Сколівська районна державна адміністрація
Сколівський район, Львівська область

Новини Сколівщини

Нові школи та садочки: звітує Сколівська РДА

Дата створення: 16:21 15.03.2019, Переглядів: 266

Під час звіту про виконану роботу у 2018 році та плани на 2019 рік, голова Сколівської РДА Богдан Янко зосередив увагу присутніх на розвитку освіти у районі. Так, найбільший об’єкт будівництва 2018 року – це реконструкція з добудовою Верхньорожанківської ЗОШ  I-II ст. на 180 учнівських місць. На фінансування даного об’єкту в 2018 році було передбачено 16 млн 813,476 тис грн. З них 5 млн – ДФРР, 6 млн грн – обласний бюджет, 5 млн – кошти місцевого бюджету, 813,476 тис грн. – субвенція з державного бюджету.

У 2018 році у Сколе відкрили історико-краєзнавчий музей

Дата створення: 16:16 15.03.2019, Переглядів: 73

У п’ятницю, 15 березня, відбувся публічний звіт голови Сколівської  райдержадміністрації про проведену роботу у  2018 році та перспективи на 2019 рік.  Торік у м. Сколе урочисто відкрито історико-краєзнавчий музей «Сколівщина». Відтак, мешканям та гостям району представили експозиції «Духовна Сколівщина», «Національно-визвольні змагання», «Історія сакральної  Сколівщини» та сторінку НПП «Сколівські Бескиди». Сколівський район також був серед переможців обласного конкурсу ініціатив місцевих карпатських громад, проведеного Асоціацією «Єврорегіон Карпати - Україна». Для реалізації проекту "Відновлення окремих елементів ландшафтного парку палацу Гределів у м. Сколе започатковано проведення міжнародного фестивалю «Мисливська ватра» було отримано з міжнародного фонду технічної допомоги 230 тис грн.

Торік на Сколівщині реалізували більше 30 мікропроектів

Дата створення: 16:14 15.03.2019, Переглядів: 92

У п’ятницю, 15 березня, відбувся публічний звіт голови Сколівської  райдержадміністрації Богдана Янка  про проведену роботу у  2018 році та перспективи на 2019 рік. Участь у звіті взяв перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський. За словами Богдана Янка, за кошти обласного та місцевих бюджетів у 2018 році в районі реалізовано  31 мікропроект, у тому числі 6 в Славській ОТГ.

Голова райдержадміністрації прозвітував перед громадськістю Сколівщини

Дата створення: 16:05 15.03.2019, Переглядів: 89

Сьогодні, 15 березня, голова райдержадміністрації  Богдан Янко прозвітував перед громадськістю  Сколівщини  про проведену роботу  у 2018 році та перспективи на 2019 рік. Звіт  відбувся  за участі  першого заступника голови облдержадміністрації Ростислава Замлинського, народного депутата України  Андрія Лопушанського, депутатів Львівської обласної ради Анатолія  Дейнеки та Олега Андрусишина, голови районної ради Миколи Романишина,  керівників  районних   органів виконавчої влади,  підприємств, організацій, посадових осіб органів місцевого  самоврядування району, депутатів районної ради,  представників освіти, культури, охорони здоров’я, громадськості  Сколівщини.

Сьогодні виповнюється 80 років з дня проголошення Карпатської України (+ВІДЕО)

Дата створення: 14:39 15.03.2019, Переглядів: 100

Сьогодні виповнюється 80 років від проголошення незалежності Карпатської України. 15 березня 1939 Сейм (голова А. Штефан) проголосив повну державну самостійність Карпатської України. Конституція Карпатської України була ухвалена парламентом та визначила назву держави (Карпатська Україна), державний устрій (президентська республіка), державну мову (українська). Державним прапором та гімном республіки були визнані герб (ведмідь на лівому червоному півполі й чотири сині та три жовті смуги у правому півполі та тризуб з хрестом на середньому зубі), жовто-блакитний стяг і український національний гімн “Ще не вмерла Україна”.

