Сколівська районна державна адміністрація
Сколівський район, Львівська область

Новини Сколівщини

Засідала комісія з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення

Дата створення: 10:19 22.08.2019, Переглядів: 26

У середу,  21 серпня,  відбулось виїзне засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення на території Сколівської міської ради за участю управління соціального захисту населення, управління економічної політики райдержадміністрації, представників Сколівської ДПІ Стрийського управління ГУ ДФС у Львівській області, Сколівського відділу обслуговування (сервісного центру) ГУ  Пенсійного Фонду у Львівській області, Сколівської філії обласного центру зайнятості, ГУ Держпраці у Львівській області. Під час  засідання проведено  інформаційно – роз’яснювальну роботу з суб’єктами господарювання щодо дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці та правильності оформлення трудових відносин з найманими працівниками і недопущення неофіційного працевлаштування.

Інформація фізичним та юридичним особам щодо надсилання електронних листів до ІДД ДФС

Дата створення: 10:14 22.08.2019, Переглядів: 20

Якщо Ви бажаєте надіслати запитання/повідомлення на електронну адресу idd@sfs.gov.ua, звертаємо Вашу увагу, що технічні можливості Інформаційно-телекомунікаційної системи ІДД ДФС не дозволяють приймати електронні листи розміром більше 976 Кб, або 1 млн. символів. Тому при надсиланні електронного листа Вам необхідно враховувати об’єм тексту, малюнків, прикріплених файлів та ін.

Славська селищна рада запрошує активно відсвяткувати 28-му річницю Незалежності України

Дата створення: 17:14 21.08.2019, Переглядів: 86

24 серпня  Україна відзначатиме вже 28 річницю своєї незалежності. У ці дні Славське запрошує мешканців та гостей Львівщини відзначити це свято спільно.

Мін'юст інформує про випадки обмеження виїзду за кордон

Дата створення: 17:13 21.08.2019, Переглядів: 26

Конституція України гарантує  кожному, хто на законних підставах перебуває на території України, свободу пересування, вільний вибір місця проживання, вільно залишати територію України, за винятком обмежень, які встановлюються законом.

Шановні мешканці та гості нашого міста!

Дата створення: 15:37 21.08.2019, Переглядів: 21

Федерація настільного тенісу Сколівського району запрошує  усіх любителів взяти участь у Фан турнірі з настільного тенісу в честь Дня Незалежності України. Мета турніру: - популяризація та поширення тенісу серед дітей та дорослих нашого краю; - налагодження дружніх зв"язків з молоддю, та всіма любителями нашої гри; - знайти/запросити діток в ПРОФЕСІЙНУ секцію настільного тенісу, яка буде працювати з вересня 2019 року. (деталі на турнірі); - класно та весело провести час з друзями та відсвяткувати День Незалежності України. Правила турніру: - участь у турнірі можуть взяти всі бажаючі. - турнір проводиться в одній категорії  - ігри тривають з трьох сетів (до 2 перемог), до 11 очок по 2 подачі.  - на першому етапі учасники розбиваються на групи і грають по колу (кількість груп і учасників у них залежать від загальної кількості учасників). - на другому етапі переможці груп розігрують призові місця по олімпійській системі.

День підприємця-2019

Дата створення: 15:28 21.08.2019, Переглядів: 51

ОГОЛОШЕННЯ! Шановні любителі шахів Сколівщини!

Дата створення: 12:25 21.08.2019, Переглядів: 18

Шахово-шашкова федерація Сколівського району запрошує Вас взяти участь в першості району з шахів (без вікових обмежень), присвяченому Дню Незалежності України, що відбудеться 24 серпня 2019 року на центральному майдані міста Сколе. Початок реєстрації учасників  о 10.00 год. Початок турніру о 10.30 год.

Маркіян Мальський ініціював проєкт «LIFT» для пошуку голів РДА

Дата створення: 12:16 21.08.2019, Переглядів: 25

З ініціативи голови Львівської ОДА Маркіяна Мальського стартує проєкт «LIFT», який допомагатиме у пошуках голів РДА. Відтак, найкращі HR-и шукатимуть відповідальних керівників, які розвиватимуть курс чесності та відкритості: а саме голів РДА Львівської області. “Ми підтримуємо позицію Президента, тож прагнемо співпрацювати з тими, хто знає, як розвивати нашу країну. На мою думку, це важливий крок для нас. Ті, хто пройде відбір, стануть основою та фундаментом для інноваційних змін України.  Тому я хочу знайти свідомих людей, які зможуть керувати та підтримувати напрямки роботи чинної влади”, - зазначив очільник  області. Для того, щоб долучитись до проєкту, заходьте на сайт, вибирайте потрібну вакансію та уважно заповнюйте заявку за посиланням.

“Впровадження освітньої реформи на Львівщині”: в області стартувала масштабна конференція

Дата створення: 12:15 21.08.2019, Переглядів: 20

Сьогодні, 21 серпня стартувала масштабна конференція “Впровадження освітньої реформи на Львівщині” у форматі дискусійної платформи. Участь у заході взяв голова Львівської обласної державної адміністрації Маркіян Мальський. “Освіта – це процес, який виховує людину, а не тільки дає їй знання тієї чи іншої дисципліни. Вітаю вас із початком нового навчального року. Це велика праця, яку ви робите кожного дня, і у ваших руках є доля нашої країни, оскільки ви виховуєте найцінніше, що у держави є – це наші діти. Дякую за результати, які показують учні. Це свідчить, що освіта працює, а викладачі та діти - талановиті. Приємно відзначати результати олімпіад, надихайте наступні покоління брати у них участь”, - зазначив очільник області.

Проводиться Інтернет опитування працівників у сфері молодіжної політики

Дата створення: 12:11 21.08.2019, Переглядів: 58

З метою якісного виконання завдань плану дій щодо реалізації Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017 – 2020 роки Міністерство молоді та спорту України та Державна установа "Державний інститут сімейної та молодіжної політики" запрошують взяти участь у інтернет опитуванні щодо вивчення основних складових компетентностей фахівців сфери національно-патріотичного виховання молоді працівників структурних підрозділів обласних, районних державних адміністрацій, які відповідають за цей напрямок. Google-анкету необхідно заповнити до 10 вересня 2019 року за посиланням: https://forms.gle/Yu2AGoJkCwTg9nLU8