Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Євроінтеграція - нові можливості та горизонти для розвитку економічного потенціалу Сколівщини

Фото без опису - тема  стартового  семінару, який   відбувся в п’ятницю, 24 лютого,  в м.Сколе, в рамках реалізації проекту «Сільська освітня новація – надійна європейська інтеграція» громадською організацією «Інформаційно-освітній  центр «Імпульс» у співпраці з Сколівською  райдержадміністрацією  та районною радою за інформаційної підтримки народного часопису «Бойківська думка». Семінар  підготовлено в рамках проекту «Просування реформ в регіони» Інституту  економічних досліджень та політичних консультацій та «Європейської правди» за сприяння Європейського Союзу (http://ec.europa.eu/europeaid).  

Фото без описуВ роботі  семінару взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Ярослав Лепісевич, заступник  голови районної ради Юрій Допілко, начальник відділу комунікацій з громадськістю департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації  Станіслав Безушко, директор Сколівського РЦЗ Іванна Тимоцко, заступник керівника фінансового управління райдержадміністрації Неоніла Шило, голови місцевих рад, представники громадських організацій та місцевих ініціатив Сколівщини.

Вітаючи учасників семінару Ярослав Лепісевич та Юрій Допілко, побажали  ефективної  реалізації  проектів  та місцевих ініціатив задля досягнення  спільними  зусиллями  результативної мети для  розвитку  Сколівщини.  Представники  районної влади   охарактеризували основні аспекти  соціально-економічного розвитку району в контексті  євроінтеграційних процесів, наголосивши  на  інвестиційних  можливостях  території краю, в т.ч. для розвитку рекреаційно-туристичної галузі,  створенню необхідних умов для сприятливого інвестиційного клімату,   всебічну  підтримку  реалізації  проектів міжнародної технічної допомоги.

 Станіслав Безушко детально  окреслив можливості підтримки проектів громадських організацій із обласного та місцевих бюджетів, як важливого шляху посилення участі громадськості в євроінтеграційних процесах. Також закликав  представників інститутів громадянського  суспільства до співпраці, активізації роботи щодо участі в проектах, чіткості поставлених цілей та пріоритетів в  своїй діяльності.

Фото без описуВідтак керівник ГО «Імпульс»  безпосередньо презентувала основні завдання, заходи та дорожню карту проекту «Сільська освітня новація – надійна європейська інтеграція», який  буде реалізовуватись на Сколівщині протягом 2017 року.  Також  під час семінару звернено увагу  на  практичні рекомендації щодо реалізації проектів громадськими організаціями/ ініціативами  із залученням бюджетних коштів; діяльність Сільських Центрів освіти дорослих, для розвитку потенціалу громад; реалізацію громадських ініціатив сільських громад Сколівщини; можливості активізації євро інтеграційних прагнень  через Програми молодіжних обмінів.

Семінар, особливістю проведення якого було поєднання теми розвитку економічного потенціалу Сколівщини з темою євроінтеграції, проходив в атмосфері відкритості, прагнення до взаєморозуміння, пошуку спільних рішень з проблем і викликів, які стоять на шляху проведення реформ. У своїх відгуках учасники семінару висловили вдячність організаторам семінару за інформативність, актуальність, необхідність та особливу атмосферу проведеного заходу.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора