Сколівська районна державна адміністрація
Львівська область, Сколівський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Новини Сколівщини

29 Травня, 2020 р., 14:33
Сьогодні за участі голови Львівської ОДА Максима Козицького відбулась виїзна нарада з питань моніторингу реалізації спільного проєкту трьох областей “Мале Карпатське коло”. Участь у нараді також взяв голова Львівської облради Олександр Ганущин, заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко. Проєкт об’єднає в кільце три області – Івано-Франківську, Львівську та Закарпатську. Облдержадміністрація через Державний дорожній фонд на цей рік виділила 200 млн грн. “Це один з найважливіших проектів, який дозволить побудувати не лише нові напрямки, але й провести ремонт діючих автомобільних шляхів. Ми продовжуватимемо вкладати кошти, щоб якнайшвидше реалізувати цей проєкт. Протяжність Малого Карпатського кола становитиме приблизно 100 км. Уся ділянка буде облаштована освітленням, тротуарами та велодоріжками”, - наголосив Максим Козицький.
29 Травня, 2020 р., 14:31
В області активно проводять ремонт автомобільної дороги О140406 Східниця – Верхнє Синьовидне км 0+000 – км 4+900. Відтак, сьогодні у межах робочої поїздки у Сколівський район Максим Козицький оглянув стан автодороги та прослідкував за процесом виконання робіт. Роботи виконує підрядна організація ТОВ "Онур Конструкціон Інтернешнл". Загальна вартість ремонтних робіт 156 млн 980 тис грн. У 2019 році виконали ремонтних робіт на суму – 49 млн 748 тис грн,  з них 14  млн 761 тис грн – Державного дорожнього фонду та 34 млн 986 тис грн – кошти обласного бюджету. За ці кошти здійснили  земляні роботи, влаштування  підпірних стінок та на окремих ділянках влаштували  основу щебенево - піщаної суміші та шар асфальтабетону.
29 Травня, 2020 р., 14:26
Цього року планують завершити роботи з капітального ремонту мосту у с. Крушельниця Сколівського району на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення О140406 Східниця-Верхнє Синьовидне. Хід проведених робіт проінспектував сьогодні під час виїзної наради  щодо реалізації проєкту “Мале Карпатське коло” голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький.   Ремонт мосту розпочали ще у 2019 році. Впродовж цього часу виконали повний спектр земляних робіт і влаштування під’їзних шляхів до мостового переходу.  Загальна вартість капітального ремонту - 65,49 млн грн, це кошти Державного дорожнього фонду. Загальна довжина нового мосту складатиме 165,78 м, і це буде найбільший міст, який збудовано на Західній Україні на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення. Зазначимо, що цей мостовий перехід зруйнували повені у 2008 році.
28 Травня, 2020 р., 18:20
Вже підписаний меморандум про співпрацю між Львівською обласною державною адміністрацією та Сервісом пошуку та доставки ліків Liki24.com запущено проєкт“ЛікиВдома”. «Аби допомогти мешканцям нашої області отримувати ліки за оптимальною ціною, а головне – зі зручною безкоштовною доставкою, ми підписали цей меморандум. Такий проєкт працює вже у декількох областях України. Від сьогодні він стартував і на Львівщині. Це без перебільшення дуже важливо. Не виходячи з дому, тим паче в умовах карантину, коли міжміське транспортне сполучення обмежене, можна отримати вкрай необхідні препарати», - наголосив заступник голови Львівської облдержадміністрації Іван Собко.
28 Травня, 2020 р., 15:20
Сколівська ЦРЛ  наголошує про РІЗКЕ ПОГІРШЕННЯ ЕПІД. СИТУАЦІЇ З КОРОНАВІРУСНОЇ ІНФЕКЦІЇ. В районі лабораторно підтверджено 5 хворих, де виставлено діагноз коронавірусна інфекція, з них один випадок закінчився летально. Одна хвора знаходиться на амбулаторному лікуванні, четверо знаходилося на стаціонарному лікуванні в обласних клінічних лікарнях, троє з них видужало, один випадок – закінчився смертельно. З підозрою на COVID-19 госпіталізована одна особа, двоє осіб очікують результатів ПЛР, хворі, які з соматичними захворюваннями госпіталізовані в КНП «Сколівська ЦРЛ» СРР ЛО.
28 Травня, 2020 р., 09:34
Відповідне розпорядження прийняли 27 травня на засіданні Кабінету Міністрів України. Перспективним планом охоплено 100% території області. «Львівською ОДА подано перспективний план розвитку на розгляд Кабміну 16 березня. У нашій пропозиції враховані ті численні консультації, які були проведені, у тому числі з експертами Мінрегіону. На основі проведених слухань і консультацій Мурованська ОТГ та Сокільницька ОТГ були додатково внесені у перспективний план», - наголосив голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький.
27 Травня, 2020 р., 16:26
 Сьогодні, 27  травня,  голова райдержадміністрації Богдан Янко  провів  позачергове засідання районної комісії з питань  техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій  щодо забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення, запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 на території Сколівського району. За результатами обговорення  ситуації, яка склалась, вирішили:
27 Травня, 2020 р., 15:04
Сьогодні актуальним є питання про те, що робити орендарю, якщо закінчується строк договору оренди земельної ділянки. З цього приводу консультує головний спеціаліст відділу «Новороздільське бюро правової допомоги» Стрийського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги Олена Городицька. Спершу хочу наголосити на тому, що передача в оренду земельних ділянок, які перебувають у власності громадян і юридичних осіб, здійснюється за договором оренди між власником земельної ділянки і орендарем (ч. 4 ст. 124 Земельного кодексу України). Договір оренди землі - договір, за яким орендодавець зобов’язаний за плату передати орендареві земельну ділянку у володіння і користування на певний строк, а орендар зобов’язаний використовувати земельну ділянку відповідно до умов договору та вимог  (ст. 13 Закону України «Про оренду землі»). Разом з тим, звертаю увагу, що законодавець закріпив норму, відповідно до якої у разі закінчення строку договору оренди землі орендар має право на поновлення (пролонгацію) договору оренди землі за певних умов.
27 Травня, 2020 р., 11:00
Сьогодні, 27  травня,  голова Сколівської райдержадміністрації  Богдан Янко  представив колективу райдержадміністрації  новопризначено першого заступника  голови райдержадміністрації Романа Знака.  Знака Романа Івановича призначено на посаду  першого заступника голови райдержадміністрації  відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації  від 26 травня 2020 року №28 к. Виступаючи перед присутніми, Роман Знак зазначив: "Я завжди працював з людьми і для людей, тому щиро сподіваюся, що наша подальша робота базуватиметься на взаємоповазі та взаєморозумінні".
26 Травня, 2020 р., 10:18
16 червня 2020 року о 14.00 год. в приміщенні Сколівської райдержадміністрації відбудеться засідання архітектурно–містобудівної ради. Для розгляду заплановано наступну містобудівну документацію:

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора