Сколівська районна державна адміністрація
Сколівський район, Львівська область

Новини Сколівщини

У "Сколівських Бескидах" для учнів відбуваються екоосвітні заходи

Дата створення: 12:10 14.03.2019, Переглядів: 82

Цими днями працівники НПП "Сколівські Бескиди" відвідали Підгородецьку загальноосвітню середню школу І-ІІІ ст, що на Сколівщині. В рамках зустрічі обговорили можливі напрямки співпраці щодо підвищення екологічної свідомості дітей та провели екологічний урок школярам на тему: "Наші пернаті друзі".

Акція на підтримку Криму в Завадківському ОНЗЗСО І-ІІІ рівнів

Дата створення: 11:45 14.03.2019, Переглядів: 81

Крим - це Україна! Цього нікому не змінити! Свій край,свою землю Ми будем мужньо боронити. Кордони рідної держави Ми віддано бережемо Підступного ворога зі своєї землі Силою єдності проженемо. Крим - Україна!!! Крим - українська земля!!! Кримчани - українці! Ми разом дружня українська рідня. Слава Україні!!!

Звернення Президента з нагоди Дня українського добровольця

Дата створення: 11:41 14.03.2019, Переглядів: 84

Шановні воїни! Дорогі добровольці! Як Президент, як Верховний Головнокомандувач щиро вітаю вас із Днем українського добровольця! Цей день нагадує нам про нещодавні, але вже історичні події, учасниками яких ми з вами були і є. У лютому 2014 країна перебувала в травматичному шоці від брутального розстрілу Небесної сотні. Але вірилося, що найстрашніше вже позаду. Попереду ж, думалося, – мир і відродження демократичної, європейської, української України. Тоді ми ще не знали, що смерті мирних людей не остання трагедія, а перша кривава спецоперація в російській військовій агресії. «Зелені чоловічки», окупація, а потім і анексія Криму, проросійські провокації на Донбасі. Ворог завдав підлого удару в найскладніший для нас перехідний період, коли нова демократична влада тільки намагалася взяти ситуацію в країні під контроль.

Субсидіанти мають право платити менше, якщо на рахунках є невикористана субсидія

Дата створення: 11:12 14.03.2019, Переглядів: 81

Якщо станом на березень на рахунках у субсидіантів в надавачів комунальних послуг є невикористані субсидії, так звана переплата, громадяни мають право платити менше – рівно на суму невикористаної державної допомоги. Якщо домогосподарство економило чи отримало субсидію «заднім числом» за ті місяці, коли оплата комунальних рахунків відбувалася власними грошима, воно має право вимагати зменшеної за лютий платіжки на суму невикористаної житлової субсидії. Це право гарантовано Постановою КМУ 848. Якщо на рахунках лежить чимала переплата, домогосподарство може розраховувати на ці кошти також і в квітні. Пояснюємо на конкурсному прикладі. Станом на березень в особистому кабінеті субсидіанта висвічується невикористана субсидія на суму 1500 грн. Домогосподарство спожило у лютому газу на суму 1000 грн. Таке домогосподарство має право вимагати перерахунку платіжки за лютий, де згідно із законом має стояти сума до сплати «нуль». Решту 500 грн переходить на квітень, і якщо сім’я спожила у березні газу на 1000 грн, їй у квітні залишається доплатити лише 500 грн.

Відбулось виїзне засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення

Дата створення: 11:05 14.03.2019, Переглядів: 159

У середу, 13 березня,    під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Романа Чудійовича відбулось виїзне засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення на території Верхньосиньовидненської  селищної та Нижньосиньовидненської сільської  рад. Виїзд  відбувся  за  участю  представників управління соціального захисту на Сколівської ДПІ  Стрийського управління  ГУ ДФС у Львівській області, Сколівського відділу обслуговування (сервісного центру) ГУ  Пенсійного Фонду у Львівській області, Сколівської філії обласного центру зайнятості, ГУ Держпраці у Львівській області. Під час зустрічей  проведено  інформаційно – роз’яснювальну роботу з суб’єктами господарювання щодо дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці та правильності оформлення трудових відносин з найманими працівниками і недопущення неофіційного працевлаштування.

Обговорено перспективний план розвитку с.Труханів

Дата створення: 10:44 14.03.2019, Переглядів: 84

13 березня  відбулось обговорення  перспективного  плану розвитку  с.Труханів за участю голови райдержадміністрації Богдана Янка, заступника голови райдержадміністрації Володимира Крушельницького, посадових осіб  Труханівської сільської ради, громадського активу  населеного пункту. Під час зустрічі  голова райдержадміністрації окреслив пріоритетні  напрямки розвитку соціально-економічного та культурного розвитку району,  звернув  увагу    на  реалізацію реформ  в освітній та медичній сфері,  процес  децентралізації та проведення адміністративно-територіальної реформи,  відновлення Збройних Сил України та створення  помісної Православної церкви.  

Затверджено склад ініціативної групи для підготовки установчих зборів громадської ради при Cколівській районній державній адміністрації

Дата створення: 16:27 13.03.2019, Переглядів: 89

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010  року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» розпорядженням голови райдержадміністрації від 11 березня 2019 року №52 затверджено  склад ініціативної групи  для підготовки  установчих зборів громадської ради при Cколівській районній  державній адміністрації. 

Обговорено перспективні плани розвитку с.Верхнячка, с.Климець та с.Жупани

Дата створення: 15:32 13.03.2019, Переглядів: 84

У вівторок,  12 березня, відбулось обговорення  перспективних  планів розвитку   в с.Верхнячка, с.Климець та с.Жупани за участю голови райдержадміністрації  Богдана Янка, заступника голови райдержадміністрації Володимира Крушельницького,  посадових осіб  місцевих рад, громадського активу  населених пунктів.   Під час засідань голова райдержадміністрації Богдан Янко окреслив пріоритетні напрямки розвитку соціально-економічного та культурного розвитку району,  звернув  увагу на  реалізацію реформ  в освітній та медичній сфері,  процес  децентралізації та проведення адміністративно-територіальної реформи, відновлення Збройних Сил України та створення  помісної православної церкви.  Ключовими питаннями, які піднімались  під  час зустрічей в населених пунктах, це -  ремонт доріг, розчищення доріг в зимовий період,  стан пасажирських перевезень, стан електропостачання (заміна опор, розчистка вздовж ліній електропередач, забезпечення безперебійного електропостачання, необхідність підвищення потужностей трансформаторів), підписання медичних декларацій, заходи боротьби з борщівником Сосновського,  ремонт моста (на Верецький перевал), спорудження дитячих майданчиків.

Профорієнтація як інструмент уникнення молодіжного безробіття!

Дата створення: 15:09 13.03.2019, Переглядів: 84

Сьогодні, 13 березня,  Лідія Дидів – начальник відділу активної підтримки безробітних Сколівської районної філії Львівського обласного центру зайнятості провела профорієнтаційний урок «Професії майбутнього»» для учнівської молоді навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа-ліцей ім. Михайла Гаврилка при Львівському національному університеті ім. Івана Франка» в с.Козьова Сколівського району. Під час заходу Лідія Іванівна поінформувала учнів про місцевий ринок праці, потребу роботодавців в робітничих кадрах, та типові помилки у виборі професії, такі як престиж та вибір за порадою батьків чи за компанія.  Старшокласники дізнались про можливість проходження профорієнтаційного тестування на сайті Державної служби зайнятості та звернення в ЦЗ через електронну чергу, та найважливіше – про професії, які будуть затребувані в майбутньому. На завершення заходу учні отримали різноманітні буклети та профорієнтаційні листівки з контактами фахівців з профорієнтації Сколівської РФ ЛОЦЗ.

Відділ культури Сколівської районної державної адміністрації інформує про проведення процедури жеребкування

Дата створення: 12:15 13.03.2019, Переглядів: 82

Відділ культури Сколівської районної державної адміністрації інформує про проведення процедури жеребкування в рамках конкурсного добору на вакантну посаду директора Сколівської школи мистецтв. 15.03.2019 року о 14.00 год. в приміщенні РНД «Бескид», що знаходиться за адресою м.Сколе, вул.Д.Галицького, 56 (кабінет начальника відділу культури Сколівської райдержадміністрації) відбудеться процедура жеребкування з метою визначення кандидатур від громадських організацій для включення до складу конкурсної комісії з конкурсного добору на вакантну посаду директора Сколівської школи мистецтв.