Сколівська районна державна адміністрація
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Новини

21 Лютого, 2020 р., 11:37
Районний інноваційний профорієнтаційний проєкт ПРОФІКЕМП на Сколівщині дає можливості учнівській молоді,приміряти до себе професію і прийняти правильне рішення щодо її вибору, про що ми і ділились досвідом на проміжковій робочі зустрічі,19.02.2020 року.
21 Лютого, 2020 р., 11:36
19.02.20 року з учасниками районного профорієнтаційного проєкту ПРОФІКЕМП поділилась досвідом директорка Сколівської ЗОШ 1-3 ступенів ?Олександра Дмитрух розповіла про чудові спогади річної діяльності ПРОФІКЕМПУ, який допоміг відкрити учасникам свої таланти, оволодіти певними практичними навиками та відкрив можливості перед учнями у нових проектах .
21 Лютого, 2020 р., 11:34
19.02.2020 року учасники районного проєкту ПРОФІКЕМП отримали ряд майстер-класів від підприємців Сколівщини. Майстер-клас від головного редактора народного часопису «Бойківська думка» Іванни Русин, який допоміг глядачам зрозуміти: • яких правил дотримуватися при написанні статті, • як придумати назву, яка залишиться у серці читача надовго, • як вибрати тему для написання статті. Завдяки роз`ясненню учням основних складових будь-якого твору стало зрозуміло як правильно перенести всі почуття та думки на папір.
21 Лютого, 2020 р., 11:33
19.02.2020 року учасники районного профорієнтаційного проєкту ПРОФІКЕМП отримали ряд майстер-класів від підприємців Сколівщини. Андрій Марчук – КЕМПІНГ GOTAR, саме цей молодий чоловік, який сьогодні ділиться досвідом, три роки тому започаткував власну справу за сприяння служби зайнятості, тож охоче ділиться з юними учасниками ПРОФІКЕМП досвідом, як керівник табору. Андрій відреконструював бабусин будинок під екостиль і займається зеленим туризмом та надає послуги гіда - екскурсовода, проклав понад 12 маршрутів протяжністю до 1000 км. «Моя діяльність – це найкращий шлях до того, щоб любити життя, насолоджуватись ним, чим саме я професійно займаюся»- підсумував Андрій Марчук на завершення.
21 Лютого, 2020 р., 11:31
19 лютого  на проміжковій робочі зустрічі з командами районного інноваційного проекту ПрофіКемп Володимир Бега - Славський селищний голова, звернувся першим до класних керівників 10 класів та учасників ПРОФІКЕМП та партнерів проєкту. Розповівши історію розвитку і діяльності Готельно - відпочинкового комплексу Вежа Ведмежа, Володимир Миронович, закцентував більшу увагу на потребі кадрового потенціалу, адже в Славській ОТГ налічується понад 30 відпочинкових об’єктів, які потребують відповідний кваліфікований персонал. «На сьогоднішній день роботодавці змушені запрошувати на роботу з усієї України кандидатів на відповідні посади,оскільки, в нас своїх немає» - говорить Володимир Бега. «В чому проблема ? Чому наша молодь не обирає професії, які є затребувані на ринку туризму? Сьогодні у вас, молодих людей, є можливість глибше ознайомитися з своїм краєм, завдяки проєкту ПРОФІКЕМП, придивитися і приміряти на себе професію під стан своєї душі, я вдячний директору- Іванні Тимоцко та колективу за те, що вона завжди додає нам заряду енергії та впевненості, що в нас в скорому часі буде інша тенденція в плані кадрового потенціалу. Адже, якщо у нас зараз є потреба у сотні кадрів, то з будівництвом інвестиційного проекту «Rozanka park» буде потреба у тисячі робочих місць. Недавно я повернувся з делегацією обміну досвідом з Австрії, так – от, одну канатно-крісельну дорогу обслуговує півтора тисячі осіб» - додає Володимир Миронович. Володимир Бега, також закцентував увагу на вивченні англійської мови, особливо учнівській молоді потрібно прикладати багато зусиль для оволодіння нею, бо це вимога часу. Володимир Миронович розповів про проєкт «Бойківське коло» будівництво дороги, що з’єднає місцевість із Закарпаттям та Івано-Франківщиною. "Наша ідея полягає в тому, щоб з’єднати Славське із Пилипцем у Закарпатті найкоротшою дорогою. Зараз ми є в тупику, і туристи, які приїжджають сюди влітку, щоб десь далі подорожувати, змушені повертатись у Сколе, до траси "Київ — Чоп", через Верецький перевал. А до Пилипця ще треба проїхати через Нижні і Верхні ворота, це 120 км. Дорога напряму від Славського до Пилипця становить усього 30 км. Якщо турист виїхав із Славського і планує повернутись сюди, то має проїхати зайвих 180 км за день. Це ж стосується Івано-Франківщини", – пояснює він. Довжина кола становитиме приблизно 100 км. і це послужить ще більшим поштовхом до активного розвитку туризму. "Я закликаю юних учасників до свідомого вибору професії під ринок праці Сколівщини і дякую всім, хто прикладає зусиль в цьому напрямку"- на завершення додав Володимир Бега.
