Новини Сколівщини

10 Травня, 2018 р., 12:28
Дати проведення: 10-13 травня 2018 року. Час проведення: 10.00-18.00. Місце проведення: Палац Мистецтв, вул. Коперника, 17. «Дитячий Форум у Львові» – один із найбільших фестивалів України цілковито присвячений дітям, заснований та проводиться ГО “Форум видавців” із 2007. Простір Дитячого Форуму поділений на зони за зацікавленями. Це майданчики науки та мейкерства, крафту, літератури, зоокуточок. Щороку частина заходів включає інклюзивні події.
10 Травня, 2018 р., 12:24
Cьогодні, 10 травня у Палаці Мистецтв стартував Дитячий Форум – одна з найбільших  в Україні  подій для розвитку та радості дітей.  Цього року Дитячий форум відбувається у форматі великої гри «8 ключів Буквордсу». Участь у відкритті масштабної книжкової події взяв голова Львівської ОДА Олег Синютка. "Для того, щоб у вас було багато книжок, щоб ви багато читали і перед вами відкривалися великі незвідані таємниці, треба обов’язково кожного дня натхненно вчитися. З такими начитаними дітьми ми обов’язково разом звершимо чимало великих справ", - звернувся до дітей під час відкриття форуму Олег Синютка.
10 Травня, 2018 р., 12:19
У цьому номері національної медичної стіннівки даємо детальну інструкцію, як підписувати декларацію з пацієнтами, відповідаємо на поширені питання, розповідаємо, як проходить національна кампанія з вибору лікаря у різних регіонах країни.
10 Травня, 2018 р., 09:50
В області триває проект "Рука допомоги", який має на меті допомогти у працевлаштуванні працездатним непрацюючим членам малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщеним особам.
08 Травня, 2018 р., 15:21
Президент Петро Порошенко підкреслює, що Українська держава повертається до витоків власної історії, а політика історичної пам’яті знову стає українською.
08 Травня, 2018 р., 14:10
Вчора, 7 травня, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка спільно з заступником Іриною Гримак оглянули хід будівельних робіт Верхньорожанківської ЗОШ І-ІІ ступенів на 180 учнівських місць в с. Верхня Рожанка Сколівського району Львівської області. Загальна кошторисна вартість відповідно до експертного звіту від 21.07.2017 року становить 27 972,245 тис гривень. «Зараз інтенсивно йде процес будівництва. Ми плануємо до 1 вересня завершити усі роботи по корпусу А для того, щоб уже першого вересня дітки змогли навчатися у новому корпусі. Паралельно будемо рухатися далі – з завершенням робіт по харчоблоку і у третій черзі – спортзалу. На мою думку, це буде предметом розгляду 2019-2020 років», - зазначила заступник голови Львівської облдержадміністрації Ірина Гримак.
08 Травня, 2018 р., 12:04
Сьогодні,   8 травня, з нагоди Дня пам’яті та примирення біля  Братської могили на майдані Незалежності  в м.Сколе відбулись  заходи по вшануванню пам’яті жертв Другої світової війни за участю  ветеранів, духовенства, представників органів влади,  установ та організацій, учнівської молоді та громадськості. Учасники заходу  вшанували  пам'ять солдатів, які загинули в роки Другої світової війни,  хвилиною мовчання та покладанням квітів до місця їх вічного спочинку.
08 Травня, 2018 р., 09:41
Стрийський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги продовжує серію консультативних статтей, які об’єднані у рубрику “Ресурсний центр територіальних громад” (РЦТГ). Про експертну раду консультує директор центру Марія Николаїшин.
08 Травня, 2018 р., 09:36
Податкова декларація з податку на прибуток підприємств подається контролюючому органу, в якому платник перебуває на обліку за базовий звітний (податковий) період, що дорівнює календарному кварталу - протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу (п. 49.18 ст. 49 ПКУ). Отже, граничний термін подання декларації з податку на прибуток підприємств за I квартал 2018 року – 10 травня 2018 року. У зв'язку з цим декларацію з податку на прибуток підприємств за I квартал 2018 року треба подавати за формою, затвердженою наказом Міністерства фінансів України від 20.10.2015 N 897 (у редакції наказу Міністерства фінансів України від 28.04.2017 N 467).
08 Травня, 2018 р., 09:24
На Львівщині триває ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення М-06 Київ-Чоп. Із ходом робіт ознайомився голова Львівської ОДА Олег Синютка. «Ми вже розпочали ремонтну кампанію на дорогах. Цього року плануємо залучити не менше 3 мільярдів гривень, що дасть нам можливість вийти на обсяги виконання ремонтних робіт минулого та позаминулого років – 600 та 500 км доріг відповідно», - зазначив Олег Синютка. Очільник області також наголосив на тому, що мешканці області можуть повідомляти про факти неналежного ремонту автомобільних доріг на гарячу лінію "112" або у Службу автомобільних доріг.