22 Квітня, 2020 р., 22:59
Для цього пропонуємо використовувати номери телефонів «гарячої лінії» Сколівської РФ ЛОЦЗ а саме: 2-20-97 та 2-26-86, а документи відправляти на електронну адресу: skolecz@locz.gov.ua Звертаємо вашу увагу, що прийом документів поточною датою завершується о 17.00. Надіслані документи після 17.00 будуть датовані наступним днем.
22 Квітня, 2020 р., 22:58
Щодо реєстрації безробітних інформування громадян здійснюється шляхом:  розміщеної інформації у ФБ https://www.facebook.com/SkoleRFLOCZ/ на сторінці Сколівська районна філія Львівського обласного центру зайнятості;  телефонних консультацій;  індивідуальних консультацій з витриманою дистанцією.
15 Квітня, 2020 р., 13:26
Відповідно до прийнятої  Програми зайнятості населення Сколівського району на 2018-2020 роки затвердженої розпорядженням голови Сколівської районної державної адміністрації від 13 квітня 2018 року № 87 у 2019 році планувалось створити 590 нових робочих місць.  Протягом січня – березня 2020 року за даними Сколівської районної філії ЛОЦЗ створено 84 нових робочих місць,  а саме:
15 Квітня, 2020 р., 13:19
1. Звернення незайнятих громадян - отримання соціальних послуг: Протягом І кварталу 2020 року за сприянням служби зайнятості комплекс різноманітних послуг та матеріального забезпечення отримали 2145 осіб,  з числа незайнятих трудовою діяльністю. Всього населенню надано  1573 профорієнтаційних послуги (984 – профінформаційних, 582 – профконсультаційних, 7 послуг з профвідбору). З початку року за наданням соціальних послуг звернулось 2145 незайнятих громадян.
13 Квітня, 2020 р., 16:42
Нагадуємо вам, що реєстрація у центрі зайнятості відбувається через електронну пошту, без безпосереднього особистого контакту. Відповідно до цього, при необхідності реєстрації в Сколівській районній філії Львівського обласного центру зайнятості потрібно заповнити ЗАЯВУ ОНОВЛЕНОГО ЗРАЗКА, яка розміщена нижче. Заповнити всі документи, поставити всі необхідні підписи та внести свої особисті дані ви можете самостійно, відсканувавши їх та відправивши на електронну пошту skolecz@locz.gov.ua! Пам'ятайте, що відповідальність за достовірність поданих відомостей несе заявник.
18 Березня, 2020 р., 20:38
Шановні клієнти Сколівської районної філії ЛОЦЗ, наша установа переходить на тимчасовий порядок роботи!  Прийом документів від клієнтів  здійснюватиметься засобами електронного зв’язку або через  скриньку для прийому кореспонденції, що розміщена біля вхідних дверей центру зайнятості!  Після опрацювання документів фахівець зв’яжеться  з Вами в  телефонному режимі, тому звертаємо увагу на необхідності надання актуальних контактних даних, за якими ви перебуваєте на постійному зв’язку. Всі групові та масові заходи у Сколівській районній філії ЛОЦЗ скасовані по 06.04.2020 року включно.  Ви зможете отримати консультації  та відповіді на свої запитання використовуючи: номери  телефону гарячої лінії:  Львівськогого обласного центру зайнятості: (032) 233-01-83, (032) 233-05-22  Сколівської РФ ЛОЦЗ: (032) 5122097 та адресу  електронної пошти Сколівської РФ ЛОЦЗ: skolecz@locz.gov.ua Бережімо здоров’я один одного!
17 Березня, 2020 р., 12:44
У ЗВ'ЯЗКУ ІЗ ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНИМ КАРАНТИНОМ ПРОСИМО ВАС БЕЗ МАСОК ТА БАХІЛ В ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ НЕ ЗАХОДИТИ! ДАВАЙТЕ БЕРЕГТИ ЖИТТЯ ТА ЗДОРОВ'Я ОДИН ОДНОГО! Правила відвідування центру зайнятості під час ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНОГО карантину (з 12.03.2020 до 03.04.2020).
24 Лютого, 2020 р., 17:40
Залучення безробітних  до організації підприємництва у разі відсутності на ринку праці підходящої роботи – одна з активних форм політики зайнятості. Фахівці Сколівської районної філії Львівського ОЦЗ також пропонують бажаючим вирішити питання працевлаштування шляхом  організації власного бізнесу. Зокрема, з цією метою нещодавно для безробітних філії було проведено інформаційний семінар "Генеруй бізнес-ідею  та розпочни свій бізнес". ? спочатку до інформування долучилася керуюча місцевим відділенням «Приватбанк» Іванна Стасів, яка розповіла про умови кредитування  «Приватбанком» малого та середнього бізнесу згідно Державної програми «Доступні кредити 5%-7%-9%»; ? згодом учасники поділилися на малі групи, в яких опрацьовували  формулу успіху майбутнього підприємця: успіх у бізнесі=особистість+ідея+ресурс; ? на завершення кожен озвучив свою нішу, в котрій планує займатися підприємництвом  та був скерований кар’єрним радником на профконсультаційний прийом із застосуванням психодіагностичного тестування.