Сколівська районна державна адміністрація
Львівська область, Сколівський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Новини, оголошення

02 Липня, 2020 р., 15:49
Асфальтуємо у верхньому шарі дорогу у Дрогобицькому районі  Вже приступили до влаштування верхнього шару асфальтобетонного дорожнього покриття на автомобільній дорозі  Т-14-15 Мостиська - Самбір - Борислав.  Ремонтні роботи проводимо на ділянці Уріж - Борислав
15 Червня, 2020 р., 15:46
З 1 по 31 липня пройде українська частина міжнародного фотоконкурсу «Вікі любить Землю», присвяченого пам’яткам природи України. Конкурс має на меті створення бази фото об’єктів природно-заповідного фонду на території України під вільною ліцензією для ілюстрування Вікіпедії та інших проєктів, а також привернення уваги до стану навколишнього середовища. Участь у конкурсі можуть брати як професійні фотографи, так і любителі. Протягом липня всі охочі можуть подати світлини пам’яток природи України та Львівщини зокрема власного авторства, зроблені у будь-який період часу. Переможцями конкурсу стануть 10 учасників, які наберуть найбільше балів за фотографії пам`яток природи, що зазначені у конкурсних списках.
11 Червня, 2020 р., 16:40
У відповідь на глобальні виклики пандемії коронавірусної хвороби (COVID-19) 19.03.2020 Міжнародний фонд “Відродження” оголосив постійно діючий конкурс “Людяність і взаємодопомога”. З початку конкурсу фонд вже підтримав понад 100 проєктів на загальну суму понад 5 мільйонів гривень. З 17.04.2020 партнером конкурсу є Європейський Союз. Метою конкурсу є підтримка громадських ініціатив, які спрямовані на посилення солідарності, самозарадності та взаємодопомоги в українському суспільстві під час пандемії COVID-19.
11 Червня, 2020 р., 16:38
«LUSH Україна Чаріті Пот» приймає заявки на грошові гранти для неприбуткових організацій України, які, зокрема, працюють у сферах захисту тварин і захисту навколишнього середовища. Заявки приймаються до 31.12.2020 на постійній основі. Гранти «LUSH Україна Чаріті Пот» надаються на фінансування кампаній за права веганів, вегетаріанців і тварин; групам із боротьби з вівісекцією; на стерилізацію бездомних тварин; заповідникам, де живуть тварини, які не зможуть вижити на волі; притулкам для тварин, де їх не вбивають і не використовують (наприклад, у зоотерапії, для катання верхи чи в контактних зоопарках тощо).
11 Червня, 2020 р., 16:36
Обласна державна адміністрація повідомляє, що Агентство США з міжнародного розвитку (U.S. Agency for International Development (USAID)) здійснює прийом грантових заявок. Проєкт енергетичної безпеки (ESP) працює з Урядом України, приватним сектором та громадянським суспільством з метою підвищення енергетичної безпеки України, трансформації енергетичного сектору країни в сучасний, орієнтований на ринок та інтегрований з ЄС фактор зростання.
15 Травня, 2020 р., 10:02
1. Істотний землекористувач письмово звертається до власника (орендаря) земельної ділянки з пропозицією, у якій зазначає, зокрема, земельні ділянки, правами користування щодо яких пропонується обмін, та розмір майнової шкоди, заподіяної внаслідок такого обміну.
05 Травня, 2020 р., 11:29
Реконструкція покрівлі Сколівського закладу загальної середньої освіти I-III рівня № 3 Сколівської районної ради Львівської області. З обласного бюджету передбачено  - 458,417 тис. грн. Замовник – відділ освіти Сколівської РДА.  Підрядник - ПП "Комфорт-Сколе". По даному об’єкту проводилися роботи по заміні покрівлі будівлі школи металопрофілем з влаштуванням водостоків та снігоутримувачів. Загальна площа покрівлі – 1272 м. кв. Роботи виконані та всі кошти використані  згідно кошторисних призначень.
14 Квітня, 2020 р., 12:00
Мінекоенерго закликає усіх громадян не бути байдужими та подбати про чистоту не лише свого двору, а - і планети! А також не викидати сміття у річки та не забувати його у місцях пікніків.  Стихійні сміттєзвалищає одними із основних джерел забруднення навколишнього середовища. Такі смітники є у лісах, полях, балках: тонни сміття викидаються і на узбіччя доріг. Окрім неестетичності, ці гори сміття забруднюють довкілля та негативно впливають на людське здоров’я. Адже вони на відміну від полігнів не є спеціально обладнаними, відтак продукти гниття і розпаду сміття потрапляють у грунт та воду. Температура гниття подекуди настільки висока, що часто легко призводить до займання сміття та викидів у повітря шкідливих речовин.
10 Квітня, 2020 р., 11:56
Варто зазначити, що всі відходи є об’єктом права власності, а відповідно до положень Цивільного кодексу, власник не може використовувати право власності на шкоду правам, свободам та гідності громадян, інтересам суспільства, погіршувати екологічну ситуацію та природні якості землі. Відтак, відповідно до ЗУ “Про відходи”, забороняється несанкціоноване скидання і розміщення відходів, у тому числі побутових на території міст та інших населених пунктів та в інших місцях, що може створювати небезпеку для навколишнього природного середовища та здоров’я людини. Тобто, розміщувати відходи дозволяється лише у спеціально відведених для цього місцях, які не допускають негативного впливу відходів на довкілля та здоров’я людей.
09 Квітня, 2020 р., 10:59
1. Прийняття рішення сільської (селищної, міської) ради, на території якої знаходиться масив щодо проведення інвентаризації масиву земель сільськогосподарського призначення (ст. 35 ЗУ «Про землеустрій»). 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора