Новини Сколівщини

Для аграріїв Львівщини діє гаряча лінія щодо незаконного використання земель

Дата створення: 12:39 10.05.2018, Переглядів: 132

Для забезпечення захисту аграріїв від спроб рейдерських захоплень землі чи урожаю, швидкого й ефективного реагування на незаконні дії стосовно протиправного захоплення майна аграріїв, надання правової допомоги в оформленні правовстановлюючих документів на земельні ділянки на Львівщині працює оперативний штаб із забезпечення прав і свобод власників земель чи збіжжя. Звертатись у штаб аграрії, власники земельних ділянок та орендарі Львівщини можуть за номером гарячої лінії 0983226573.

Іван Сперелуп з Ходорова віддав своє молоде життя за Україну

Дата створення: 12:33 10.05.2018, Переглядів: 127

Бойові дії на території нашої держави, на жаль, продовжуються. Тисячі воїнів віддали своє життя за Україну. На сьогодні Львівщина втратила вже 286 своїх захисників. Останньою невиправною втратою став 21-річний Іван Сперелуп з міста Ходорова. Народився Сперелуп Іван Вікторович 14 серпня 1996 р. у селищі Слов'яносербськ, що на Луганщині, у сім?ї шахтаря. Проте, невдовзі, його сім?я переїздить на Львівщину. В місті Ходорів проходить усе дитинство Івана.

У Львові відбудеться обласний форум сім'ї "Українська сім'я: виклики і завдання"

Дата створення: 12:32 10.05.2018, Переглядів: 123

31 травня у Актовому залі ЛНУ ім. І.Франка (м. Львів, вул. Університетська, 1) відбудеться Львівський обласний форум сім'ї. Захід покликаний привернути увагу громадськості до зовнішніх загроз та внутрішніх проблем інституту сім’ї. Метою Форуму є консолідація зусиль представників органів влади, місцевого самоврядування, громадських організацій, церков та релігійних організацій, закладів освіти та медицини задля захисту українських сімейних цінностей та впливу на формування державної сімейної політики. До участі у Форумі запрошено представників Уряду та парламентарів з Львівщини, керівництво області та районів, науковців, журналістів, освітян, представників громадськості, місцевого самоврядування, церков і релігійних організацій з усіх регіонів Львівської області.

Дитячий форум у Львові

Дата створення: 12:28 10.05.2018, Переглядів: 145

Дати проведення: 10-13 травня 2018 року. Час проведення: 10.00-18.00. Місце проведення: Палац Мистецтв, вул. Коперника, 17. «Дитячий Форум у Львові» – один із найбільших фестивалів України цілковито присвячений дітям, заснований та проводиться ГО “Форум видавців” із 2007. Простір Дитячого Форуму поділений на зони за зацікавленями. Це майданчики науки та мейкерства, крафту, літератури, зоокуточок. Щороку частина заходів включає інклюзивні події.

На Львівщині стартував масштабний Дитячий форум

Дата створення: 12:24 10.05.2018, Переглядів: 165

Cьогодні, 10 травня у Палаці Мистецтв стартував Дитячий Форум – одна з найбільших  в Україні  подій для розвитку та радості дітей.  Цього року Дитячий форум відбувається у форматі великої гри «8 ключів Буквордсу». Участь у відкритті масштабної книжкової події взяв голова Львівської ОДА Олег Синютка. "Для того, щоб у вас було багато книжок, щоб ви багато читали і перед вами відкривалися великі незвідані таємниці, треба обов’язково кожного дня натхненно вчитися. З такими начитаними дітьми ми обов’язково разом звершимо чимало великих справ", - звернувся до дітей під час відкриття форуму Олег Синютка.

ЯК ЛІКАРЯМ ПІДПИСУВАТИ ДЕКЛАРАЦІЇ З ПАЦІЄНТАМИ: НОВИЙ НОМЕР ДАЙДЖЕСТУ

Дата створення: 12:19 10.05.2018, Переглядів: 165

У цьому номері національної медичної стіннівки даємо детальну інструкцію, як підписувати декларацію з пацієнтами, відповідаємо на поширені питання, розповідаємо, як проходить національна кампанія з вибору лікаря у різних регіонах країни.

Олег Синютка закликав мешканців області скористатися програмою "Рука допомоги" (+Відео)

Дата створення: 09:50 10.05.2018, Переглядів: 112

В області триває проект "Рука допомоги", який має на меті допомогти у працевлаштуванні працездатним непрацюючим членам малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщеним особам.

Глава держави: У нашому військовому календарі не має бути нічого спільного з країною-агресором

Дата створення: 15:21 08.05.2018, Переглядів: 145

Президент Петро Порошенко підкреслює, що Українська держава повертається до витоків власної історії, а політика історичної пам’яті знову стає українською.

На Сколівщині 1 вересня планують відкрити новозбудовану школу

Дата створення: 14:10 08.05.2018, Переглядів: 147

Вчора, 7 травня, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка спільно з заступником Іриною Гримак оглянули хід будівельних робіт Верхньорожанківської ЗОШ І-ІІ ступенів на 180 учнівських місць в с. Верхня Рожанка Сколівського району Львівської області. Загальна кошторисна вартість відповідно до експертного звіту від 21.07.2017 року становить 27 972,245 тис гривень. «Зараз інтенсивно йде процес будівництва. Ми плануємо до 1 вересня завершити усі роботи по корпусу А для того, щоб уже першого вересня дітки змогли навчатися у новому корпусі. Паралельно будемо рухатися далі – з завершенням робіт по харчоблоку і у третій черзі – спортзалу. На мою думку, це буде предметом розгляду 2019-2020 років», - зазначила заступник голови Львівської облдержадміністрації Ірина Гримак.

На Сколівщині відзначили День пам’яті та примирення

Дата створення: 12:04 08.05.2018, Переглядів: 162

Сьогодні,   8 травня, з нагоди Дня пам’яті та примирення біля  Братської могили на майдані Незалежності  в м.Сколе відбулись  заходи по вшануванню пам’яті жертв Другої світової війни за участю  ветеранів, духовенства, представників органів влади,  установ та організацій, учнівської молоді та громадськості. Учасники заходу  вшанували  пам'ять солдатів, які загинули в роки Другої світової війни,  хвилиною мовчання та покладанням квітів до місця їх вічного спочинку.