Новини Сколівщини

Представників малого бізнесу запрошують до участі у конкурсі інвестиційних проектів

Дата створення: 17:37 20.05.2019, Переглядів: 100

Департамент економічної політики Львівської облдержадміністрації у межах реалізації Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області проводить конкурс інвестиційних проектів. Конкурс триватиме до 20 травня.

Учасників АТО (ООС) запрошують до участі у конкурсі проектів

Дата створення: 17:36 20.05.2019, Переглядів: 98

Департамент економічної політики Львівської облдержадміністрації у межах реалізації Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області задля підтримки підприємницької ініціативи учасників АТО інформує про оголошення конкурсу інвестиційних проектів з 20 травня 2019 року.

На Львівщині затвердили Стратегію міжвідомчої взаємодії з питань запобігання домашньому насильству та насильству за ознакою статі на період до 2021 року

Дата створення: 17:34 20.05.2019, Переглядів: 94

Розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 17.05.2019 № 508/0/5-19 затверджено Стратегію міжвідомчої взаємодії з питань запобігання домашньому насильству та насильству за ознакою статі у Львівській області на період до 2021 року (далі – Стратегія).

На Львівщині оголосили штормове попередження

Дата створення: 17:32 20.05.2019, Переглядів: 89

У зв’язку із проходженням активних атмосферних фронтів та циклонічною діяльністю над Західними областями України, з 20 по 23 травня, на території Львівської області очікуються ускладнення погодних умов.

Про документальне підтвердження витрат ФОПа, що перебуває на загальній системі оподаткування

Дата створення: 16:13 20.05.2019, Переглядів: 97

Сколівська ДПІ Стрийського управління ГУ ДФС у Львівській області інформує, що відповідно до п. 44.1 Податкового кодексу України (далі ПКУ)  для цілей оподаткування платники податків зобов’язані вести облік доходів, витрат та інших показників, пов’язаних з визначенням об’єктів оподаткування та/або податкових зобов’язань, на підставі первинних документів, інших документів, пов’язаних з обчисленням і сплатою податків і зборів, ведення яких передбачено законодавством та фінансової звітності.

Порушені терміни сплати податків - наступає відповідальність.

Дата створення: 16:09 20.05.2019, Переглядів: 94

Сколівська ДПІ Стрийського управління ГУ ДФС у Львівській нагадує платникам податків, що відповідальність за порушення термінів сплати податків  передбачена п.126.1, п.п. 129.4 ПКУ та ст. 163.2 КУпАП.

СІМЕЙНИЙ ВІДПОЧИНОК УЧАСНИКІВ АТО

Дата створення: 12:02 20.05.2019, Переглядів: 94

Для організації сімейного відпочинку поранених учасників АТО (ООС), поранених бійців-добровольців АТО та членів їх сімей, батьків, дружин і дітей загиблих та померлих учасників АТО (ООС), батьків, дружин і дітей Героїв Небесної Сотні (далі – одержувачі послуг) надається компенсація, яка перераховується структурним підрозділом з питань соціального захисту населення райдержадміністрації, міськвиконкому міста обласного значення (далі – орган соціального захисту населення) за місцем реєстрації або місцем фактичного проживання одержувача послуг закладам відпочинку (надалі - заклад).

Землевласників запрошують взяти участь в мобільних точках доступу до безкоштовної правової допомоги

Дата створення: 10:07 20.05.2019, Переглядів: 98

Для забезпечення захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств та оперативного реагування на випадки захоплення земельних ділянок та об’єктів аграрної інфраструктури, інші прояви аграрного «рейдерства» з 02.04.2019 року розпочинається робота мобільних точок доступу до безоплатної правової допомоги по населених пунктах.

Відбудеться міжнародна поїздка до Угорщини, Словенії, Італії та Ватикану

Дата створення: 15:55 17.05.2019, Переглядів: 135

З 25 вересня по 3 жовтня 2019 року заплановано міжнародну просвітницьку поїздку «Культурно-освітня та соціально-гуманітарна співпраця» до Угорщини, Словенії, Італії та Ватикану (програма поїздки додається). Взяти участь у зазначеній поїздці запрошуються представники районних, міських, обласних державних адміністрацій, представники закладів культури, освіти, охорони здоров’я, соціально-гуманітарної сфери, органів місцевого самоврядування, служб у справах дітей, громадських організацій, інші зацікавлені спеціалісти тощо.

Година пам’яті: «Правда через роки»

Дата створення: 15:45 17.05.2019, Переглядів: 134

Бібліотека с.Труханів не залишилася байдужою до відзначення Дня пам’яті жертв політичних репресій в Україні. В читальному залі оформлено книжкову виставку де розміщені матеріали з висвітлення історичної пам’яті нашого народу, та утвердження історичної справедливості. З учнями 4-5 кл. було проведено годину пам’яті: «Правда через роки». Зав. бібліотекою висвітлювала трагічні події в історії України пов’язані з політичними репресіями 1917- 1980-их років. Український народ солідарний з усіма націями, які постраждали від злочинів тоталітарних, комуністичних режимів, і сьогодні тисячі патріотів ціною свого життя відстоюють шанс на мирне майбутнє своєї держави. Пам’ятаючи про трагедію минулих років ми з надією віримо в майбутнє, бо мир та злагода це головне що нам потрібно сьогодні.