Новини Сколівщини

Лише за тиждень населення та ОСББ отримали 140 млн грн. «теплих кредитів», що більше ніж за весь травень минулого року!

Дата створення: 10:50 22.05.2018, Переглядів: 49

Високий попит на Урядову програму підтримки при утепленні житла триває. Минулого тижня учасники програми залучили в державних банках 140 млн грн. «теплих кредитів», що перевищує показники за весь травень 2017 р., коли було одержано 120 млн грн. кредитів. Зокрема, за тиждень державні банки видали:

Обговорено питання супроводу інвестиційних проектів

Дата створення: 10:19 22.05.2018, Переглядів: 49

Вчора, 21 травня, перший заступник голови райдержадміністрації  Ярослав Лепісевич  провів  щотижневу робочу нараду за участю представників контролюючих, дозвільних органів та управління економічної політики райдержадміністрації з метою детального  та поетапного  розгляду кожного інвестиційного проекту, що реалізується на території району, забезпечення всебічного сприяння,  допомоги і підтримки  процесу  його реалізації.

НА ЛЬВІВЩИНІ ВІДЗНАЧАТЬ СВЯТО ГЕРОЇВ

Дата створення: 09:00 22.05.2018, Переглядів: 49

У неділю, 27 травня, на Львівщині відбудуться урочисті заходи із нагоди відзначення Свята Героїв. Свято Героїв розпочнеться із покладання квітів до пам’ятника головному командирові УПА генерал-хорунжому Романові Шухевичу у Білогорщі. Звідси стартуватиме естафета  за участі студентів Львівського державного університету фізичної культури. Опісля, відбудеться покладання квітів до могил героїв на Личаківському кладовищі, зокрема на полі почесних поховань  № 67, № 76   та чин екуменічної  панахиди.

Запрошуємо на Свято Героїв

Дата створення: 17:24 21.05.2018, Переглядів: 424

У середу, 23 травня,  об 11.00 год. біля пам’ятника  Борцям за волю України в м.Сколе відбудуться  урочистості  з нагоди Свята Героїв:  Молебень за Україну, покладання квітів, громадське віче, літературно-музична  програма.

Захист прав дитини

Дата створення: 17:13 21.05.2018, Переглядів: 65

Актуальні питання захисту прав дітей обговорено сьогодні, 21  травня, під час засідання комісії з питань захисту прав дитини, яку  провів  заступник  голови райдержадміністрації Василь Білинець. Зокрема, комісією дано дозвіл на позбавлення батьківських прав матері відносно її малолітньої дочки, а також дозвіл  на дарування  ½ частки житлового будинку, підсобних будівель, споруд та земельної ділянки,  оскільки там проживають неповнолітні діти. Окрім цього,  заслухано  звіт про стан виховання, утримання і розвитку дітей, які виховуються  у прийомній сім'ї в с.Лавочне.

Перелік лікарських засобів, що входить до урядової програми «Доступні ліки», буде розширено з 1 липня

Дата створення: 15:16 21.05.2018, Переглядів: 105

Постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 №1107 внесено зміни до деяких постанов Кабінету Міністрів України з метою розширення програми «Доступні ліки» чотирма новими міжнародними непатентованими назвами (МНН) лікарських засобів, що використовуються у доопераційній та післяопераційний періоди: азатіоприн, циклоспорин, такролімус, мікофенолова кислота та її солі. Вищевказана постанова набирає чинності з 01 липня 2018 року. Слід зазначити, що  27 грудня 2017 року Уряд вже розширив програму «Доступні ліки» двома діючими речовинами — лозартан та глібенкламід для лікування відповідно серцево-судинних захворювань та цукрового діабету II типу. Відповідні зміни набули чинності 31 грудня 2017 року.

В Україні Великим терором та Голодомором здійснювали денаціоналізацію і викорінювали українство – Президент на заходах із вшанування пам’яті жертв політичних репресій

Дата створення: 15:10 21.05.2018, Переглядів: 61

Президент Петро Порошенко разом з дружиною Мариною Порошенко взяв участь у церемонії вшанування пам’яті жертв політичних репресій на території Національного історико-меморіального заповідника «Биківнянські могили». «Нині ми відзначаємо 80-ті роковини масових політичних репресій 1937-1938 років. Через незбагненно великі масштаби, які точно встановити неможливо й дотепер, цей злочин комуністичного тоталітарного режиму називають Великим терором», - сказав Петро Порошенко під час виступу на заходах до Дня пам’яті жертв політичних репресій.

Відбулись щотижневі наради

Дата створення: 11:52 21.05.2018, Переглядів: 73

Сьогодні, 21 травня, перший заступник голови райдержадміністрації Ярослав Лепісевичта заступник голови райдержадміністрації Василь Білинець взяли  участь в обласній skype-конференції, під час якої заслухано наступні питання:  про власні надходження бюджетних установ, які фінансуються з місцевих бюджетів Львівської області 2018 року; інформацію про проведення наради стосовно удосконалення роботи районних та міських комісій з питань детінізації заробітної плати; про монетизацію пільг населенню в транспорті загального користування; про популяризацію неформальної освіти у районах Львівської області та проведення профорієнтаційних екскурсій.

Global Teacher Prize Ukraine-2018: українських вчителів запрошують позмагатися за 250 тисяч гривень

Дата створення: 10:34 18.05.2018, Переглядів: 159

В Україні триває прийом заявок на здобуття Національної премії Global Teacher Prize Ukraine-2018, відомої як «Нобелівська премія» для вчителів. Мета премії – віднайти кращих вчителів, які впливають своїми соціальними проектами на життя дітей.

Турооператори Грузії відвідали Львівщину із промоційним туром

Дата створення: 16:07 17.05.2018, Переглядів: 148

Днями завершився чотирьохденний промоційний тур Львівщиною для провідних туристичних операторів Грузії та представників української авіакомпанія YanAir. Тур був ініційований авіакомпанією YanAir у зв’язку з відкриттям 8 червня 2018 року прямого авіасполучення Львів – Батумі.