Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Форма запиту, порядок доступу

На виконання Закону України "Про доступ до публічної інформації" від 13.01.2011 р. №2939-VI, Указу Президента України "Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації" від 5.05.2011 р. № 547/2011, Указу Президента України "Про першочергові заходи щодо забезпечення доступу до публічної інформації в допоміжних органах, створених Президентом України" від 5.05.2011 р. № 548/2011 та Плану організації виконання Указу Президента України "Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації", затвердженого на засіданні Кабінету Міністрів України 19.05.2011 р. (протокол № 33),  Розпорядженням голови Сколівської районної державної адміністрації від 18 жовтня 2017 року № 335 "Про  внесення змін  до розпорядження голови райдержадміністрації від 31.05.2011 №241"
Відділ організаційної та інформаційної діяльності,  комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації організовує в установленому порядку доступ до публічної інформації, відповідає за розгляд, опрацювання, облік, систематизацію та надання відповідей на запити на інформацію, що надходять до Сколівської РДА.
У кожному структурному підрозділі Сколівської райдержадміністрації визначено відповідальних осіб, на яких покладено функцію із забезпечення доступу запитувачів до публічної інформації.
Затверджено: 
 
 До уваги фізичних осіб, юридичних осіб та громадських організацій:

Запит від особи на отримання інформації складається у довільній формі. При цьому необхідно вказати:

1) ім'я та прізвище запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер телефону;

2) опис інформації, яку запитувач хотів би отримати (вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит);

3) підпис і дату.

Про затвердження граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаютьсяза запитом на інформацію

Про затвердження Переліку   відомостей, що  становлять службову  інформацію і яким надається гриф "Для  службового користування"

 Для оформлення інформаційного запиту: усно: тел.: (03251) 2-17-36;  письмово: 82600, м. Сколе, м-н Незалежності, 1, Сколівська РДА, каб.30, dostupdopi@skole-rda.gov.ua.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора