Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

ГРОМАДА МОЖЕ ВСЕ

Світлина від ГО "Сколівщина".Надзвичайно активно відгукнулася громада міста Сколе, колективи установ та організацій району і міста на ініціативу проведення толоки у рекреаційній зоні біля озера. Протягом кількох годин прибрано сміття на території вздовж дороги, біля річки, озера та Павлового потоку. Правий бік узбіччя та галявину біля моста очищено від кущів, гнилих пеньків, старої трави тощо.
Щиро дякуємо від імені сколівчан та гостей міста за створення привабливості відпочинкової зони представникам колективу НПП "Сколівські Бескиди", райдержадміністрації, відділу культури, відділу освіти, ветлікарні, терцентру та іншим (перепрошуємо, якщо когось не назвали, бо реєстрацію не проводили), підприємцям, парафіянам міста і небайдужим мешканцям. Вдячні всечесним отцям за відповідний заклик до парафіян приєднатися до благодійної справи, а отцю Володимиру Борису за особистий приклад участі в толоці, депутату райради, підприємцю Миколі Сороці за забезпечення мішками для сміття. Насправді приємно було бачити, коли люди щиро і безкоштовно працювали на благо громади. Це і є справжній, а не фейковий вияв громадянської позиції.

Світлина від ГО "Сколівщина".Ще одна частина території біля Сколівського озера перетворилася у відпочинковий парк та комфортну пляжну зону!
Громадські організації "Благодійний фонд розвитку міста Сколе", "Природа", "Сколівщина", "Карітас" щиро вдячні за підтримку весняної толоки Сколівському центру зайнятості (керівник І.Тимоцко), підприємцям А.Пенару, М.Сороці, В.Треничу, небайдужим мешканцям міста за активну участь у громадських роботах. Поки значна частина "активістів" міста "вирішує" політичні питання, інша, не надіючись, на президента, зробила добру справу для свого міста, для місця свого відпочинку та туристів. 
Після активної праці В. Приндак та У.Тренич організували смачне частування гарячим чаєм та бойківським баношем.
Щиро всім дякуємо! І приємного відпочинку біля міського озера!

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора