Новини Сколівщини

На Львівщині оголосили конкурс на кращу світлину

Дата створення: 16:28 03.07.2019, Переглядів: 109

З нагоди професійного свята – Дня фотографа департамент з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації спільно з Львівською організацією Національної спілки фотохудожників України оголошує конкурс на кращі фотографії.

До уваги фермерів області: подати документи для отримання дотації за утримання корів можна до 1 жовтня

Дата створення: 16:26 03.07.2019, Переглядів: 104

Міністерство аграрної політики та продовольства України спрямувало перший транш дотації юридичним особам за утримання корів станом на 1 січня. Про це інформують у департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА.

Дердавна фіскальна служба інформує

Дата створення: 10:50 03.07.2019, Переглядів: 109

23 червня 2019 року набрав чинності Указ Президента України від 20 червня 2019 року № 418/2019 «Про визнання такими, що втратили чинність, деяких указів Президента України» (далі – Указ № 418), відповідно до якого втратили чинність деякі укази Президента України, видані за 1991 – 2001 роки, зокрема:

На Сколівщині відбудеться виховно-вишкільний табір «Звитяга»

Дата створення: 10:41 03.07.2019, Переглядів: 113

10-23 липня, Львівська округа Пласту – Національної Скаутської Організації України за підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА проведе виховно-вишкільний табір «Звитяга». Захід відбудеться за адресою Львівська область, Сколівський район, с. Кам’янка.

На Львівщині стартує виживальницький табір «Загублені»

Дата створення: 10:40 03.07.2019, Переглядів: 111

З 4 до 17 липня у с. Ямельниця Сколівського району на Львівщині організація української молоді «Спадщина» за підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА проведе виживальницький табір «Загублені».

Львівська ОДА нагадує щодо дотримань правил пожежної безпеки в агропромисловому комплексі

Дата створення: 10:32 03.07.2019, Переглядів: 109

В умовах аномальної спеки для займання достатньо маленького недопалка, кинутого на узбіччі дороги, а збитки ризикують бути значними. Лихо може статися і через невиконання господарями елементарних правил пожежної безпеки.

Основні правила поведінки на воді, біля водоймищ

Дата створення: 14:59 02.07.2019, Переглядів: 105

У спекотну погоду більшість мешканців намагається провести свій відпочинок поблизу води на річках, озерах, ставках та інших водоймах. Купання та плавання – це хороший, корисний і активний відпочинок. Вода приносить багато задоволення людям дисциплінованим, обачним, але вона може завдати багато неприємностей людям, які не дотримуються правил безпечної поведінки на воді. Навіть той, хто добре плаває, повинен постійно бути обережним, дисциплінованим і суворо дотримуватись правил поведінки на воді. Знання та виконання правил поведінки на воді є запорукою безпеки життя, а також отримання задоволення від відпочинку. Необхідно звернути особливу увагу на пояснення  юнацтву правил поведінки на воді дітям. Правила безпечної поведінки на воді та біля води:

З першого липня підвищено розмір аліментів

Дата створення: 14:57 02.07.2019, Переглядів: 121

Головне територіальне управління юстиції у Львівській області звертає увагу на те, що з 1 липня 2019 року, збільшився розмір прожиткового мінімуму. А відтак, суми аліментів, розмір яких встановлений у відсотках до прожиткового мінімуму, також зросли і складають: 1) мінімальний розмір аліментів (50% прожиткового мінімуму на дитину відповідного віку) для дітей віком:- до 6 років - 849,50 грн;- від 6 до 18 років - 1059 грн; 2) мінімальний рекомендований розмір аліментів ( 1 прожитковий мінімум на дитину відповідного віку) для дітей віком: - до 6 років - 1699 грн; - від 6 до 18 років - 2118 грн; 3) максимальний розмір аліментів (10 прожиткових мінімумів на дитину відповідного віку) для дітей віком: - до 6 років - 16990 грн; - від 6 до 18 років - 21180 грн.

Заявку на участь у конкурсі «Історія, яка нас об’єднує» можна подати до 30 вересня

Дата створення: 11:25 02.07.2019, Переглядів: 134

Продовжили термін прийому заявок на участь у Всеукраїнському конкурсі наукових і науково-популярних робіт «Історія, яка нас об’єднує». Про це інформують у департаменті з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА. У обласному бюджеті на 2019 рік передбачили кошти у сумі 80 тис грн для виплати премій переможцям Всеукраїнського конкурсу наукових і науково-популярних робіт «Історія, яка нас об’єднує». Прийом заявок продовжили до 30 вересня.

Відбувся шаховий турнір присвячений Дню Конституції України та Дню молоді

Дата створення: 12:05 01.07.2019, Переглядів: 155

30 червня 2019 року в м. Сколе під егідою шахово-шашкової федерації Сколівського району відбувся шаховий турнір, присвячений Дню Конституції України та Дню молоді в якому взяли участь спортсмени з усіх куточків нашого району всіх вікових категорій (м. Сколе, смт. Славське, с. Орів, с.Коростів, смт. В.Синьовидне, с.Волосянка, с.Росохач). В загальному заліку переможцем (вже вдруге) став сколівчанин Кедьо Микола, друге місце посів багаторазовий переможець наших турнірів Диміцький Микола з селища Верхнє Синьовидне, вперше призером, виборовши бронзу, став Курудз Назар - м. Сколе.