Сколівська районна державна адміністрація
Львівська область, Сколівський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Новини Сколівщини

25 Травня, 2020 р., 12:38
Відповідно до наказу Науково-дослідного інституту українознавства від 19.03.2020 року №7 «Про визначення переможців ІІ етапу ХІІІ Міжнародного конкурсу з українознавства для учнів 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів» Валентина Андрущакевич, учениця 10 класу Тухольківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ», стала призером ХІІІ Міжнародного конкурсу з українознавства для учнів 8–11 класів загальноосвітніх навчальних закладів (ІІІ місце). Слід зазначити, що відповідно до рішення Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року про запровадження карантину по всій території України, обмеження навчального процесу та заборону масових заходів оргкомітет ХІІІ Міжнародного конкурсу з українознавства ухвалив рішення про дистанційну форму проведення ІІ (очного) етапу, який мав відбутися в м. Києві протягом 26–28 березня 2020 року. 19 березня 2020 року журі Конкурсу визначило призерів ІІ етапу. 
23 Травня, 2020 р., 09:46
У 1941 році Другий Великий Збір Організації Українських Націоналістів постановив відзначати 23 травня як День Героїв задля відродження в українців героїчного духу минулих поколінь, які дали нашій історії яскраві приклади героїзму лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, січових стрільців та вояків Армії УНР, УПА, діячів ОУН. Вже з 2014 року ми в цей день молимося та схиляємо голову перед героїзмом нових Героїв України: Героїв Небесної Сотні, Героїв-бійців добровольчих батальйонів, Національної гвардії, Збройних сил та поліції, які гідно перейняли естафету у своїх прадідів, зупинили російську агресію та врятували Незалежність України. День Героїв – це нагода висловити свою щиру вдячність та пошану тим, хто без вагань поклав своє життя за незалежність України, чий героїчний чин став прикладом для майбутніх поколінь. Наша Бойківська земля рясно скроплена кров’ю полеглих земляків у часи героїчного подвигу січового стрілецтва, визвольної боротьби відважних вояків ОУН-УПА. Незламний дух героїзму проявили наші земляки під час Революції Гідності, у жорсткій боротьбі з російським агресором на Сході України. На жаль, окремі з них поклали свої голови на вівтар свободи…
22 Травня, 2020 р., 17:24
Динаміка захворюваності на Covid-19 не сприяє послабленню чи скасуванню карантинних заходів в регіоні. Відповідне рішення ухвалили сьогодні на позачерговому засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. “На Львівщині вже кілька тижнів спостерігається погіршення епідеміологічної ситуації. За попередню добу коронавірус підтвердили у 65 осіб, ще 53 особи госпіталізували із підозрою на коронавірусну інфекцію. Зарано говорити про суттєве послаблення карантину в області, адже нашим першочерговим завданням є збереження здоров`я і життя мешканців регіону. Ми свідомі того, що українці втомились від карантинних заходів, однак статистика Львівщини свідчить лише про приріст захворюваності. Вкотре наголошую на дотриманні заходів особливої безпеки і гігієни”, - наголосив голова Львівської ОДА Максим Козицький.
22 Травня, 2020 р., 16:34
 Сьогодні, 22  травня,  голова райдержадміністрації Богдан Янко  провів  позачергове засідання районної комісії з питань  техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій  щодо забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення, запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів на території Сколівського району
22 Травня, 2020 р., 12:46
Державний реєстр нерухомих пам'яток України перебуває у стадії формування і нині включає 4719 пам'яток, з яких 891 – національного значення, а 3828 – місцевого значення. Пам'ятки національного значенні внесені до Реєстру двома постановами Кабінету Міністрів України:від 3 вересня 2009 р. № 928 «Про занесення об'єктів культурної спадщини національного значення до Державного реєстру нерухомих пам'яток України» (744 пам'ятки);від 10 жовтня 2012 р. № 929 «Про внесення об'єктів культурної спадщини національного значення до Державного реєстру нерухомих пам'яток України» (147 пам'яток). ПЕРЕЛІК ПАМ'ЯТОК Сколівський район
21 Травня, 2020 р., 12:50
Питання старту туристичного  сезону  на Сколівщині в умовах карантину обговорено сьогодні, 21 травня,  під час  наради  у  голови райдержадміністрації Богдана Янка.  Зокрема, звернено  увагу  на розробку туристичних пропозицій,  маршрутів, шляхів з метою  включення їх до обласної мережі;  підготовки  пропозицій щодо внесення коригувань до Податкового Кодексу України в частині  туристичного збору, врегулювання питання щодо податкового навантаження на суб’єкти  господарювання; активізації роботи  щодо популяризації унікальних туристичних об’єктів та пропозицій  Сколівщини.
21 Травня, 2020 р., 11:17
Голова Львівської ОДА Максим Козицький привітав мешканців Львівщини із Днем вишиванки. «Щороку у третій четвер травня українці у знак єдності вдягають вишиванки. Вишита сорочка для кожного з нас - це родинний оберіг, символ української культури, генетичний код нації. Це те, що нас ідентифікує, те, що єднає покоління. Символічно, що цьогоріч День вишиванки присвячений українській родині. Життя в умовах пандемії дало нам усім можливість зупинитися, задуматись та зрозуміти, що для нас є найважливішим. Це наші рідні та близькі, сім’я та родина. Щиро радію з того, що любов до своєї історії, символів, звичаїв, традицій та культури ми передаємо своїм дітям. Хочу аби сьогодні ми одягнули вишиванки та відчули на собі всю силу оберегу наших предків, яка вкрай потрібна зараз усім нам», - звернувся до мешканців області Максим Козицький. 
21 Травня, 2020 р., 10:15
Міністерство розвитку громад та територій України оголосило про початок конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2020 році для органів місцевого самоврядування всіх рівнів. Конкурс має на меті відібрати, відзначити та поширити кращі практики органів місцевого самоврядування з соціально-економічного розвитку територій. Конкурс кращих практик проводиться за методологією Ради Європи, яка успішно реалізовується в Україні з 2012 року. Його організовує та проводить Міністерство у співпраці з Радою Європи.
21 Травня, 2020 р., 10:08
Рада Церков Львова напрацювала рекомендації священнослужителям та мирянам усіх конфесій щодо роботи й відвідування храмів після пом’якшення карантину. Серед рекомендацій, зокрема — встановлення станцій гігієни рук біля входу до храмів, обмеження щодо фізичної дистанції між парафіянами, заборона на цілування ікон тощо.  Львівська обласна державна адміністрація повністю підтримує цю принципову позицію керівників єпархіальних управлінь, церков та духовенства усіх конфесій і закликає мешканців Львівщини дослухатися до їх заклику та продемонструвати чітку громадську відповідальність за здоров’я та життя своїх рідних, дітей та осіб старшого віку.  Якщо динаміка захворювання на коронавірус у місті дозволятиме, буде прийнято рішення про відновлення богослужінь із певними обмеженнями.
20 Травня, 2020 р., 10:25
У третій четвер травня (21 травня 2020 року) в Україні  відзначають «День вишиванки». День вишиванки – це свято-флешмоб, коли українці в будній день одягають вишиванку. День вишиванки – свято національної єдності, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу, а також об’єднати українців. Основна мета заходу – це збереження українських цінностей та їх популяризація серед молоді та населення держави загалом. Вишиванка – символ, який єднає українців незалежно від мови, якою вони спілкуються, віросповідання чи політичних поглядів. Пропонуємо приєднатися до акції усіх небайдужих жителів району та одягнути завтра  вишиванку.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора