Львівська область, Сколівський район

Новини, оголошення

07 Травня, 2020 р., 12:03
У війні взяли участь 80 % людства, бойові дії велися у 2/3 існуючих на той момент держав. Війна розпочалася 1 вересня 1939 року із вторгнення військ нацистської Німеччини до Польщі, а завершилася 2 вересня 1945-го беззастережною капітуляцією Японії. Під час війни були здійснені найбільші в історії злочини проти людства (зокрема, Голокост), а також уперше і востаннє використана атомна зброя. До армій ворожих сторін було залучено понад 110 мільйонів солдатів, загальні втрати військових та цивільного населення складають від 50 до 85 мільйонів осіб. За результатами війни було створено ООН (Україна – один із засновниць) і сформовано нову систему міжнародних відносин.
13 Березня, 2020 р., 09:06
Питання реформи децентралізації цікавлять, без сумніву, багатьох жителів Сколівщини. Мешканці корчинської громади також не залишаються осторонь цього процесу і включаються активно в його обговорення. Саме тому, 11 березня, до бібліотеки села Корчин завітали представники громадськості на захід у форматі діалог-зустрічі «Все про децентралізацію: читай, слухай, дізнавайся, включайся!». В роботі заходу взяли участь голова сільської ради п.Михайло Сородник, директор Сколівської РЦБС Сколівська ЦБС Галина Дольна Galina Dolna, сільські депутати, працівники сільської ради, школи, дитячої установи, зацікавлені жителі села.
11 Березня, 2020 р., 11:21
В бібліотеці - філії с.Тухолька проведено літературну годину «Шевченкові думи пережили віки» присвячену 206-річчю з дня народження Тараса Григоровича Шевченка. Зав.бібліотекою -філією Харитон Г.М. розповіла дітям про життєву долю великого українського поета. Діти читали вірші поета, уривки з поем, а також познайомилися з літературою Великого Кобзаря, яка є в бібліотеці.
11 Березня, 2020 р., 11:13
10 березня  у Народному домі с.Сможе  було представлено виставку творів Тараса Григоровича Шевченка та ілюстрацій до них у виконанні  Маріанни Дорош під назвою "Творчість Шевченка у малюнках".
10 Березня, 2020 р., 10:48
08 березня 2020 року  за участю майстрів пензля, народних умільців, майстринь Галичини, інтелігенції Сколівщини відбулося урочисте відкриття мистецької виставки "Тарасова палітра" в історико- краєзнавчому музеї "Сколівщина". Художники, народні майстри з цілої Льівщини демонстрували свої витвори, розповідали про свій творчий шлях та надбання. Картини митців, художні витвори, роботи з ниток, бісеру, коралі просто розкішні, перегукуються у своїй вишуканій манері, несуть позитивну енергетику, світло, мотивують до творчості, сприяють розриву звичних шаблонів. Талант митців безмежний. Виставка триватиме з 8 по 22 березня. Запрошуємо до перегляду. Вхід вільний!
05 Березня, 2020 р., 14:41
04 березня 2020 року у районному Народному домі «Бескид» відбулася робоча нарада з працівниками закладів культури району. В.о. начальника відділу культури райдержадміністрації  Оксана Колодяжна провела аналіз роботи  установ галузі за два місяці поточного року, зокрема: щодо  якісного проведення  культмасових заходів; дисципліни на робочому місці;  основних здобутів та проблем галузі культури; підготовки аматорських колективів району, що носять звання «Народний» до чергової атестації  на предмет підтвердження  звання «Народний аматорський»;   участі  у виїзних концертах народних і аматорських колективів протягом року; основних завдань, над якими  працюватимуть заклади культури у 2020 році.
04 Березня, 2020 р., 09:59
В бібліотеці філії с. Орів -1 спільно з  народним домом  проведено літературну годину «Чистий промінь Лесиного слова». Захід відкрила вчитель української мови та літератури місцевої школи Болюк Г.Ф. Свято продовжили учні 10 класу. На сам кінець всі присутні із захопленням переглядали книжкову виставку «Вона обрала собі горде ім'я – УКРАЇНКА».
25 Лютого, 2020 р., 11:46
Герої не вмирають! Вони живуть навіки у серцях і в пам'яті народу України.Помолімося за Небесну сотню та за кожного,хто постраждав і ще страждає. Годину пам'яті "Пом'яни, Україно, їхні імена" проведено бібліотекарями Сколівської районної бібліотеки для УТОС.
24 Лютого, 2020 р., 17:34
Під такою назвою спільно з Народним домом у бібліотеці с.Козьова було проведено  патріотичну годину "Небесна Сотня у вирій полетіла". Про трагічні події на Майдані розповіла ведуча заходу зав. бібліотекою-філії Прендецька І.М. Також учасники заходу декламували вірші, пісні присвячені подіям на Євромайдані та Героям Небесної Сотні. Присутні мали змогу переглянути книжкову виставку сучасних українських авторів про події на Майдані, а також світлини Героїв Небесної Сотні. Всі учасники заходу вшанували хвилиною мовчання пам'ять полеглих.