Відбулись щотижневі наради

Дата: 23.04.2018 11:38

Фото без описуСьогодні, 23 квітня, перший заступник голови райдержадміністрації Ярослав Лепісевич  та заступник голови райдержадміністрації Василь Білинець взяли  участь в обласній skype-конференції, під час якої заслухано наступні питання:  про виконання підготовчих робіт по об’єктах, що фінансуються за рахунок бюджетних коштів; про власні надходження бюджетних установ, які фінансуються з місцевих бюджетів Львівської області за I квартал 2018 року; про монетизацію пільг населенню в транспорті загального користування; про забезпечення підбору та скерування дітей, які потребують особливої уваги та підтримки, на оздоровлення до дитячих центрів «Артек» та «Молода гвардія».

Опісля Ярослав Лепісевич  провів апаратну нараду з начальниками структурних підрозділів  райдержадміністрації  та її  апарату. Основними питаннями,  на які акцентовано увагу під час наради були:  основні завдання  за результатами обласної скап-наради,  поточні питання діяльності  структурних підрозділів;   розгляд  звернень громадян на гарячу лінію «112»; про реформу в  медичній галузі району; про монетизацію пільг населенню в транспорті загального користування; про оздоровлення дітей району, які потребують особливої уваги та підтримки; про виконання підготовчих робіт по об'єктах, що фінансуються за рахунок бюджетних коштів; про моніторинг стану будівництва об'єктів соціально-культурного призначення; про зустрічі з громадськістю в населених пунктах району.