Новини Сколівщини

19 Грудня, 2020 р., 21:47
Збірник цитат Блаженнішого Любомира Гузара складається з його висловлювань, показує засяг справді пастирського думання предстоятеля УГКЦ про свій народ та людину взагалі. У тих згустках думок можна побачити масштаб постаті Глави Церкви й зрозуміти причину того авторитету, який він мав не лише серед греко-католиків, а й в усьому українському суспільстві.
18 Грудня, 2020 р., 18:18
Платформа «Всеукраїнська школа онлайн» нещодавно запрацювала, а нею вже користуються тисячі осіб. На офіційній Facebook-сторінці збираються запитання та публікуватимуться відповіді на них у рубриці #запитанняВШО.
18 Грудня, 2020 р., 18:17
Уряд ухвалив рішення підтримати ініціативу Президента України про виплату  одноразової матеріальної допомоги роботодавцям, які можуть втратити дохід через карантин. Право на отримання одноразової матеріальної допомоги мають юридичні особи (роботодавці), які використовують працю найманих працівників.
18 Грудня, 2020 р., 18:12
Процес завершення децентралізації ставить перед новоутвореними громадами певні виклики та завдання. Відповідно до Закону, до доходів загального фонду районних бюджетів належать:
18 Грудня, 2020 р., 18:09
Зі столиці до селища Славське, що в Карпатах на Львівщині, прибув дводенний промоційний тур з нагоди запуску швидкісного потягу Інтерсіті+ за маршрутом “Київ – Славське”. Участь у заході беруть представники преси з Києва та Львова. Гості у межах промо-туру матимуть прогулянку центральною алеєю й парком Славського, відвідають “Козячу ферму двох Катерин”, ресторан “Максим”, оглянуть готель-замок “Вежа Ведмежа” та атракційний курінь “Мохнач”, а також візьмуть участь у відкритті головної ялинки.
18 Грудня, 2020 р., 11:09
Фахівці Пенсійного фонду України розробили пам’ятку застрахованої особи для отримання одноразової виплати відповідно до Закону України від 04.12.2020 №1071/ІХ «Про соціальну підтримку застрахованих осіб та суб’єктів господарювання на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».
18 Грудня, 2020 р., 10:58
Зокрема, 17-18 грудня працівники   служби у справах дітей Сколівської райдержадміністрації  вручили 9 телевізорів прийомним сім’ям,  а також 30  новорічних подарунків «Ялинка», торбинок  та іграшок отримали   діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.
17 Грудня, 2020 р., 19:30
Сьогодні багато об’єднаних територіальних громад (ОТГ) області зіткнулися з проблемою своєчасного та законодавчо вивіреного процесу передачі спільного майна району територіальним громадам. Як пояснили у департаменті економічної політики Львівської ОДА питання передачі майна районів новоствореним територіальним громадам області врегульоване чинним законодавством.