23 Січня, 2020 р., 15:39
1. Звернення незайнятих громадян - отримання соціальних послуг. Протягом 2019 року за сприянням служби зайнятості комплекс різноманітних послуг та матеріального забезпечення отримали 5963 осіб,  з числа незайнятих трудовою діяльністю. Всього населенню надано  8468 профорієнтаційних послуг (5598 – профінформаційних, 2853 – профконсультаційних, 17 послуг з профвідбору). З початку року за наданням соціальних послуг звернулось 5963 незайнятих громадян.  Станом на 01 січня 2020 року на обліку перебуває 268 осіб з числа незайнятих. За соціальним складом 149 - це жінки, 101 – молодь у віці до 35 років, 168 – особи, які мають додаткові гарантії у сприянню працевлаштуванню та потребують особливого соціального захисту.
16 Січня, 2020 р., 17:30
Звертаємо увагу, що до 1 лютого юридичним особам необхідно звітувати про виконання квоти з працевлаштування осіб, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштування за 2019 рік.
15 Січня, 2020 р., 12:39
Нещодавно відбулася цікава зустріч учнів 9-11 класів Славського ЗЗСО І-ІІІ ступенів та учасників команди «Славні горяни» з фахівцями відділу активної підтримки Сколівської РФ ЛОЦЗ, заступником Славського селищного голови з гуманітарних питань Іванною Ткачик та виконавчим директором готельно-ресторанного комплексу "Вежа Ведмежа" Іриною Попович. Учні дізналися, які професії є затребувані в туристичному районі, а особливо тоді коли стрімко розвиваються гірськолижні курорти: кухарі; покоївки; адміністратори; бармени; офіціанти; сантехніки тощо. Діти також взяли участь в анонімному опитуванні та тестуванні "Моя професія". Замислюючись про майбутнє, школярі розуміють, що вдалий вибір професії - це певний крок до здійснення мрій про те, щоб стати фахівцем, займатися улюбленою справою і, звичайно, одержувати добру заробітну плату за свою роботу. Така профорієнтаційна робота допоможе зробити правильний та свідомий вибір професії.
15 Січня, 2020 р., 12:37
Нещодавно Сколівська районна філія Львівського ОЦЗ  переповнена бізнес-ідеями, емоціями та натхненням адже наші гості перевтілювалися у підприємців та "відкривали власну справу". Почали наші гості з тестування підприємницьких якостей, які необхідні для започаткування власної справи, а потім розробляли та уявляли підприємство своєї мрії: загадали якою саме буде підприємницька діяльність; придумали назву свого підприємства; прийняли на роботу працівників; та презентували свій стартап.
15 Січня, 2020 р., 12:34
Нагадуємо, що відповідно до наказу Міністерсва соціальної політики України від 23.11.2018. №1763  (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z1438-18) підприємствам, установам та організаціям з чисельністю штатних працівників від 8 осіб необхідно подати до 01 лютого 2020 року до служби зайнятості ІНФОРМАЦІЮ про зайнятість і працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню. За більш детальною інформацією звертайтесь до місцевих центрів зайнятості/філій Львівського обласного центру зайнятості.
15 Січня, 2020 р., 12:31
Актуальні вакансії у ЛЬвівській області  станом на 13.01.2020
11 Січня, 2020 р., 12:17
У державній службі зайнятості стартував новий проект для успішного працевлаштування українців – Освітній портал державної служби зайнятості (http://skills.dcz.gov.ua/).  «Новий сервіс допоможе безробітним розвивати власні навички, необхідні для вдалого працевлаштування, отримати нові компетенції та пройти професійне навчання», – коментує директор Державного центру зайнятості Ольга Макогон.  Новий сервіс дозволить:
11 Січня, 2020 р., 10:41
Для бажаючих започаткувати власну справу та діючим підприємцям! З метою підтримки підприємницьких ініціатив, розвитку та підтримки малого та середнього бізнесу, а також підвищення рівня поінформованості осіб щодо можливостей започаткування власної або розвитку вже існуючої справи - Сколівська РФ ЛОЦЗ запрошує щосереди з 10.год до 13 год. для отримання консультацій. Інше