Сколівська районна державна адміністрація
Сколівський район, Львівська область

Новини Сколівщини

«Кирило Трильовський - Січовий Батько»

Дата створення: 15:00 08.05.2019, Переглядів: 144

8 травня в Тухлянському ОНЗЗСО І-ІІІ р.-гімназії проведений усний журнал «Кирило Трильовський - Січовий Батько», присвячений 155-річчю від дня народження Кирила Трильовського. Захід підготувала учитель історії Климович О.М. з учнями 10-Б класу. Учні переглянули відеофільм «Кирило Трильовський - Січовий Батько». Діти дізналися про важливі моменти з біографії видатного політика та громадського діяча України.  У шкільній бібліотеці організована виставка, присвячена Кирилу Трильовському.

На Сколівщині вшанували День пам'яті та примирення

Дата створення: 14:48 08.05.2019, Переглядів: 163

Сьогодні,   8 травня, з нагоди Дня пам’яті та примирення біля  Братської могили на майдані Незалежності  в м.Сколе відбулись  заходи по вшануванню пам’яті жертв Другої світової війни за участю  ветеранів, духовенства, представників районної  влади,  установ та організацій, учнівської молоді та громадськості.

Сьогодні День пам'яті та примирення

Дата створення: 10:42 08.05.2019, Переглядів: 120

У 2014 році  Україна розпочала нову традицію відзначення 8 та 9 травня в європейському дусі пам’яті та примирення. Новий зміст Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом полягає у: - переосмисленні подій Другої світової війни, руйнуванні радянських історичних міфів, чесному діалозі щодо складних сторінок минулого; - рівному вшануванні пам’яті кожного, хто боровся з нацизмом, підкресленні солідарності та бойового братерства усіх Об’єднаних Націй – як держав, так і бездержавних тоді народів (євреїв, українців та інших); - перенесенні акценту з історії військових дій на історії конкретних людей, а відтак відмові від святкування на користь вшанування. Символ  відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги – червоний мак.

Відбулись районні змагання  з  міні-футболу  серед дівчат

Дата створення: 17:24 07.05.2019, Переглядів: 146

В суботу, 04 травня,   в смт.Верхнє Синьовидне  відбулись районні змагання  з  міні-футболу  серед дівчат,   учениць  закладів  загальної середньої  освіти  І-ІІІ  рівнів, приурочені 155-річчю від дня народження Кирила Трильовського.  І місце   виборола команда Козівського ОНЗЗСО І-ІІ ст.-ліцей, ІІ місце  посіла  команда Завадківського  ОНЗЗСО  І-ІІІ р.,  ІІІ місце -  команда Верхньосиньовидненської ЗОШ І-ІІІ ст.

Проведено нараду-семінар з головними розпорядниками місцевих бюджетів  району

Дата створення: 16:07 07.05.2019, Переглядів: 165

Сьогодні,  07 травня,   керівництво фінансового   управління Сколівської райдержадміністрації  та  управління ДКСУ у Сколівському районі за участі  головних розпорядників місцевих бюджетів  району проведено нараду-семінар щодо:   - складання у 2019 році місцевих бюджетів  на середньостроковий період (наказ МФ України від 29.03.2019 №130);   - взаємодії  між органами місцевого самоврядування та  територіальними органами ДФС з питань сплати податку на доходи фізичних осіб відокремленими  підрозділами підприємств;  - організації  роботи з переведення місцевих бюджетів Львівської області на централізовану модель здійснення видатків (наказ ГУДКСУ у Львівській області від 22.04.2019 р №76);  - порядку використання системи дистанційного обслуговування “Клієнт казначейства - Казначейство”  в органах Державної казначейської служби України  (наказ  ДКСУ від 26.04.2019 р. №133);  - подання електронної звітності (АС "Є-Звітність") та інших питань, які виникають у процесі виконання місцевих бюджетів.

Мак як символ Дня пам'яті та примирення

Дата створення: 15:37 07.05.2019, Переглядів: 138

Законом України “Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років” в Україні встановлено День пам’яті та примирення 8 травня. Таким чином, Україна розпочала нову традицію святкування 8 та 9 травня в європейському дусі пам’яті та примирення. Для заходів, приурочених до цих дат на державному рівні з 2014 року використовується новий символ – червоний мак. Дизайн маку розроблено за ініціативи Українського інституту національної пам'яті та Національної телекомпанії України. Автором символу є харківський дизайнер Сергій Мішакін. Графічне зображення є своєрідною алюзією: з одного боку воно уособлює квітку маку, з іншого – кривавий слід від кулі.

08 травня - День пам'яті та примирення

Дата створення: 11:11 07.05.2019, Переглядів: 137

В середу, 08 травня, о 12.00 год. на майдані Незалежності м.Сколе  відбудуться заходи (покладання квітів,  поминальна панахида,  віче) приурочені до  Дня пам'яті та примирення.

"І слово, і пісня, Матусю, Тобі"

Дата створення: 11:08 07.05.2019, Переглядів: 139

Мати поруч із першого дня дитини. Це та людина, біля якої сонце яскравіше світить і голосніше співають пташки. Вона радіє нашим перемогам і співчуває, коли трапилась невдача. Матуся завжди приголубить, обійме, заспокоїть, поцілує, усміхнеться, розрадить... Вже традиційно кожного року Львівська міська організація "Союз Українок" проводить обласний фестиваль-конкурс "І слово, і пісня, Матусю, Тобі", метою якого є пошук та підтримка юних талантів. Щороку учні нашого району беруть участь в обласному фестивалі-конкурсі. Цього року найріднішим людям-матерям дарували свої пісні такі учасники: Шкрібинець Христина, Барна Ірина, Андрущакевич Валентина (Тухольківський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ"), Михайлович Валерія (Тухлянський ОНЗЗСО І-ІІІ ст.-гімназія), Свистун Ярослав, Кутерещин Христина (Сколівська академічна гімназія), Плав'яник Софія (Опорецька ЗОШ І-ІІ ст.), Мацула Христина (Коростівська ЗОШ І-ІІ ст.), Орищич Вікторія (Плав'я-Бринівська ЗОШ І-ІІ ст.), Ценко Софія (Нижньосиньовидненська ЗОШ І-ІІ ст.). Конкурсанти у своїх творах вклали найщиріші почуття, любов та подяку найріднішим людям. Будьте щасливі, наші матері!-шанобливо кажуть сьогодні учасники обласного фестивалю-конкурсу "І слово, і пісня, Матусю, Тобі".

15 травня - електронні земельні торги з продажу права оренди земельних ділянок с\г призначення

Дата створення: 17:19 06.05.2019, Переглядів: 152

У середу, 15 травня, відбудуться електронні торги з продажу права оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населеного пункту).

Мін'юст інформує про нелегальне працевлаштування

Дата створення: 17:18 06.05.2019, Переглядів: 152

Офіційне працевлаштування працівника - гарантоване Конституцією України право на працю, реалізоване шляхом укладання трудового договору.  При укладенні трудового договору існують певні вимоги до його форми: трудовий договір укладається, як правило, в письмовій формі. Додержання письмової форми є обов'язковим, зокрема у випадках, коли на цьому наполягає працівник. Працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування про прийняття працівника на роботу.