та житлово-комунального призначення. Зокрема за кошти ДФРР – 1 об’єкт, субвенція з державного бюджету – 33 об’єкти, кошти обласного бюджету - 20  об’єктів, мікропроекти - 32 об’єкти.

В 2018 році роботи завершені на  76 об’єктах. 4 об’єкти не реалізовувались, 6 об’єктів є перехідними на 2019 рік.

Державний Фонд Регіонального Розвитку (ДФРР)

Реконструкція з добудовою Верхньорожанківської ЗОШ  I-II ст. на 180 учнівських місць в с. Верхня Рожанка Сколівського району Львівської області.

На фінансування даного об’єкту в 2018 році передбачено 16,8 млн.грн. З них 5 млн.грн - ДФРР, 6 млн.грн – обласний бюджет, 5 млн.грн – кошти місцевого бюджету, 813,476 – субвенція з державного бюджету.

На даний час першу чергу школи введено в експлуатацію.

Освоєно (оплачено згідно актів виконаних робіт) за виконані роботи –  16,6 млн.грн,  зокрема: 811 тис.грн - кошти субвенції з державного бюджету,  4,9 млн. грн – з місцевого бюджету, ДФРР – 4,95 млн.грн, 5,9 млн.грн – обласний бюджет.

Субвенція з державного бюджету

За кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій у 2018 році реалізовуються 33 проекти, виконано роботи на 28, що становить  85%. Інші 5 об’єктів є перехідними на 2019 рік. Загальна сума субвенції складає – 11,1 млн.грн, використано – 10,4 млн.грн.

Об’єкти що реалізовувались за кошти обласного бюджету

За кошти обласного бюджету планувалося реалізовуватися  20 проектів, на 16 об’єктах роботи завершені, що становить 80%. Чотири проекти не реалізовувалися. Загальна сума фінансування з обласного бюджету складає – 19,2 млн.грн, Оплачено –15,2 млн.грн.

Завдання на 2019 рік

На 2019 рік райдержадміністрацією підготовлено та подано 5 заявок на фінансування з Державного фонду регіонального розвитку на загальну суму 52 млн. грн, а саме:

1. Реконструкція з добудовою Верхньорожанківської ЗОШ  I-II ст. на 180 учнівських місць в с. Верхня Рожанка Сколівського району Львівської області – 10 млн. грн.
  2. Реконструкція з добудовою Верхньосиньовидненської загальноосвітньої школи I-III ступенів Сколівського району Львівської області смт. В. Синьовидне  вул.Грушевського, №13 – 10 млн. грн.
  3. Неповна середня школа на 150 учнів в с.Коростів Сколівського району Львівської області – 10 млн. грн.
  4. Реконструкція каналізаційно-очисних споруд в м.Сколе Львівської області – 20 млн. грн.
  5. Реконструкція з добудовою існуючого приміщення Сколівської ЗОШ І-ІІІ ступенів ум м.Сколе, вул Шашкевича, 2 – 2 млн. грн.

Також подано 9 заявок на фінансування з бюджету розвитку обласного  бюджету на загальну суму – 11 млн. 798,583 тис. грн, зокрема:

1.  Реконструкція з добудовою Верхньосиньовидненської загальноосвітньої школи I-III ступенів Сколівського району Львівської області смт В. Синьовидне вул.. Грушевського, №13 – 1 млн. грн.
  2. Неповна середня школа на 150 учнів в с. Коростів Сколівського району Львівської області» (коригування проекту) – 1 млн. грн.
  3. Реконструкція з добудовою існуючого приміщення ЗОШ I-IIIст. у м.Сколе по вул. Шашкевича,2 – 1 млн. грн.
  4. Реконструкція фасаду історико-краєзнавчого музею "Сколівщина" в м.Сколе Львівської області – 250 тис. грн.
  5. Реконструкція Народного дому  с.Тухля по вул. І. Франка, 109 ( заміна покрівлі) – 698, 583 тис. грн.
  6. Реконструкція систкми вовдвопостачання та водовідведення КЗ СРР "Сколівська ЦРЛ" – 1300 тис. грн.
  7. Розширення і реконструкція діючого комплексу очисних споруд та системи каналізації в смт.Славське Сколівського району Львівської області. Коригування – 5 млн. грн.
  8. Реконструкція спортивного залу Нижньосиньовидненської ЗОШ І-ІІ ступенів в с.Нижнє Синьовидне Сколівського району Львівської області – 900 тис. грн.
  9. Будівництво футбольного поля зі штучним покриттям по вул. Б.Хмельницького в с.Крушельниця Сколівського району Львівської області. – 650 тис. грн.