Сколівська районна державна адміністрація
Львівська область, Сколівський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Новини, оголошення

18 Березня, 2020 р., 11:27
Інформуємо автотранспортні підприємства та перевізників, які здійснюють внутрішньорайонні перевезення пасажирів автобусними маршрутами загального користування та обтяжені договорами з районними державними адміністраціями, про те, що Постановою Кабінету Міністрів України від 16 березня 2020 року № 215 «Про внесення змін до Постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211» заборонено з 12 год. 00 хв. 18 березня 2020 року до 3 квітня 2020 року регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському внутрішньообласному і міжобласному сполученні (крім перевезення легковими автомобілями).
13 Березня, 2020 р., 14:37
Відповідно до розпорядження голови  Сколівської  райдержадміністрації  від 13 березня 2020 року №67 "Про проведення місячника озеленення, прибирання та благоустрою і Дня довкілля", з метою поліпшення стану довкілля, озеленення, благоустрою населених пунктів району, створення нових лісових насаджень, очищення водних джерел, збереження природо-заповідних об’єктів, упорядкування сміттєзвалищ, поширення екологічних знань, здійснення активних заходів державного контролю в галузі охорони навколишнього природного середовища, поліпшення естетичного та санітарного стану прибудинкових територій і об'єктів масового перебування та відпочинку населення, з 12 березня до 10 квітня  на Сколівщині триватиме   Місячник озеленення, прибирання та благоустрою  території, а  21 березня  – День довкілля.
13 Березня, 2020 р., 12:15
Основними негативними наслідками зміни клімату в Україні, про які говорять вчені, є підвищення ризиків для здоров'я людини, пов'язаних практично з усіма проявами гідрометеорологічних явищ та значне зменшення врожаїв основних сільськогосподарських культур. Також зміна клімату впливає на загострення проблем з водопостачанням, посилення деградації земель та опустелювання, зменшення продуктивності, життєздатності та стійкості лісів та пришвидшення деградації екосистем. Внаслідок змін клімату виникають аварії і нестабільно функціонують електричні мережі та централізовані системи теплопостачання, інші об'єкти інфраструктури тощо.
02 Березня, 2020 р., 15:53
Екологічна акція «Збережімо первоцвіти» проводиться з настанням весняного періоду, з метою посилення державного і громадського контролю за охороною та збереження ранньоквітучих видів рослин. Первоцвіти вже сьогодні знаходяться на межі вимирання. Якщо не припинити бізнес ( торгівлю ранньоквітучих рослин) – незабаром в дикій природі цих рослин може не залишитись взагалі. Важливо розуміти, що всі первоцвіти: підсніжники, білоцвіти, проліски, крокуси занесені до Червоної книги України. Збір квітконосів рідкісних рослин призводить до послаблення, а у незначних за площею місцезростаннях і до повного виродження, а потім і вимирання популяції. Зривання первоцвіту наносить невиправну шкоду природі – адже рослини не встигають розмножуватися, і їх з кожним роком стає все менше! Вже за кілька десятиліть наші улюблені перші весняні квіти можуть зникнути взагалі. Пам′ятайте, зберігаючи квітам життя, ми прикрашаємо своє! Цінуйте кожну рослину!
26 Лютого, 2020 р., 16:37
Служба геології та надр України запустила Інвестиційний атлас надрокористувача. Його створили спільно із ДНВП «Геоінформ України», НАК «Надра України», ДГП «Укргеофізика» та Українським державним георозвідувальним інститутом. «Інвестиційний атлас надрокористувача – один із елементів загальної урядової політики open door policy (політики відкритих дверей), яка спрямована на залучення інвесторів, у тому числі й іноземних, для розвитку ресурсного потенціалу нашої держави» - зазначає голова Державної служби геології та надр України. Атлас знаходиться у вільному доступі на офіційному сайті Державної служби геології та надр України.
24 Лютого, 2020 р., 16:21
У вівторок, 10 березня відбудеться земельний аукціон з продажу прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної форми власності (за межами населеного пункту).
19 Лютого, 2020 р., 17:28
Департамент економічної політики Львівської облдержадміністрації у межах реалізації Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області задля підтримки підприємницької ініціативи учасників АТО інформує про оголошення конкурсу інвестиційних проектів.
19 Лютого, 2020 р., 15:44
Департамент економічної політики Львівської облдержадміністрації у межах реалізації Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області розпочинає конкурс інвестиційних проектів.
19 Лютого, 2020 р., 12:39
Даною програмою передбачено виплату дотації господарствам населення за утримання 3-х і більше корів молочного напряму продуктивності. Фінансова підтримка (дотація) надається фізичним особам, які станом на 01 січня поточного року утримують у своїх домогосподарствах 3  і більше корови молочного напряму продуктивності. Фінансова підтримка надається на безповоротній основі.
18 Лютого, 2020 р., 17:34
У середу, 26 лютого, відбудуться аукціони з продажу права оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної форми власності (за межами населеного пункту). Про це інформують у департаменті паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора