Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Новини

31 Березня, 2020 р., 12:50
Запрошуємо Вас на навчання до Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного — провідного вищого військового навчального закладу України! Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного — вищий військовий навчальний заклад Міністерства оборони України, який здійснює підготовку військових фахівців і студентів з вищою освітою за освітньо-кваліфікаційними рівнями, спеціальностями відповідно до ліцензії в межах ліцензованого обсягу: молодший спеціаліст, бакалавр та магістр командного, інженерного та гуманітарного фаху для механізованих, танкових, інженерних, ракетних військ і артилерії, артилерійської розвідки а також фахівців виховної роботи та музичного мистецтва.
17 Березня, 2020 р., 12:57
На підставі постанови КМУ від 11.03.2020 №211 "Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19 просимо громадян без нагальної потреби обмежити відвідування військових комісаріатів Львівщини. Якщо у Вас виникли питання які можна узгодити дистанційно, Ви можете звернутись за контактними телефонами:
03 Лютого, 2020 р., 14:23
Львівський  обласний військоваий комісаріат нагадує про те, що усі юнаки, які народились з 01.01.2003 по 31.12.2003 року мають прибути у військові комісаріати за місцем реєстрації, пройти медичний огляд, стати на військовий облік та отримати приписне посвідчення. Що таке приписне посвідчення? Це важливий і необхідний документ: – для реєстрації місця проживання; - містить дані про готовність юнака виконати свій військовий обов’язок; - для подачі документів у вищий навчальний заклад для здобуття освіти; - при працевлаштуванні; - при зміні місця проживання та реєстрації. Закон України «Про військовий обов'язок і військову службу» https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2232-12
20 Січня, 2020 р., 11:17
Про це  16 січня повідомив міністр оборони України Андрій Загороднюк. Керівник оборонного відомства зауважив, що вік призову з 18 років чітко прописаний у законі і ніколи не змінювався. Відповідно, Указ Президента № 13/2020 "Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2020 році" виданий відповідно до вимог чинного законодавства України.
16 Січня, 2020 р., 17:36
Про це йдеться в указі Президента України №13/2020 "Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2020 році". Відповідно до пункту 17 частини першої статті 106 Конституції України та на виконання Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» постановляю:
14 Січня, 2020 р., 11:20
Харківський університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба 61023, м. Харків-23, вул. Сумська, 77/79. Тел.: (057) 704-96-93,704-96-05. Здійснює підготовку: офіцерів для Повітряних Сил та військ протиповітряної оборони Сухопутних військ — фахівців з автоматизованих систем управління військами та озброєнням, радіоелектронних комплексів та систем озброєння, комплексів та систем бортового обладнання військових літаків, аеродромно-технічного забезпечення польотів авіації, інженерно-авіаційної служби, військових льотчиків, штурманів, офіцерів бойового управління авіацією; офіцерів — фахівців з електротехнічних систем та систем електроспоживання, метрологів, фахівців з виховної роботи у підрозділах (військових частинах). Схема підготовки — курсант.
13 Січня, 2020 р., 17:46
Під час проходження військової служби за контрактом військовослужбовці рядового, сержантського і старшинського складу у відповідності до Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» від 21.12.91 №2011-XII (зі змінами) мають право на наступні пільги:
13 Січня, 2020 р., 17:42
При призові виплачується грошова допомога у розмірі двох прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб; -військовослужбовці перебувають на повному державному утриманні; -виплачується щомісяця грошове забезпечення (залежно від військового звання та посади) на додаткові особисті потреби; -при звільненні в запас виплачується вихідна грошова допомога у розмірі 8-ми посадових окладів (залежно від в/звання і посади). Для військовослужбовців з числа дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування 12 окладів; -надається відпустка (10 календарних днів без урахування часу, необхідного для проїзду до місця проведення відпустки та назад); -час проходження строкової військової служби зараховується до стажу роботи; -зберігаються робоче місце та середній заробіток особам, за умови офіційного працевлаштування до призову; -зберігаються жилі приміщення, які вони займали до призову на строкову військову службу; -після звільнення в запас (протягом місяця з дня взяття на військовий облік за місцем проживання за поданням військового комісаріату) виплачується матеріальна допомога в розмірі: -середньої заробітної плати на день призову, але не менше прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленої на день призову (для громадян, які працювали); -у розмірі прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленої на день призову (для громадян, які до призову не працювали); -держава забезпечує соціальну та професійну адаптацію військовослужбовців строкової військової служби, які до призову на строкову військову службу не були працевлаштовані; -призвані в період навчання у ВНЗ І-ІV рівнів акредитації, при звільненні зараховуються для продовження навчання до того ВНЗ, де вони навчалися до призову, незалежно від форми навчання; -військовослужбовці строкової військової служби мають право на безоплатний проїзд всіма видами транспорту загального користування міського, приміського та міжміського сполучення (за винятком таксі); -члени сімей військовослужбовців строкової служби мають переважне право при прийнятті на роботу і на залишення на роботі при скороченні чисельності або штату працівників.
13 Січня, 2020 р., 17:41
Число військовослужбовців строкової служби, які уклали контакт зі Збройними Силами України, повідомили сьогодні в Управлінні зв`язків з громадськістю ЗСУ. «Протягом 2019 року близько 3,9 тис. військовослужбовців строкової військової служби ЗС України прийнято на військову службу за контрактом на посади рядового та сержантського (старшинського) складу. Порядок укладання контрактів та їх строки визначено Законом України «Про військовий обов'язок і військову службу», — сказано в повідомленні. Зазначимо, у статті 19 Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу» укладати контракти із ЗСУ можуть військовослужбовці, які проходили строкову військову службу. Стаття 20 цього ж Закону визначає, що на військову службу за контрактом приймаються громадяни, які пройшли професійно-психологічний відбір і відповідають установленим вимогам проходження військової служби. Зокрема, військовослужбовці, які проходять строкову військову службу, можуть прийматися на військову службу за контрактом на посади сержантського і старшинського складу. Граничний вік, до якого можна вступити на службу, — 45 років. Згідно з частиною 2 статті 23 Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу» для громадян України, які приймаються на військову службу за контрактом та призначаються на посади, встановлюються такі строки військової служби в календарному обчисленні: для осіб рядового складу — 3 роки; для осіб сержантського і старшинського складу — від 3 до 5 років. Якщо у Вас виникли запитання щодо строкової або контрактної військової служби Ви можете звернутись за адресою: м.Львів, вул Івана Франка 25, тел.: 032 260 26 44 або звернутись у свій районний військовий комісаріат.
13 Січня, 2020 р., 17:40
Відповідно до статті 14 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» в січні – березні 2020 року проводиться приписка юнаків 2003 року народження. З’явитись для приписки мають всі громадяни, які народились з 01 січня по 31 грудня 2003 року включно, постійно або тимчасово проживають за адресою реєстрації, а також громадяни старшого віку, які не були приписані раніше. Громадяни, які не отримали особистих повісток, зобов’язані прибути до свого військового комісаріату, маючи при собі документи, які засвідчують особу. На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» керівники підприємств, установ, організацій та навчальних закладів зобов’язані звільнити юнаків, яким необхідно прибути для приписки до призовних дільниць на час, необхідний для її проходження та забезпечити їх своєчасну явку. Що таке приписне посвідчення? Це не лише папір, про який запитують при вході до військового комісаріату. Це важливий і необхідний документ: – для реєстрації місця проживання,містить дані про готовність юнака виконати свій військовий обов’язок, - для подачі документів у вищий навчальний заклад для здобуття освіти, - при працевлаштуванні.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора