Сколівська районна державна адміністрація
Сколівський район, Львівська область

Новини Сколівщини

Обговорили питання благоустрою території населених пунктів району

Дата створення: 14:48 19.03.2019, Переглядів: 26

Сьогодні, 19 березня,  голова райдержадміністрації Богдан Янко  провів нараду  з посадовими особами місцевого самоврядування  щодо проведення  Місячника озеленення, прибирання та  благоустрою і Дня довкілля. Зокрема, звернено увагу на  організаційні заходи проведення  благоустрою  території населених пунктів, придорожніх й прибережних смуг,  прилеглих територій до установ та  організацій,  впорядкування  місцевих кладовищ, проведення акцій по  озелененню тощо. Відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації від 11  березня 2019 року №53  з метою поліпшення стану довкілля, озеленення, благоустрою населених пунктів району, створення нових лісових насаджень, очищення водних джерел, збереження природо-заповідних об’єктів, упорядкування сміттєзвалищ, поширення екологічних знань, здійснення активних заходів державного контролю в галузі охорони навколишнього природного середовища, поліпшення естетичного та санітарного стану прибудинкових територій і об'єктів масового перебування та відпочинку населення, з 18 березня до 18 квітня 2019 року  на Сколівщині триває  Місячник озеленення, прибирання та благоустрою, а 13 квітня 2019 року буде проведено День довкілля.

Вітаємо призерів II етапу чемпіонату району з шахів

Дата створення: 14:16 19.03.2019, Переглядів: 20

17 березня 2019 року в м. Сколе під егідою шахово-шашкової федерації Сколівського району відбувся II етап чемпіонату району з шахів в якому взяли участь значна кількість (45 учасників) всіх вікових категорій!  В загальному заліку несподівано переможцем став Кедьо Микола, друге місце посів багаторазовий переможець наших турнірів Диміцький Микола, третім став Красільніков Олег. Потрібно відмітити, що не вперше на рівні з дорослими учасниками змагається Красільніков Євген, якому ще немає і 14 років. На даному турнірі юний талант зі Славська посів 4-те місце.

Шановні платники!

Дата створення: 09:39 19.03.2019, Переглядів: 26

До  01 травня 2019 року слід задекларувати доходи  від здавання в оренду нерухомого майна. Сколівська ДПІ Стрийського управління ГУ ДФС у Львівській області нагадує, що серед доходів, які підлягають обов’язковому декларуванню є доходи від здавання майна в оренду однією фізичною особою іншій фізичній особі, яка не є податковим агентом, тобто не зареєстрована фізичною особою-підприємцем. Відповідно до п. 1 ст. 810 Цивільного кодексу України (далі – ЦКУ) за договором найму (оренди) житла одна сторона – власник житла передає або зобов'язується передати другій стороні житло для проживання у ньому на певний строк за плату. Розмір плати за користування житлом встановлюється у договорі найму житла (п. 1 ст. 820 ЦКУ).

На Сколівщині розпочався Місячник озеленення, прибирання та благоустрою території

Дата створення: 12:24 18.03.2019, Переглядів: 42

Відповідно до розпорядження голови  Сколівської  райдержадміністрації  від 11 березня 2019  року №53, з метою поліпшення стану довкілля, озеленення, благоустрою населених пунктів району, створення нових лісових насаджень, очищення водних джерел, збереження природо-заповідних об’єктів, упорядкування сміттєзвалищ, поширення екологічних знань, здійснення активних заходів державного контролю в галузі охорони навколишнього природного середовища, поліпшення естетичного та санітарного стану прибудинкових територій і об'єктів масового перебування та відпочинку населення з 18 березня по 18 квітня  на Сколівщині триватиме Місячник озеленення, прибирання та благоустрою  території, а 13 квітня – День довкілля.

Обговорено перспективний план розвитку с.Підгородці

Дата створення: 12:10 18.03.2019, Переглядів: 43

15 березня  відбулось обговорення  перспективного  плану розвитку  с.Підгородці за участю заступника голови райдержадміністрації Володимира Крушельницького, начальника юридичного відділу   райдержадміністрації Степана Фединишина, посадових осіб  Підгородецької сільської ради, громадського активу  населеного пункту. Під час зустрічі  Володимир Крушельницький окреслив пріоритетні  напрямки розвитку соціально-економічного та культурного розвитку району,  звернув  увагу    на  реалізацію реформ  в освітній та медичній сфері,  процес  децентралізації та проведення адміністративно-територіальної реформи,  відновлення Збройних Сил України та створення  помісної православної церкви.  

Мін'юст інформує про порядок виконання рішення суду

Дата створення: 10:44 18.03.2019, Переглядів: 43

Виконавче провадження – це завершальна стадія судового провадження. В Україні рішення суду може виконуватись як у добровільному, так і у примусовому порядку. Сторонами виконавчого провадження є стягувач і боржник. Стягувачем є особа, на користь чи в інтересах якої видано виконавчий документ. Боржник, за власним волевиявленням, може виконати рішення суду добровільно. У разі добровільного порядку виконання рішень про стягнення періодичних платежів,  виконавчий документ разом із заявою може бути надісланий стягувачем підприємству, установі, організації, фізичній особі підприємцю, які виплачують боржнику відповідно заробітну плату, пенсію, стипендію та інші доходи.

Лісівники Львівщини запрошують долучитися до акції «Майбутнє лісу у твоїх руках-2019»

Дата створення: 10:36 18.03.2019, Переглядів: 36

У 2012 році Генеральною Асамблеєю ООН офіційно проголошено 21 березня міжнародним Днем лісів. Цього року він відбудеться під загальним гаслом «Ліси та освіта».

Сьогодні на Верецькому перевалі вшанували пам’ять січовиків Карпатської України

Дата створення: 17:29 17.03.2019, Переглядів: 152

В неділю, 17 березня, на Верецькому перевалі з нагоди 80-ї річниці проголошення самостійності Карпатської України відбулися заходи приурочені  вшануванню пам’яті січовиків Карпатської України. Участь у  пам’ятних заходах взяли перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський, голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, голова Сколівської райдержадміністрації Богдан Янко, голова Сколівської районної ради Микола Романишин,  делегації районів Львівщини на  чолі з керівництвом, духовенство, представники установ, організацій, місцевого самоврядування, молодь, військові, громадськість.

01 квітня стартує весняний призов

Дата створення: 16:37 15.03.2019, Переглядів: 140

Відповідно до Указу Президента України №22 від 30 січня 2019 року "Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2019  році", цьогоріч чоловіки від 20 до 27 років, які є придатними для служби в Збройних силах України зобов’язані прийти у Сколівський РВК для проходження медичної комісії й визначення ступеня придатності або непридатності до військової служби. 

20 березня у м.Сколе звучатимуть сирени під час навчального оповіщення

Дата створення: 16:27 15.03.2019, Переглядів: 123

З метою перевірки готовності територіальної системи централізованого оповіщення 20 березня 2019 року в період з 14:50 год. до 15:00 год. департамент з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації проводитиме навчальне оповіщення населення м.Львова та області сигналами цивільного захисту. Будуть увімкнені електросирени. Уривчасте звучання електричних сирен означає "УВАГА ВСІМ!'’. Почувши звучання електросирен негайно увімкніть радіоточки проводового радіомовлення, налаштуйте радіоприймачі в УКХ та ФМ діапазоні на частоту 103,3 МГц, а телеприймачі перемкніть на канали: