Новини Сколівщини

У «Сколівських Бескидах» розробили програму розвитку еколого-освітньої діяльності

Дата створення: 17:37 14.05.2018, Переглядів: 149

Кожного року 12 травня природолюби відзначають день екологічної освіти, покликаний об’єднати людей у справі захисту навколишнього середовища, нагадати про те, що планета, яка дарувала нам життя, унікальна й має потребу в турботі й захисті. Відзначається свято у зв'язку з важливістю екологічної освіти, формування екологічної свідомості та обміну досвідом.

На Львівщині стартує «Профікемп»!

Дата створення: 14:54 14.05.2018, Переглядів: 149

Дисбаланс на ринку праці між пропозицією робочої сили та потребою виробничих спеціальностей з інструментом породжує безробіття головним чином серед молодих людей, котрі здобули вищу освіту. Саме тому, профорієнтаційна робота з учнівською молоддю визнана пріоритетним напрямком роботи в Державній службі зайнятості 2018 р. Система профорієнтаційних заходів центрів зайнятості направлена на відродження інтересу учнівства до найрізноманітніших галузей і спеціальностей за котрими вони можуть реалізувати себе в житті.

«Рука допомоги» в дії

Дата створення: 14:50 14.05.2018, Переглядів: 139

«Рука допомоги» — пілотний проект Міністерства соціальної політики України, який реалізується за підтримки Світового банку в рамках більш широкої стратегії модернізації системи соціальної підтримки населення. Мета проекту — допомогти вимушеним переселенцям та членам малозабезпечених сімей позбутися залежності від соціальних виплат, отримати достойну роботу або заснувати власний бізнес. Щороку близько 1500 родин Сколівщини отримують державну допомогу як малозабезпечені. При цьому в третині таких сімей є хоча б один дорослий працездатного віку, який не працює, а для деяких сімей державна допомога — це єдине джерело доходів. І чим довше триває період безробіття, тим важче знайти роботу та реалізувати себе. В таких умовах легко втратити мотивацію до роботи та надію на краще життя, і соціальна підтримка держави це не виправляє.

Засідала комісія з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення

Дата створення: 14:25 14.05.2018, Переглядів: 129

У п’ятницю,    11 травня,   відбулось засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення за участю ГУ Держпраці у Львівській області, управління соціального захисту населення, управління економічної політики райдержадміністрації, представників Сколівського відділення Стрийської ОДПІ, Сколівського відділу обслуговування (сервісного центру)ГУ  Пенсійного Фонду у Львівській області, Сколівської філії обласного центру зайнятості.    В ході засідання заслухано суб’єкти підприємницької діяльності щодо дотримання ними  рівня мінімальної заробітної плати та правильності укладення трудових договорів з найманими працівниками, вчасності і правильності сплати податків та зборів.

До уваги мешканців: змінилась форми заяви та декларації для призначення житлових субсидій

Дата створення: 11:30 14.05.2018, Переглядів: 133

З 1 травня 2018 року змінилась форми заяви та декларації для призначення житлових субсидій. Відтепер призначення субсидій відбувається згідно нової заяви та декларації.  Крім того, декларувати тепер необхідно буде доходи всіх членів сім’ї (чоловіка, дружини та неповнолітніх дітей), навіть тих, які зареєстровані за іншими адресами, автомобілі  і з дати випуску яких минуло менше ніж 5 років, інші доходи. Нова форма заповнення декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії доступна за посиланням. Заразок заяви про призначення житлової субсидії можна переглянути тут.

Звернення Президента України з нагоди Дня матері

Дата створення: 11:19 14.05.2018, Переглядів: 124

Дорогі матері! Від щирого серця вітаю вас з прекрасним, осяяним і зігрітим найвищими почуттями, святом – Днем матері. Мати – це чарівне слово таїть в собі велич добра, любові і теплих спогадів. Немає на землі людини ближче й дорожче, ніж мама. Вона – берегиня родинного затишку та гармонії.

На Сколівщині відбудеться конференція «Наука-самоврядування-бізнес»

Дата створення: 10:58 14.05.2018, Переглядів: 130

На початку червня, а саме 5-7 червня, відбудеться міжнародна конференція «Європейська співпраця: Львів-Сколе-Бидгощ. Наука-самоврядування-бізнес». Конференція є важливим форумом для зустрічей представників науки, підприємців і представників органів місцевого самоврядування, пов’язаних з тематикою розвитку співпраці регіону Центрально-Східної Європи.

Дата створення: 11:00 11.05.2018, Переглядів: 276

Запрошуємо на святковий концерт до Дня МАТЕРІ

Дата створення: 15:44 10.05.2018, Переглядів: 164

У п'ятницю, 11 травня, о 15.00 год.  в РНД "Бескид" м.Сколе  концерт присвячений Дню Матері (творча програма  Сколівської школи мистецтв).

Інформацію про розмір ставок земельного податку можна буде отримати на веб-порталі ДФС

Дата створення: 15:30 10.05.2018, Переглядів: 132

На офіційному веб-порталі ДФС зведена інформація про розмір та дату встановлення ставок місцевих податків та зборів на відповідних територіях оприлюднюється не пізніше 15 липня поточного року. Таку інформацію вперше буде оприлюднено на 2019 рік не пізніше 15 липня 2018 року. Сколівське  відділення  Стрийської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області  нагадує, що Законом №2245-VIII, який набрав чинності з 1 січня 2018 року, пп. 12.3.3 ПКУ викладено в новій редакції. Ним передбачено, що копія прийнятого рішення про встановлення місцевих податків чи зборів або про внесення змін до них надсилається в електронному вигляді у десятиденний строк з дня прийняття до контролюючого органу, в якому перебувають на обліку платники відповідних місцевих податків та зборів, але не пізніше 1 липня року, що передує бюджетному періоду, в якому планується застосовування встановлюваних місцевих податків та зборів або змін до них.