Новини Сколівщини

Основні соціальні показники і мінімуми у 2019 році

Дата створення: 14:46 15.01.2019, Переглядів: 55

Мінімальна заробітна плата: у місячному розмірі: з 1 січня — 4173 грн, у погодинному розмірі: з 1 січня — 25,13 грн. Прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць у розмірі: з 1 січня 2019 року — 1853 гривні, з 1 липня — 1936 гривень, з 1 грудня — 2027 гривень.

"Сила народу – в його єдності"

Дата створення: 12:48 15.01.2019, Переглядів: 807

Сьогодні, 15 січня,  в залі засідань  райдержадміністрації  проведено круглий стіл,  присвячений 100-річчю проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, з метою обговорення  передумов та історичного  значення  проголошення  акту Злуки, спадкоємності історичної державотворчої  традиції та   формування   підґрунтя для  соборності Української держави.  Відкриваючи засідання, заступник голови райдержадміністрації  Володимир Крушельницький наголосив  на важливості  усвідомлення кожним  українцем історичної значимості  проголошення  Соборності України,   формування та збереження  національної самосвідомості,  державницького  підходу у вчинках та діях спрямованих  збереження  та зміцнення  держави.

Шановні платники податків!

Дата створення: 17:26 14.01.2019, Переглядів: 61

24 січня 2019 року у м. Львові Головним управлінням ДФС у Львівській області буде проведено безкоштовний семінар для платників податків Львівської області на тему: «Актуальні питання оподаткування у 2019 році». Початок семінару: 11 год. 00 хв. Початок реєстрації: 10 год. 00 хв. Місце проведення: м. Львів, вул. Стрийська, 35, актовий зал в цокольному приміщенні адмінбудинку Головного управління ДФС у Львівській області.

Фінансове управління Сколівської РДА шукає кадри

Дата створення: 16:30 14.01.2019, Переглядів: 169

Оголошено  конкурси на заміщення  вакантних посад  державної служби  фінансового  управління  райдержадміністрації,  а саме:    заступника начальника управління-начальника бюджетного відділу;   провідного спеціаліста бюджетного відділу та  спеціаліста бюджетного відділу. Детальніше  з умовами  проведення конкурсів можна ознайомитись на  Єдиному порталі  вакансій  державної служби  Національного агенства України з питань державної служби  (https://portal.nads.gov.ua/view_doc.html?mode=all_companis_vm&region_id=6372113202869199721#close) та в розділі Кадрова робота (підрозділ: Конкурси) на  офіційному сайті Сколівської РДА (https://skole-rda.gov.ua/konkursi-12-04-44-17-01-2017/).

Фермерам Львівщини продовжують виплачувати дотацію за утримання молодняка ВРХ

Дата створення: 15:09 14.01.2019, Переглядів: 64

За підсумками  2018 року на Львівщині дотацію отримали 15,3 тис фізичних осіб за утримання 21,8 тис голів молодняка ВРХ в сумі 26,8 млн. гривень.

Батьків просять повідомляти про відсутність тепла у школах

Дата створення: 15:07 14.01.2019, Переглядів: 64

Сьогодні, 14 січня, у частині шкіл Львівської області уже розпочався навчальний семестр. Відтак, в цих навчальних закладах триває опалювальний сезон.

Сніг та ожеледиця: водіїв просять утриматися від поїздок

Дата створення: 15:05 14.01.2019, Переглядів: 62

На Львівщині очікується морозна погода. На дорогах утвориться ожеледиця. Відтак, через негоду, водіїв Львівської області просять утриматися від поїздок.

До нас завітали колядники

Дата створення: 14:55 14.01.2019, Переглядів: 76

Сьогодні,  у свято  Василія Великого та Старий Новий рік,  до  адмінприміщення  райдержадміністрації, районної та міської рад з різдвяною колядою завітали колядники церкви Різдва Пресвятої Богородиці м. Сколе та вихованці Сколівського  районного БДЮТ  з вертепним дійством. Дзвінко лунала  різдвяна  коляда на прославу  новонародженого Ісуса. Керівники  району  висловили  слова вдячності  юним аматорам  та  учасникам церковної коляди за  збереження й  підтримку   різдвяних обрядів, звичаїв  та  традицій нашого Бойківського краю.

До відома громадськості Сколівщини!

Дата створення: 14:25 14.01.2019, Переглядів: 97

У вівторок, 15 січня, о 10.00 год. в  актовій залі  райдержадміністрації  відбудеться круглий стіл, приурочений 100-ій  річниці проголошення Акту ЗЛУКИ  Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

Національний конкурс "Благодійна Україна - 2018"

Дата створення: 11:19 14.01.2019, Переглядів: 62

Ще навесні 2018 року, після підбиття результатів Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2017», Керівні органи конкурсу та Засновник конкурсу (Асоціація благодійників України) прийняли рішення про оголошення наступного Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2018». Традиційно, в активну фазу конкурс вступає восени. Завданнями Конкурсу є: популяризація благодійництва та волонтерства, їхніх організацій та ефективних практик; відзначення кращих благодійників та волонтерів, їхніх організацій та ефективних практик, інших колективів та організацій, які реалізували значні благодійні проекти та акції в Україні протягом звітного року; інформування суспільства про кращі практики благодійноcті; популяризація та заохочення широкого кола громадян до благодійності та волонтерства. У конкурсі можуть брати участь благодійники, які надавали благодійну допомогу для вирішення актуальних суспільних проблем у період з 1 січня по 31 грудня 2018 року; благодійні проекти (ініціативи), реалізація яких (повністю або окремого етапу) була здійснена у зазначений період; суспільні інституції, які у цей період провадили діяльність, спрямовану на розвиток і підтримку благодійності в Україні, благоотримувачі, представники медіа. Заявки на участь у конкурсі можуть подавати безпосередньо самі благодійники, набувачі благодійної допомоги та будь-які неурядові організації та фізичні особи (окрім органів державної влади, місцевого самоврядування та політичних партій), незалежно від громадянства, зацікавлені у розвитку та популяризації благодійних ініціатив.