Департамент соціального захисту населення нагадує про ризики нелегального працевлаштування за кордоном

Дата створення: 09:48 15.03.2019, Переглядів: 78

Департамент соціального захисту населення Львівської обласної державної адміністрації нагадує про ризики нелегального працевлаштування за кордоном. Часто наслідком нелегального працевлаштування стає торгівля людьми. Згідно інформації Міжнародної організації праці 21 млн осіб у світі залучені до примусової праці.  Основні причини потрапляння громадян у ситуацію торгівлі людьми - це бідність, привабливість "кращого" життя за кордоном, безробіття, організована злочинність, незахищеність від неї, політична нестабільність, збройні конфлікти та ін. За роки незалежності близько 180 тис українців стали жертвами торгівлі людьми. Задля уникнення ризику потрапити у ситуацію торгівлі людьми необхідно працевлаштовуватись легально!

Англомовний табір Міні-CASTLE Camp запрошує молодь до участі

Дата створення: 09:31 15.03.2019, Переглядів: 82

Розпочато набір на англомовний табір Міні-CASTLE Camp — це чотириденний інтенсивний табір, який дозволить зануритись в англомовну атмосферу та максимально говорити лише цією мовою. Захід відбудеться 11-14 квітня 2019 року у приміщенні Львівського університету ветеринарної медицини та Львівському обласному молодіжному центрі. Вік учасників — від 16 до 24 років, які живуть або мають можливість проживати у Львові на час проведення табору. Кожного дня учасники зможуть відвідувати два типи занять:

Проведено професіографічну екскурсію на новостворене ТзОВ «АРМО-ТЕКС»

Дата створення: 17:41 14.03.2019, Переглядів: 122

Сьогодні, 14 березня, за результатами проведеної нещодавно ярмарки вакансій, фахівці Сколівської РФ ЛОЦЗ організували професіографічну екскурсію на новостворене ТзОВ «АРМО-ТЕКС». Підприємство відвідали два представники філії: особистий консультант роботодавців – Віра Піщальник, котра, спільно з рекрутером, підбирає для ТзОВ «АРМО-ТЕКС» кадри з числа безробітних філії та шукачів роботи, котрі не є клієнтами служби зайнятості та Лідія Дидів – начальник відділу активної підтримки безробітних, з профорієнтаційною роботою і узгодженням основних питань з професійного навчання безробітних на робочому місці на замовлення даного роботодавця.

15 березня звітуватиме голова райдержадміністрації

Дата створення: 16:33 14.03.2019, Переглядів: 110

У п’ятницю, 15 березня 2019 року,  об 11.00 год. в Районному народному домі «Бескид» (м.Сколе, вул.Д.Галицького, 56) відбудеться публічний звіт голови Сколівської  райдержадміністрації Богдана Янка  про проведену роботу у  2018 році та перспективи на 2019 рік. Звіт відбудеться за участю голови Львівської  облдержадміністрації Олега Синютки.  На публічний звіт запрошуємо  керівників територіальних органів виконавчої влади, голів місцевих рад, депутатів районної та місцевих  рад, керівників державних установ,  підприємств, організацій та  громадськість Сколівщини.

Відбувся семінар для асистентів учителів та практичних психологів ЗЗСО Сколівського району

Дата створення: 16:16 14.03.2019, Переглядів: 91

Сьогодні, 14 березня, в приміщенні актового залу КЗ СРР «Сколівська ЦРЛ» відбувся семінар для асистентів учителів та практичних психологів на тему: «Підсумок результатів проведення моніторингового дослідження результативності навчання та розвитку дітей з особливими освітніми потребами в ЗЗСО Сколівського району».   Вчитель-дефектолог Готиш Ярослав Іванович розпочав семінар  привітанням  з Днем українського добровольця на честь мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, підвищенню суспільної уваги і турботи про учасників добровольчих формувань. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх, хто віддав життя за незалежність України.