Сколівська Районна Державна Адміністрація
Сколівський район, Львівська область

Новини Сколівщини

Управління праці та соціального захисту інформує, що з 1 травня відбулися зміни у призначенні житлової субсидії

Дата створення: 11:03 16.05.2018, Переглядів: 156

З 1 травня 2018 року житлова субсидія призначається лише після подання нових заяви і декларації, якщо у складі домогосподарства є:

Населення активно залучає «теплі кредити» на енергоефективні заходи

Дата створення: 11:01 16.05.2018, Переглядів: 141

Лише за останній тиждень індивідуальні домогосподарства та ОСББ отримали більше 127 млн грн. «теплих кредитів», що перевищує показники за весь травень минулого року (120,2 млн грн. виданих «теплих кредитів»).  Вражає той факт, що попит ОСББ на програму державної підтримки при утепленні не вщухає. Зокрема, за тиждень 107 ОСББ залучили 27 млн грн. на енергоефективні заходи у багатоповерхівках. Це удвічі більше, ніж за увесь травень 2017 року (82 ОСББ отримали 11,6 млн грн. кредитів) та у 20 разів більше, ніж у травні 2016 року (16 ОСББ одержали 1,3 млн грн. кредитів).

До уваги мешканців: змінилась форми заяви та декларації для призначення житлових субсидій

Дата створення: 10:48 16.05.2018, Переглядів: 149

  З 1 травня 2018 року змінилась форми заяви та декларації для призначення житлових субсидій. Відтепер призначення субсидій відбувається згідно нової заяви та декларації.  Крім того, декларувати тепер необхідно буде доходи всіх членів сім’ї (чоловіка, дружини та неповнолітніх дітей), навіть тих, які зареєстровані за іншими адресами, автомобілі  і з дати випуску яких минуло менше ніж 5 років, інші доходи. Нова форма заповнення декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії доступна за посиланням. Зразок заяви про призначення житлової субсидії можна переглянути тут.

Звернення до голів місцевих рад, керівників підприємств, установ та організацій району!

Дата створення: 10:40 16.05.2018, Переглядів: 128

У зв’язку з  відзначенням  20 травня   Дня пам’яті  жертв політичних   репресій, просимо забезпечити: приспущення Державного Прапора України на будинках  і спорудах органів державної влади, місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій; обмежити у цей день проведення розважальних заходів; сприяти громадським організаціям у проведенні заходів, спрямованих на вшанування  пам’яті жертв політичних репресій; проведення тематичних інформаційно-освітніх, просвітницьких заходів у навчальних закладах та установах культури.

Учнівська молодь Сколівщини відвідала Дитячий форум

Дата створення: 10:22 16.05.2018, Переглядів: 126

12 травня учні ЗЗСО району відвідали книжкове свято – Дитячий форум. Ця подія об’єднає тисячі дітлахів з усієї країни, і, звісно, письменників, ілюстраторів, видавців та фантастичних книжок. Юні книгомани мали нагоду зустрітися і зі Старим Левом, дізнатися про його яскраві новинки й поповнити цікавими книжками свої бібліотеки, а ще – взяти участь у низці майстер-класів і презентацій.

Зустріч з педагогами щодо пріоритетів Нової української школи

Дата створення: 10:13 16.05.2018, Переглядів: 118

Нещодавно на базі Сколівської академічної гімназії відбулася зустріч координатора Нової української школи у Львівській області Ольгою Банах із директорами ЗЗСО району. Із впровадженням Нової української школи зміниться підхід до навчання дітей у молодших класах. Акцент робитиметься на вміннях – освіта буде спрямованою на розвиток компетенцій, дітей навчатимуть працювати в колективі й розуміти інших. За словами Ольги Банах, теми уроків вибиратимуть як учитель, так і самі учні.

В області триває конкурс інвестиційних проектів для учасників АТО

Дата створення: 10:01 16.05.2018, Переглядів: 212

На Львівщині триває конкурс інвестиційних проектів для підтримки підприємницької ініціативи учасників АТО. Відтак підприємці-учасники АТО можуть отримати з обласного бюджету відшкодовування частини відсоткової ставки за кредитами, отриманими у банках та кредитних спілках, які уклали генеральні угоди про співробітництво з департаментом економічної політики ЛОДА. Претенденти на отримання відшкодування частини відсоткової ставки за кредитами повинні відповідати таким вимогам:

У «Сколівських Бескидах» розробили програму розвитку еколого-освітньої діяльності

Дата створення: 09:59 16.05.2018, Переглядів: 107

Кожного року 12 травня природолюби відзначають день екологічної освіти, покликаний об’єднати людей у справі захисту навколишнього середовища, нагадати про те, що планета, яка дарувала нам життя, унікальна й має потребу в турботі й захисті. Відзначається свято у зв'язку з важливістю екологічної освіти, формування екологічної свідомості та обміну досвідом. Важливість екологічної освіти переоцінити складно. Саме екологічні знання дозволяють людині усвідомити, до яких катастрофічних явищ можуть призвести згубні звички у відношенні природи; зрозуміти, як уникнути подібних наслідків. Вища мета екологічної освіти – формувати екологічну культуру людини.

Відбулись щотижневі наради

Дата створення: 10:31 15.05.2018, Переглядів: 127

В понеділок, 14 травня, перший заступник голови райдержадміністрації Ярослав Лепісевич  та заступник голови райдержадміністрації Василь Білинець взяли  участь в обласній skype-конференції, під час якої заслухано наступні питання:  про підсумки виконання місцевих бюджетів у січні-квітні 2018 року; про планування та використання коштів місцевих фондів охорони навколишнього природного середовища; про стан підготовки споруд цивільного захисту населення у Львівській області; про розподіл коштів у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа; про стан проведення зустрічей голів райдержадміністрацій з мешканцями населених пунктів районів.

УВАГА! 16 травня - звукове оповіщення населення області

Дата створення: 10:05 15.05.2018, Переглядів: 202

З метою перевірки готовності територіальної системи централізованого оповіщення 16 травня 2018 року у період з 14:45 год. до 14:50 год. департаментом з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації буде проводитися навчальне оповіщення населення області сигналами цивільного захисту.  Будуть увімкнені електросирени та передаватись повідомлення для населення через засоби телебачення та радіомовлення. У зв’язку з тим, що мета увімкнення електросирен навчальна, практичні заходи відпрацьовуватися не будуть. Населення повинне зберігати спокій. Звучання електросирен означає сигнал цивільного захисту “Увага всім”.