21 Лютого, 2020 р., 11:28
Наш край прекрасний і благодатний, такими словами розпочала своє звернення директор Сколівської РФ ЛОЦЗ - Іванна Тимоцко, чарнівністю нашого краю захоплюються тисячі туристів, які приїзджають до нас на відпочинок і за це платять немалу суму коштів. А ми тут проживаємо на цій святій, Богом даній землі.Тож маємо великий обов’язок і відповідальність продемонструвати, що ми гідні сини і дочки, що ми достойні господарі Карпатської землі, адже вона вимагає від нас скеровувати свої розуми, таланти,творчість, фантазію, час саме у доповнення цієї краси. Пройшло 140 днів від старту районного інноваційного профорієнтаційного проекту Профікемп, який проходив на ГК ПЛАЙ. І сьогодні ми з вами на проміжковій зустрічі у миловидному кутку Карпат готельно- ресторанного комплексу ВЕЖА ВЕДМЕЖА. Такі місця зустрічей надихають кожного з нас на ідеї. Взагалі річний проект ПРОФІКЕМП дає можливість вам пожити у світі краси, гри, казки, музики, малюнка, фантазії, творчості і поділитися саме цим зарядом енергії - любові до своєї батьківщини з нами, дорослими, бо саме ви, дітки, і є дзеркалом української родини. Сьогодні присутні 50 представників бойківських родин, які беруть участь у розробці нових туристичних продуктів : - туристичних маршрутів і путівників; -розробки сувенірів, ігор; - розробки інтерактивних карт; - оспівування свого краю та оволодіванням бойківської гостинності. Цей рік Вашої праці повернеться сторицею корисних справ, адже такі справи є благословенними. Ви увійдете в історію, а вашими розробками будуть користуватися відпочиваючі гості Сколівщини - доповнила Іванна Ярославівна.
10 Лютого, 2020 р., 11:53
У кінці січня, під час відвідування Сколівської РФ ЛОЦЗ, керівник ЛВДС Сколе Дудка Микола Іванович повідомив, що у лютому місяці на їхньому підприємстві буде проходити вивільнення працівників. На даній зустрічі було обговорено низку заходів, спрямованих на пом’якшення процесу звільнення працівників. За ініціативою Сколівської РФ ЛОЦЗ, 10.02.2020 року відбувся семінар з працівниками, які попереджені про заплановане вивільнення на тему: «Послуги служби зайнятості у ситуації запланованого масового вивільнення працівників». На семінарі були присутні 13 осіб. Важливість такого заходу полягає в запобіганні негативним наслідкам у трудовому колективі при вивільненні працівників, знятті соціальної напруги, роз’ясненні правових питань трудового законодавства та законодавства про зайнятість населення. Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Василь Меленчук та начальник відділу активної підтримки безробітних Ліда Дидів прибули на підприємство о 8.00 год., перед початком робочого дня, для того, щоб розповісти про завдання служби зайнятості – забезпечити кар’єрний супровід кожному працівнику, який підпаде під скорочення. Наголошено, що «Кожного клієнта буде супроводжувати свій кар’єрний радник, який складе індивідуальний план надання соціальних послуг, щоб підібрати роботу максимально швидко, навіть ще до самого звільнення». Також, фахівцями служби зайнятості надано роз’яснення трудового законодавства України щодо проведення звільнення працівників відповідно до статті 40 пункт 1 Кодексу законів про працю України, порядку вивільнення, державних гарантій працівників, які підлягають вивільненню, виплати вихідної допомоги, проведення розрахунку при звільненні та видачі трудової книжки. Семінар пройшов у форматі конструктивного діалогу. Присутні активно ставили питання, які стосувалися деталей набуття статусу безробітної особи, можливості перенавчання та започаткування підприємницької діяльності, а також висловили подяку за роз’яснення та корисну інформацію.
05 Лютого, 2020 р., 16:48
Багато приватних підприємців відомих в Сколівському районі розпочинали свою діяльність за сприяння служби зайнятості – вони отримали як фінансову допомогу так і допомогу у формі навчання азам ведення власного бізнесу. В сучасних умовах Сколівська районна філія Львівського обласного центру зайнятості має можливість розширити сферу допомоги підприємцям-початківцям отримати безкоштовні консультації з питань ведення власного бізнесу, надати консультаційну, юридичну, фінансову і навіть психологічну допомогу. Основним завданням Консалтингового центру є забезпечення умов розвитку підприємницьких ініціатив та самозайнятості населення, надання супроводу з питань організації і провадження підприємницької діяльності, що так необхідно у наш час, центр працюватиме у напрямку підтримки власного бізнесу, де підприємці-початківці матимуть можливість отримати групові та індивідуальні консультації спеціалістів та фахівців державних???????? установ за розробленим графіком, представників спілок підприємців як досвідчених колег, дізнатися про найновіші тенденції у сфері ведення бізнесу, перспективні проекти та старт-апи, проекти регіонального розвитку, до яких можна долучитися, просто почути практичні поради. Консалтинговий центр оснащений комп’ютерною технікою з підключенням до мережі Інтернет, засобами друку та копіювання документів. Бажаючі можуть вільно користуватися технікою, на місці попрацювати над своїми запитаннями, спілкуватися з відповідними консультантами чи бізнес-тренерами on-line чи засобами електронного зв’язку, а при бажанні залишити свою інформацію або проблемне питання на стенді «Візьми для себе – залиш для інших». Тому, для отримання якісних консультацій, запрошуємо підприємців у консалтинговий центр Сколівської РФ ЛОЦЗ, кабінет №203.
03 Лютого, 2020 р., 14:28
У четвер, 30 січня 2020  року, в приміщенні Сколівської районної філії ЛОЦЗ відбувся тренінг з фінансової грамотності  для учнівської молоді Сколівської ЗОШ І-ІІІ ст. на тему: «Доходи». В ході тренінгу учні:  -  дізналися  про «короткі» та «довгі»  гроші;  -  джерела надходження грошей в сім’ю;  -  розв'язували задачу – ділили сімейний дохід.
30 Січня, 2020 р., 17:46
Сколівська районна філія Львівського обласного центру зайнятості разом із органами місцевого самоврядування, проводить роботу на виконання доручення Прем’єр-міністра України від 22.01.2020 р. № 2313/0/1-20. Тому, фахівці Сколівської РФ ЛОЦЗ здійснюють інформаційні заходи із суб’єктами господарювання щодо детінізації зайнятості у сфері торгівлі товарами та послугами. Голови Корчинської та Крушельницької сільських рад зорганізували представників бізнесу у своїх радах для того, щоб вони змогли отримати інформацію щодо виявлення нелегальних працівників, неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин. Саме тому, 30.01.2020 року було здійснено виїзд до сіл Корчин та Крушельниця, де попередньо було домовлено про зустріч із приватними підприємцями у сфері торгівлі. Директор Сколівської РФ ЛОЦЗ Іванна Тимоцко та начальник відділу взаємодії з роботодавцями Василь Меленчук поінформували про те, що відповідно до доручення Прем’єр-міністра України від 22.01.2020 р. № 2313/0/1-20 робота із виявлення нелегальних працівників складатиметься із 3-х етапів: - інформаційної кампанії; - підготовчої роботи до проведення інспекційної кампанії; - інспекційної кампанії. Також розповіли про послуги служби зайнятості роботодавцям та населенню, які надаються у тому числі й дистанційно, через електронні сервіси; обговорили перспективи розвитку кожної сільської ради та можливості створення нових робочих місць, питання сприяння розвитку малого підприємництва на селі. Фахівцями Сколівської РФ ЛОЦЗ також оновлено інформаційні стенди служби зайнятості, які є у кожній сільській раді, де розміщено нову інформацію про заходи, що проводяться у Центрі зайнятості, оперативні вакансії тощо.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора