"Соборність очима дітей": школярів Львівщини запрошують взяти участь у конкурсі малюнку

Дата: 16.01.2021 10:07

Львівська обласна державна адміністрація запрошує дошкільнят та шкільну молодь Львівщини взяти участь у конкурсі дитячого малюнку з нагоди Дня Соборності. 22 січня з нагоди 102 річниці Дня Соборності України у Львівській області відбудеться низка заходів. Відтак, з метою залучення молодого покоління та піднесення патріотизму і відчуття самобутності у творенні єдиної соборної Української держави, департамент внутрішньої та інформаційної політики оголосив конкурс дитячого малюнку "Соборність очима дітей".

Вікові категорії дітей, які можуть приймати участь у зазначеному конкурсі:

• 1. До 6 років;
  • 2. Від 6 до 10 років;
  • 3. Від 10 до 14 років.

Щоб взяти участь у конкурсі дитячого малюнку, необхідно:

• Намалювати малюнок з нагоди Дня соборності України;
  • Виставити його до 22 січня 2021 року в соціальній мережі Facebook;
  • В пості з малюнком зазначити прізвище, ім'я дитини та вікову категорію, а також написати тег #Соборна_Україна;
  • Позначити в дописі департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації.

Малюнки, які матимуть найбільшу кількість вподобань отримають подарунки від департаменту внутрішньої та інформаційної політики.

Для кожної категорії дітей буде визначено 1,2 та 3 місце.

Результат конкурсу буде оголошено 23 січня 2021 року в соціальній мережі Facebook на сторінці департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації.

Також малюнки, які переможуть в конкурсі, будуть опубліковані на офіційній сторінці Львівської обласної державної адміністрації.

Водночас повідомляємо, що з нагоди 102-ї річниці Дня Соборності України заплановано провести онлайн-лекцію «Соборна Україна», вікторину в соціальній мережі Facebook на сторінці департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації, а також квест спільно з Молодіжним націоналістичним конгресом.