Сколівська районна державна адміністрація
Сколівський район, Львівська область

Новини Сколівщини

ГРАНТОВИЙ КОНКУРС COSME: СТАЛИЙ РОЗВИТОК ТУРИЗМУ

Дата створення: 14:23 03.09.2019, Переглядів: 24

Загальна мета грантового конкурсу - сприяти сталому розвитку туризму і розширенню можливостей МСП в сфері туризму за допомогою транснаціонального співробітництва і передачі знань. Бюджет одного проекту - до 1 000 000 Євро. Дедлайн - 24 жовтня 2019 року. Опис грантового конкурсу: Туризм є важливим сектором економіки в Європейському союзі.  Відповідно до пріоритетів Європейської комісії, дії, запропоновані в рамках цього конкурсу, спрямовані на підвищення конкурентоспроможності та стійкості сектора туризму і збільшення його внеску в економічне зростання і створення робочих місць в ЄС та країнах, що беруть участь у Програмі ЄС COSME. Заходи, зокрема, спрямовані на поліпшення бізнес-середовища для туристичних підприємств за рахунок розширення соціально-економічних і ринкових знань та обміну передовим досвідом.

Як повернути кошти на карту в разі неправомірних дій продавця

Дата створення: 10:14 03.09.2019, Переглядів: 29

Друзі, дуже часто ми стаємо жертвами Інтернет шахраїв  при покупках різного роду товару. А ще частіше нам здається що вже нічого не вдієш, гроші не повернеш. Проте, запевняю Вас, що гроші можливо повернути на карту в разі неправомірних дій продавця чи за інших обставин, -  повідомляє начальник Головного територіального управління юстиції у Львівській області Микола Станіщук.   Роз’яснення Міністерства юстиції стосовно дій, які потрібно вчинити для такого роду повернення коштів читаємо нижче.

Увага! Продовжено термін громадського обговорення проекту

Дата створення: 09:47 03.09.2019, Переглядів: 110

Повідомляємо про те, що у зв'язку з  значною кількістю   зауважень та пропозицій  щодо проекту містобудівної документації «Детальний план території по зміні цільового призначення з індивідуального дачного будівництва для будівництва карпатського центру регіонального розвитку у рамках проекту «Карпатська мережа регіонального розвитку» на території Славської селищної ради за межами населеного пункту с. Волосянка ур. «Котильничне» Сколівського району Львівської області», продовжено  термін  подання пропозицій до зазначеного проекту до 09  вересня 2019 року.

«Українська школа у ритмі сьогодення»

Дата створення: 09:29 03.09.2019, Переглядів: 37

29 серпня 2019 року традиційну зустріч освітян району перед початком нового навчального року було проведено у незвичному форматі: в приміщенні НД «Бескид» відбулася серпнева (не)конференція «Українська школа у ритмі сьогодення». Захід було проведено з ініціативи агентів змін, які працюють у нашому районі, а саме: Клепуц О.М., директорки ОНЗЗСО І-ІІІ ст.-ліцею, Прецель О.І., директорки Підгородецької ЗОШ І-ІІІ ст. та     Хвої І.М., заступниці директора Сколівської ЗОШ І-ІІІ ст.. Ці вчителі уже протягом кількох років беруть активну участь у спільноті вчительства EdCampUkraine.

В м.Сколе відбувся ІІ Міжнародний фестиваль «Мисливська ватра»

Дата створення: 14:03 01.09.2019, Переглядів: 131

В суботу, 31 серпня, на території ландшафтного парку баронів Гределів  в м.Сколе   вже вдруге  пройшов Міжнародний фестиваль «Мисливська  ватра».  Благословили проведення Фестивалю та провели священний обряд  освячення  прапора Фестивалю й штандартів (хоругв)  мисливських колективів Львівщини настоятелі  церков м.Сколе: отець-декан Віктор Коцеміра та військовий капелан о.Володимир Борис.

Сколівщина запрошує на ІІ Міжнародний фестиваль "Мисливська ватра"

Дата створення: 17:06 30.08.2019, Переглядів: 44

Програма: 11:00 Урочисте відкриття фестивалю та святкові привітання. 12:00 Посвята у мисливці, виступи колективів мисливської музики. 13:00 - 17:00 Конкурси мисливських колективів. 13:00 - 23:00 Виступи художніх, етнічних та професійних колективів. 20:00 Запалення мисливської ватри. У програмі також виставка трофеїв, сувенірів, мисливська та бойківська кухня, дитячі конкурси, виводка собак тощо. У концертній програмі беруть участь гурти "Рокаш", "Мері", "Фіглярі", " Full house project", Василина Питлак, "Мисливські сурми" та багато інших.

Грант до 400 євро на навчання та перекваліфікацію для ветеранів Львівської області

Дата створення: 15:17 30.08.2019, Переглядів: 26

Запрошуємо ветеранів з Львівської області взяти участь в проекті, який дасть можливість отримати грант до 400 євро на проходження професійних курсів із підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації в навчальних закладах України.  Учасниками проекту уже стали 266 ветеранів, 51 з яких зі Львова та області. 181 ветеран захистив грантову заявку та отримав грант на навчання, 40 яких зі Львова та області.  Що пропонує проект?

Деякі питання надання послуги з догляду за дитиною до трьох років “муніципальна няня»

Дата створення: 14:51 30.08.2019, Переглядів: 128

Як відомо, з  січня цього року в Україні почала діяти соціальна програма    «Муніципальна няня». З її допомогою уряд може відшкодовувати батькам частину зарплати няні, яка доглядає дітей до трьох років. Власне, про це та інше сьогодні розповість Віра Андрейків – заступник начальника відділу «Сколівське бюро правової допомоги» Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Міністерство юстиції інформує про податкову знижку на навчання

Дата створення: 17:19 29.08.2019, Переглядів: 36

Міністерство юстиції інформує про податкову знижку на навчання та як її отримати. Що таке податкова знижка на навчання? Податкова знижка – це сума, на яку дозволяється зменшити розмір сплаченого особою податку на доходи фізичних осіб у зв’язку з оплатою нею послуг навчання.

Засідала Колегія райдержадміністрації

Дата створення: 16:31 29.08.2019, Переглядів: 39

Сьогодні, 29 серпня, під головуванням першого заступника  голови райдержадміністрації Романа Чудійовича відбулось засідання Колегії райдержадміністрації.   Під  час  засідання  розглянуто  мережу  закладів загальної  середньої  освіти району та  обговорено заходи з оптимізації  видатків освітньої сфери на 2019/2020 навчальний рік;  прозвітовано про готовність  шкіл району до нового  2019/2020 навчального  року,  а також проаналізовано  стан виконання  розпорядження  голови райдержадміністрації від 24 квітня 2019 року № 103. Окрім цього, Колегія погодила  районну  Програму «Цукровий діабет та лікування цукрового діабету»  по Сколівському районі  на 2019 рік. За результатами засідання прийнято  відповідні рішення Колегії.