Новини Сколівщини

Шановні платники податків!

Дата створення: 14:25 11.05.2019, Переглядів: 133

23 травня 2019 року у м. Львові Головним управлінням ДФС у Львівській області буде проведено безкоштовний семінар для платників податків Львівської області на тему: «Актуальні питання оподаткування у 2019 році». Початок семінару: 11 год. 00 хв. Початок реєстрації: 10 год. 00 хв. Місце проведення: м. Львів, вул. Стрийська, 35, актовий зал в цокольному приміщенні адмінбудинку Головного управління ДФС у Львівській області. Запрошуємо взяти участь у семінарі всіх зацікавлених.

Зустріч з учасницею АТО

Дата створення: 12:25 11.05.2019, Переглядів: 131

08 травня  в Хітарській ЗОШ І-ІІ ступенів  відбулася зустріч з учасницею АТО Шишко Лідією Михайлівною, яка вступила  в діалог із присутніми та розповідали про досвід, який отримали під час служби, про будні  та харчування  військових, показала вміст сухпайка, що видається на один день.  Головним здобутком назвала  -  це вміння цінувати життя та справжніх вірних друзів. Зауважила, що війна змінює світогляд, заставляє по-іншому оцінювати ті проблеми, які супроводжують наше мирне життя. Діти із захопленням слухали її розповідь.  На завершення всі разом виконали Гімн України і висловили щиру подяку Лідії Михайлівні.

"Мамо моя люба, мамо моя мила"

Дата створення: 12:23 11.05.2019, Переглядів: 127

08 травня в  Сколівському  ЗЗСО І-ІІІ р. № 3 з нагоди  святкування  Дня  матері  відбувся  святковий  концерт  під  назвою  "Мамо  моя  люба,  мамо  моя  мила", до  якого  були  залучені  учні, батьки, громада.  Метою  заходу було  формування у  дітей  культури  почуттів,  виховання  в  них  поваги  та  любові  до  матері. Слухачі  щирими  оплесками  зустрічали  сольні  номери  Шевчик  Ярини,  Свистун  Юлії,  Маркович  Аліни.  Почергово  звучали  народні  пісні  та  класичні  твори,  душевні  пісні  про  маму.  Наприкінці  заходу  поважні  гості - отець  Віктор  Коцеміра, представники  відділу  освіти  Лесишин Р.Є.   та  Капінець  Г.А., привітали  зі  святом  та  побажали  творчого  зростання  всім  учасникам  концерту.

Відбулись Установчі збори по формуванню громадської ради при РДА

Дата створення: 10:18 11.05.2019, Переглядів: 133

У п’ятницю, 10 травня, відбулись Установчі збори за участю інститутів громадянського суспільства  по формуванню нового складу громадської ради  при Сколівській  райдержадміністрації на 2019-2021 роки.  За підсумками  Установчих зборів прийнято рішення  про затвердження складу громадської ради при Сколівській  райдержадміністрації на 2019-2021 роки у кількості  5  представників інститутів громадянського суспільств, а саме: Тарнавського Василя Стасійовича, голову спортивної громадської організації «Федерація футболу Сколівського району», Габаль Іванну Ігорівну,  члена громадської організації «Захист власників об’єктів нерухомості»; Зінкевич Тетяну Романівну,  члена  громадської організації «Інформаційно-освітній  центр «Імпульс»; Приндака Василя Петровича, голову  громадської екологічної організації «Природа»; Совича Любомира Івановича,   голову громадської організації «Шахово-шашкова федерація Сколівського району».

УВАГА! Оголошено конкурс на заміщення вакантних посад категорії «В» служби у справах дітей РДА

Дата створення: 09:57 11.05.2019, Переглядів: 136

Оголошено конкурс на заміщення вакантних посад категорії «В» - головного спеціаліста  та  спеціаліста служби у справах дітей Сколівської  райдержадміністрації.  Вимоги: вища освіта ступеня молодшого бакалавра або бакалавра за напрямом підготовки «Соціальна робота», «Психологія» «Педагогіка», державне управління, державна служба або іншими спеціальностями відповідно до професійного спрямування, вільне володіння державною мовою. Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання:

Запрошуємо на святковий концерт до Дня МАТЕРІ

Дата створення: 10:50 10.05.2019, Переглядів: 147

У  суботу, 11 травня, о 15.00 год. в районному народному домі "Бескид"  м. Сколе відбудеться  звітний концерт Сколівської  школи мистецтв, присвячений ДНЮ МАТЕРІ.

До уваги фермерів: Міністерство аграрної політики окреслило напрямки за якими можна отримати фінансову підтримку

Дата створення: 10:18 10.05.2019, Переглядів: 137

Наказом міністерства аграрної політики та продовольства України від 25 квітня 2019 року № 236 затвердили розподіл бюджетних коштів, передбачених Законом України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» за КПКВК 2801230 «Фінансова підтримка розвитку фермерських господарств», яким  передбачено фінансову підтримку одержувачам бюджетних коштів. Про це інформують у департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА.

Фермери Львівщини можуть отримати безвідсотковий кредит до 500 тисяч гривень

Дата створення: 10:13 10.05.2019, Переглядів: 140

Департамент агропромислового розвитку повідомляє, що регіональна комісія Львівського відділення Українського державного фонду підтримки фермерських господарств оголосила про початок прийому документів для отримання фінансової підтримки на поворотній основі за бюджетною програмою «Надання кредитів фермерським господарствам».

На Львівщині виплачують новий вид державної допомоги для багатодітних сімей

Дата створення: 09:57 10.05.2019, Переглядів: 104

З метою покращення матеріального стану багатодітних сімей, створення належних умов для виховання дітей у таких сім’ях, державою запроваджено новий вид соціальних виплат.

Інформує Сколівська ДПІ:

Дата створення: 17:18 08.05.2019, Переглядів: 126

Зарахування сплати податку,  у разі наявності заборгованості. Сколівська ДПІ Стрийського управління ГУ ДФС у Львівській області повідомляє, що у разі наявності у платника податків податкового боргу, кошти будуть зараховуватися в рахунок його погашення згідно з черговістю його виникнення та незалежно від напряму сплати. У такому ж порядку відбувається зарахування коштів, що надійдуть у рахунок погашення податкового боргу платника податків відповідно до ст. 95 ПКУ або за рішенням суду у випадках, передбачених законом.