Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

ПІДВОДИМО ПІДСУМКИ ПРОЕКТУ. ПРЕЗЕНТУЄМО ДОСЯГНЕННЯ. ОБГОВОРЮЄМО ПЕРСПЕКТИВИ ПАРТНЕРСТВА

Фото без описуГО "Імпульс" завершила реалізацію проекту «Знання – імпульс для розвитку села». Підведенню підсумків проекту було присвячено засідання Круглого столу, яке відбулося 29 листопада в інформаційному центрі Сколівськоі РФ ЛОЦЗ. В обговоренні результатів проекту взяли участь учасники освітніх заходів, представники партнерських організацій, члени районної мережі СЦОД, представники місцевих самоврядувань, сільських громад, місцеві депутати. 
В роботі Круглого столу взяли також участь провідний спеціаліст відділу економічного розвитку, інвестицій та туризму управління економічної політики РДА Степан Павлюх, голова Львівського обласного Центру сільського зеленого туризму, старший викладач кафедри туризму географічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка Юрій Зінько і директор Львівського обласного центру краєзнавства, екскурсій і туризму Андріан Кліщ.

Учасники Круглого столу дали високу оцінку заходам проекту і відзначили його значення для творення соціального капіталу та розвитку підприємницької ініціативи в селах району.

ДЯКУЄМО всім учасникам проекту і всім тим, хто долучався до його організації та проведення ВУМ online, Відкритий Університет Майдану і Ostap StasivСвітлана ФеринОльга БезушкоIra PopovychLesya BreginІгор ФеринLidiya DudivЛюдмила ГлюдзЛюбомир Шерстюк (Lyubomyr Sherstyuk)Мирослава СвистунНаціональний природний парк "Сколівські Бескиди" і Василь ПриндакОксана КлепуцОлег КлепуцСергій ФедусякТуристична База Звенів (сім"я Федечко), Пансіонат "Славський" і Сашко КільдіяровКатерина ЛісоваВідпочинковий Двір "Калина" в ТухліТуроператор Відвідай і Ігор ГубілітТетяна Дем'янInna TrubichОлександра ДмитрухМіша ГрицівVira AndreikivОксана Жукевич-КузівІсторико-краєзнавчий музей "Сколівщина" і Тетяна Зінкевич, народному часопису Бойківська Думка.
ДЯКУЄМО нашим партнерам за плідну співпрацю Сколівська районна філія Львівського ОЦЗ (директор Іванна Тимоцко ).
Велика вдячність учасникам Круглого столу за запропоновані нові ідеї і проявлену в обговореннях активність! 
Віримо, що РАЗОМ ми не тільки зможемо продовжити започатковані в рамках проекту ініціативи, а й надамо їм новий темп розвитку, поширивши їх в інших громадах району.

Круглий стіл є підсумковим заходом проекту і відбувся за підтримки DVV International Ukraine та сприяння Федерального Міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора