Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Вуличне освітлення

На території Сколівського району з 55 населених пунктів повністю або частково встановлено вуличне освітлення в 19 населених пунктах.

 В 2019 році роботи по будівництву та реконструкції вуличного освітлення проводилися в 2 населених пунктах, фінансування проводилось за співфінансуванням з обласної програми, де замовником виступав департамент ЖКГ Львівської ОДА, а саме:

  • Реконструкція вуличного освітлення в с.Труханів по вул. Л Українки, С.Стрільців, Шевченка Сколівського району Львівської області на загальну суму 1078,573 тис. грн. Обласний бюджет – 838,573 тис. грн, спонсорські кошти – 240 тис. грн. Роботи завершені та кошти освоєні.
  • Реконструкція вуличного світлення з використанням інноваційних  енергоефективних заходів відновлювальних джерел енергії (Енергії сонця) в смт. В.Синьовидне  Сколівського району Львівської області по вул. І.Франка та вул. О.Кобилянської. Обласний бюджет – 924,046 тис. грн, місцевий бюджет – 229,587 тис. грн.   Роботи завершені та кошти освоєні.

      На 2020 рік планується подавати заявки на фінансування з обласного бюджету ще 3 проектів в с.Тухля, с.Тернавка та с.Лавочне.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора