Сколівська Районна Державна Адміністрація
Сколівський район, Львівська область

Новини Сколівщини

Сколівщина святкує День вишиванки

Дата створення: 13:00 17.05.2018, Переглядів: 2749

Сьогодні, 17 травня,  з нагоди відзначення  Дня вишиванки  біля  пам'ятника  Степану Бандері  на майдані Незалежності м.Сколе  відбулося спільне виконання Державного Гімну України. До святкування долучились керівництво  та  працівники структурних підрозділів й апарату Сколівської райдержадміністрації  та Сколівської  районної  ради. Нагадаємо, Всесвітній день вишиванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Дата проведення — щороку в третій четвер травня (будній день). Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив'язане до жодного державного чи релігійного.

Засідала комісія з питань легалізації

Дата створення: 11:50 17.05.2018, Переглядів: 134

Вчора відбулось засідання районної робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення за участю першого заступника голови райдержадміністрації Ярослава  Лепісевича. На засідання були запрошені суб’єкти господарювання: МП НВК «Імпульс», Кам’янка Любомира, Цмоканич Оксана, ТзОВ «Карпатський затишок», ТзОВ «Беркут». Суб’єктам господарювання рекомендовано дотримуватись норм чи трудового законодавства в частині оплати праці, легалізації найманої праці. 

Галузева зустріч з суб'єктами господарювання

Дата створення: 11:46 17.05.2018, Переглядів: 142

 У  середу,   16 травня,  в  райдержадміністрації  відбулась галузева зустріч першого заступника голови райдержадміністрації Ярослава Лепісевича з суб’єктами господарювання Сколівського району, що працюють в галузі торгівлі. Темою зустрічі було обговорення додержання вимог чинного законодавства по виплаті заробітної плати не нижче мінімальної, підвищення рівня заробітної плати, сплати всіх видів податків, легального використання найманої робочої сили та створення нових робочих місць.        

Засідала комісія з питань забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також осіб з їх числа

Дата створення: 17:33 16.05.2018, Переглядів: 164

Сьогодні, 16 травня,  під головуванням першого  заступника  голови райдержадміністрації Ярослава Лепісевича   відбулось засідання комісії з питань забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також осіб з їх числа у Сколівському районі.   Під час якого  обговорено  пропозиції щодо придбання житла (родинні групі): дитині, позбавлені батьківського піклування та його двом сестрам-особам з числа дітей, позбавлених батьківського піклування. За результатами  розгляду та обговорення пропозицій, комісія вирішила:  службі у справах дітей РДА  підготувати  відповідні пакети документів в службу у справах облдержадміністрації для розгляду на Комісії з питань забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також осіб з їх числа у Львівській області.

Славська ОТГ на міжнародній виставці EXPO BATUMI TRAVEL 2018

Дата створення: 15:58 16.05.2018, Переглядів: 284

   В чорноморському курортному містечку Батумі 11-13 травня відбулася міжнародна виставка туризму EXPO BATUMI TRAVEL 2018. Організатором вистаки є компанія GEO NET EXPRESS, котру очолює Osman Chalishkan. У виставці приймали участь делегації з Литви, Вірменії, Білорусі, Польщі, Азербайджану, Туреччини. Україну представляли делегації з Тернопільщини, Київщини та Львівщини (Львівщину представляли: управління туризму та курортів ОДА та представники Славської ОТГ).      Нагадаємо, що авіакомпанія YAN AIR відкриває  новий рейс Львів – Батумі з 08.06.2018 року. Отож Львів буде мати пряме сполучення з Грузією, що дасть можливість подорожувати зручніше.

Обережно, борщівник!

Дата створення: 15:54 16.05.2018, Переглядів: 181

В останні роки на території України поширився бур’ян, так званий борщівник Сосновського. Росте він обабіч річок, доріг, лісів, а тепер поступово перебирається і на поля, дачні ділянки. Борщівник — отруйна рослина висотою до двох метрів, а то й більше. Листя і плоди борщовика багаті ефірними маслами. Дотик до рослин деяких видів цього роду може викликати подразнення та опік шкіри за рахунок того, що всі частини рослин містять фуранокумаріни - речовини, що різко підвищують чутливість організму до ультрафіолетового випромінювання. Найсильніші опіки борщівник викликає, стикаючись з шкірними покривами в ясні сонячні дні. Але щоб отримати опік, достатньо і нетривалого і несильного опромінення сонцем ділянки шкіри, забрудненої соком рослини. Як правило, на уражених ділянках шкіри виникає опік другого ступеня (пухирі, заповнені рідиною). Час прояву опіку - від кількох годин до кількох діб. Особлива небезпека полягає в тому, що дотик до рослини перший час не дає жодних неприємних відчуттів і ви можете просто не звернути на це уваги. Борщівник також є контактним і дихальним алергеном і має сильний запах, який відчувається вже в п'яти метрах від рослини. При сильних опіках піднімається температура, починається лихоманка, з’являються виразки. Після лікування на їх місці залишаються темні плями. Можливі і смертельні випадки після контакту з борщівником. Особливо, якщо вражаються рот чи горло.         

Додаткова сесія ЗНО-2018 відбуватиметься упродовж 2-11 липня

Дата створення: 15:01 16.05.2018, Переглядів: 149

Уже наступного тижня в Україні стартує зовнішнє незалежне оцінювання -2018. Для тих осіб, що не матимуть змоги взяти участь у основній сесії, організують додаткову.

Наступного тижня стартує ЗНО-2018

Дата створення: 14:55 16.05.2018, Переглядів: 158

Уже наступного тижня в Україні стартує зовнішнє незалежне оцінювання - 2018.

До відома платників податків!

Дата створення: 12:33 16.05.2018, Переглядів: 149

24 травня 2018 року у м. Львові Головним управлінням ДФС у Львівській області буде проведено безкоштовний семінар для платників податків Львівської області, які перебувають на обліку в ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області, на тему: «Актуальні питання оподаткування у 2018 році» за участю представників аудиторської спільноти Львівщини. Початок семінару: 11 год. 00 хв. Початок реєстрації: 10 год. 00 хв. Місце проведення:м. Львів, вул. Стрийська, 35, актовий зал в цокольному приміщенні адмінбудинку Головного управління ДФС у Львівській області. Запрошуємо взяти участь у семінарі всіх зацікавлених. Просимо здійснити попередню реєстрацію за адресою: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSepW-d8Sch336jJgMile_9I3JjDHz8PNPG47jwuSsZVn7SbCA/viewform?usp=send_form.

Ярослав Лепісевич провів зустріч з мешканцями Підгородецької сільської ради

Дата створення: 12:26 16.05.2018, Переглядів: 156

У середу, 15 травня, в рамках проведення  зустрічей керівництва  райдержадміністрації  з громадськістю району,  відбулась  зустріч першого заступника голови райдержадміністрації Ярослава Лепісевича з  активом  Підгородецької  сільської ради. Під час  зустрічі Ярослав Лепісевич проаналізував роботу територіально-господарського комплексу району за 4 місяці 2018 року,  звернувши  увагу  на роботу закладів соціальної та культурної, медичної, освітньої сфер,   наголосив на проведенні благоустрою території населених пунктів (придорожніх та прибережних смуг, прибирання територій населених пунктів,  боротьбу з борщівником Сосновського), проінформував про стан виплат заробітної плати та легалізацію робочої сили, про підписання угод із сімейними лікарями, про  реалізацію мікропроектів.