Сколівська районна державна адміністрація
Сколівський район, Львівська область

Новини Сколівщини

Призначено державні соціальні допомоги

Дата створення: 09:57 13.09.2019, Переглядів: 16

У четвер, 12 вересня, призначено державні соціальні допомоги 65 малозабезпеченим  сім’ям  району.  Призначення вищевказаних  соціальних допомог  затверджено  під час засідання  комісії  з розгляду питань призначення державних соціальних допомог малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій та пільг за місцем проживання під головуванням заступника голови райдержадміністрації  Володимира Крушельницького.

Туристичний потенціал Львівщини популяризуватимуть у Латвії

Дата створення: 09:36 13.09.2019, Переглядів: 18

У період з 10 до 12 вересня 2019 року відбувся прес-тур Львівщиною для представників туристичної програми Travel Show «Stars Travel» з Латвійської Республіки. Упродовж дводенного туру учасники делегації ознайомились із туристичними пропозиціями Львівщини, відвідали Державний історико-культурний заповідник «Тустань» та здійснили подорож на квадроцихлах на г. Ільза.

На Львівщині триває ремонт дороги до історико-культурного заповідника "Тустань"

Дата створення: 09:28 13.09.2019, Переглядів: 15

На території Львівської області здійснюють ремонтні роботи на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення.  Про це повідомляють у департаменті дорожнього господарства, транспорту і зв'язку Львівської обласної державної адміністрації. У Сколівському районі тривають роботи з ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення С141519 Урич – Тустань. Ця автодорога веде до Державного історико-культурного заповідника «Тустань».

Друге місце серед молодих вальників лісу в Україні — у працівника ДП «Сколівське лісове господарство»

Дата створення: 16:26 12.09.2019, Переглядів: 18

30 серпня на базі ДП «Тетерівське лісове господарство» Київського ОУЛМГ відбувся ХХІІ конкурс-змагання вальників лісу. Захід проводився за діючими правилами Міжнародної асоціації вальників лісу (IALC). Львівське обласне управління на змаганнях було представлено двома учасниками. У категорії дорослих — представник Радехівського лісового господарсва Кухта В.Р., а в серед юніорів — представник Сколівського лісового господарства Рибак В.В.

Охочих запрошують долучитися до інтерактивної зустрічі «Безпека на дорозі: що варто знати?»

Дата створення: 17:07 11.09.2019, Переглядів: 9

Львівський обласний молодіжний центр спільно з Консультативною місією ЄС в Україні та Патрульною поліцією Львівської області організовує інтерактивну зустріч «Безпека на дорозі: що варто знати?».

Увага! Міжнародна культурно-освітня поїздка «Європейські цінності й орієнтири у системах освіти, культури, охорони здоров’я, соціальної політики»

Дата створення: 16:29 09.09.2019, Переглядів: 25

Відповідно до Плану спільних заходів Мінкультури та Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» на 2016-2021 роки, затвердженого 24.03.2016, з метою ознайомлення з міжнародним досвідом у сфері культури, освіти, охорони здоров’я, соціальної політики обговорення перспективи реалізації спільних культурно-освітніх проектів з 8 по 18 жовтня 2019 року відбудеться міжнародна культурно-освітня поїздка «Європейські цінності й орієнтири у системах освіти, культури, охорони здоров’я, соціальної політики» до Чехії, Німеччини, Франції, Австрії, Словаччини (програма додається).

Відбулась робоча нарада

Дата створення: 15:23 09.09.2019, Переглядів: 30

Сьогодні, 09 вересня,  перший заступник  голови райдержадміністрації Роман Чудійович провів   робочу нараду  з працівниками    структурних підрозділів та апарату  райдержадміністрації. Зокрема,  Роман Чудійович дав доручення за результатами обласної наради, зокрема:  щодо використання коштів  обласного бюджету на ремонт комунальних доріг;  завершення робіт  по будівництву  спортивних майданчиків;  підготовки та подачі заявок  на фінансування з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища в 2020 році; щодо забезпечення житлом дітей-сиріт; заходи  щодо детінізації, сплати  акцизу;  роботи лісогосподарських підприємств тощо.

Президент: Разом з усією Україною ми повернемо не тільки людей, а й наші території

Дата створення: 11:16 09.09.2019, Переглядів: 14

Україна планує продовжувати процес розведення військ на Донбасі, зокрема населеного пункту Золоте, заявив Президент Володимир Зеленський після зустрічі звільнених громадян України.

Запрошуємо бажаючих на головний культурний фестиваль країни - Форум видавців!

Дата створення: 16:41 06.09.2019, Переглядів: 22

18-22 вересня 2019 року у Львові та у понад 30 локаціях міста пройде 26 BookForum – Головний культурний фестиваль країни. Співорганізатори: ГО «Форум видавців», Український інститут книги, Львівська міська рада, Львівська обласна рада, Львівська обласна державна адміністрація,  Українська асоціація видавців та книгорозповсюджувачів, Українська бібліотечна асоціація. 26 BookForum реалізовується за підтримки Українського культурного фонду.  Цільова аудиторія: автори, видавці, перекладачі, журналісти, діячі культури, інтелектуали, активна молодь.

16 вересня - електронні земельні торги з продажу права оренди земельних ділянок с/г призначення

Дата створення: 15:40 06.09.2019, Переглядів: 25

У понеділок, 16 вересня, відбудуться електронні торги з продажу права оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної форми власності (за межами населеного пункту). Про це інформують у департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА.