Сколівська районна державна адміністрація
Сколівський район, Львівська область

Новини Сколівщини

17 березня запрошуємо вшанувати пам'ять січовиків Карпатської України

Дата створення: 11:59 13.03.2019, Переглядів: 85

У неділю, 17 березня, о 14.00 год.  на Верецькому перевалі (с.Климець)  відбудуться  заходи (покладання квітів, чин панахиди, громадське віче)  присвячені  вшануванню  пам’яті  січовиків Карпатської України.

Запрошуємо на звіт голови РДА

Дата створення: 09:10 13.03.2019, Переглядів: 170

У п’ятницю, 15 березня 2019 року,  об 11.00 год. в Районному народному домі «Бескид» (м.Сколе, вул.Д.Галицького, 56) відбудеться публічний звіт голови Сколівської  райдержадміністрації Богдана Янка  про проведену роботу у  2018 році та перспективи на 2019 рік. Звіт відбудеться за участю голови Львівської  облдержадміністрації Олега Синютки.  На публічний звіт запрошуємо  керівників територіальних органів виконавчої влади, голів місцевих рад, депутатів районної та місцевих  рад, керівників державних установ,  підприємств, організацій та  громадськість Сколівщини.

Механізм виплати житлових субсидій у грошовій формі обговорено під час наради

Дата створення: 16:22 12.03.2019, Переглядів: 100

З метою забезпечення належної практичної реалізації механізму виплати житлових субсидій у грошовій формі, а також своєчасної оплати споживачами житлово-комунальних послуг, працівниками управління соціального захисту населення Сколівської райденржадміністрації  проведено нараду з представниками АТ "Ощадбанк", Укрпошти, Пенсійного фонду України щодо координації роботи установ та організацій, які задіяні у процедурі виплати житлових субсидій у грошовій формі.

Львівщина приймає змагання Зимової Гімназіади України

Дата створення: 15:20 12.03.2019, Переглядів: 85

У с. Тисовець Сколівського району розпочалися змагання Зимової Гімназіади України. Участь у першій зимовій гімназіаді беруть майже 100 учнів, які представляють збірні команди Львівської, Тернопільської, Сумської, Чернігівської, Київської, Харківської областей та м. Києва.

Переконайтеся в чесності працедавця, який пропонує роботу за кордоном

Дата створення: 10:32 12.03.2019, Переглядів: 82

Все більше українців приваблює робота за кордоном, а сайти оголошень рясніють багатьма пропозиціями та вакансіями з неприродно високими заробітними платами. І, відтак, все більше наших громадян частіше приймає рішення виїздити в інші країни, незважаючи, що за досить привабливими пропозиціями роботи приховані прості шахраї та недобросовісні роботодавці. На жаль, багато з українців не володіє інформацією про велику кількість актуальних, добре оплачуваних вакансій, котрі можуть забезпечити їм гідне життя в своїй країні.

Мін’юст інформує про «Пакунок малюка»

Дата створення: 10:06 12.03.2019, Переглядів: 90

«Пакунок малюка» —  це одноразова натуральна допомога у вигляді набору необхідних речей для новонародженої дитини. Загальна вартість набору становить не більш як 5 тис грн. Отримання цієї допомоги не тягне за собою зміни розміру допомоги при народженні. Хто має право отримати  таку допомогу? Отримати допомогу «пакунок малюка»  мають право як громадяни України,  так  й іноземці та особи без громадянства, які на законних підставах проживають на території України і народили живонароджену дитину. Безпосередніми отримувачами допомоги є мати, батько, родичі або патронатний вихователь новонародженої дитини.

Районний семінар вчителів основ християнської етики

Дата створення: 09:37 12.03.2019, Переглядів: 112

6 березня 2019 року  на базі Сколівської академічної гімназії відбувся районний семінар вчителів основ християнської етики. Мета семінару: «Формування громадянських компетентностей в учнів на уроках християнської етики". Методист Надія Величко розпочала з аналізу  результатів ІІ і ІІІ етапів Всеукраїнської олімпіади з християнської етики та атестації вчителів. Надала рекомендації щодо використання інноваційних технологій на уроках  християнської етики.   Керівник районного методичного об’єднання вчителів основ християнської етики, вчитель  Крушельницького НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» Оксана Лопотич провела майстер-клас з наступними вправами «Імідж сучасного вчителя», «Світлофор», «Перегони на повітряних кулях», «Кубування», «Острів’яни», а також запропонувала рефлексії (зворотній зв’язок) з учнями, батьками, вчителями, а саме: «Позитивне оголошення для сусідів», «Графічний настрій» або «Барометр настрою», «Зірка», «П’ять пальців», «Побажання з чарівного глечика». Робота в групах показала хороший результат.

Наша дума, наша пісня не вмре, не загине…

Дата створення: 09:28 12.03.2019, Переглядів: 48

Учні Плав’я-Вадрусівського НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ» відзначили 205-у річницю з дня народження Великого Кобзаря, просвітителя та пророка всього українського народу – Тараса Григоровича Шевченка. Його неоціненні творчі перлини - «Катерина», «Тополя», «Назар Стодоля», «Причинна» - інсценізували та донесли їх велич до кожного глядача наші творчі і талановиті діти. Неймовірна енергетика та дух ХІХ сторіччя відчувалися в кожній строфі Генія. Ця дата є особливою для всієї нашої нації, адже Шевченко, беззаперечно, один з найвидатніших українців.  «Наша дума, наша пісня не вмре, не загине… От де, люде, наша слава, Слава України!»

Є в Шевченка народження дата, дати смерті в Шевченка нема

Дата створення: 09:26 12.03.2019, Переглядів: 47

Плине час, як стрімкі води сивого Дніпра-Славути, минають роки, десятиліття, століття. Але ніколи не погасне в пам’яті глибока шана до геніїв, що віддали свій талант рідній батьківщині. Національним генієм є Тарас Шевченко. Ім’я Тараса Шевченка стало символом нашого народу. У Підгородецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулось літературно-музичне свято «Є в Шевченка народження дата, дати смерті в Шевченка нема», присвячене 205-річчю від дня народження Т.Г.Шевчена. Учні 1-11класів намагались у своїх виступах розкрити велич генія Тараса Шевченка, замислитись над власним розумінням постаті Шевченка, місцем Кобзаря в нашій сучасності.

Мешканці області можуть скористатись сучасною системою із відображення схем і аерозображень земної поверхні

Дата створення: 16:24 11.03.2019, Переглядів: 64

Для мешканців області діє геоінформаційна система – сучасна комп'ютерна технологія, що дозволяє поєднати модельне зображення території (електронне відображення карт, схем, космо-, аерозображень земної поверхні) з інформацією табличного типу (різноманітні статистичні дані, списки, економічні показники тощо).