Новини Сколівщини

16 Січня, 2018 р., 17:39
Сьогодні, 16 січня, під головуванням заступника голови райдержадміністрації Василя Білинця  відбулось засідання міжвідомчої  робочої  групи з реформування системи інституційного догляду та виховання дітей. Під час   засідання обговорено основні завдання  для районних служб в рамках  реалізації  І етапу Плану заходів Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017-2026 роки та організацію стратегічного планування процесом збору інформації про становище дітей та сімей у районі.
16 Січня, 2018 р., 17:07
В неділю, 21 січня, о 14.45 год. в РНД «Бескид» м.Сколе відбудуться урочистості з нагоди 99-ї річниці проголошення  Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки за участю творчих колективів та окремих  виконавців  Сколівської школи мистецтв.
16 Січня, 2018 р., 12:17
При зниженні температури повітря зростають режими роботи газовикористовуючого обладнання. Разом з тим  при різких  поривах вітру та постійних  чергуваннях  атмосферного тиску різко збільшується ймовірність вибухів газоповітряної суміші внаслідок загазованості приміщень та отруєнь чадними газом. Окрім цього, статистика свідчить, що найбільша небезпека природного газу не у його пожежовибухонебезпеці, а у тому, що при його неповному спалюванні утворюється чадний газ. Основні вимоги щодо безпечного користування газовими приладами
16 Січня, 2018 р., 12:15
Заявки на конкурс проектів місцевого розвитку у Львівській області на 2017-20 роки приймають до 2 лютого. В пріоритетах Програми - будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, а також придбання обладнання, інвентарю, сценічних костюмів для народних домів, будинків культури, бібліотек, музеїв, початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів та мистецьких шкіл.
16 Січня, 2018 р., 12:13
Національний природний парк «Сколівські Бескиди» на території Майданського лісництва нагадує мандрівникам про екскурсії дикою природою зі спостереженнями за тваринами. Побачити стадо зубрів у дикій природі – це неймовірні і незабутні враження.
16 Січня, 2018 р., 11:54
Людина, про яку сьогодні піде мова, гідно пройшла горнило війни і на важких перехрестях життя не зігнулася перед труднощами. Навпаки, учасник бойових дій на сході України Володимир Іванович Довгенько, після пережитого жаху війни, вирішив продовжити боротьбу за спокій і мир в тилу держави і, проявивши високу свідомість, підтримавши активну громадську ініціативу, став очільником сільської громади та захисником її суспільних інтересів. Володимир Іванович був мобілізований на фронт у травні 2014 року. У Яворові у складі новоствореного Львівського батальйону територіальної оборони у званні молодшого сержанта пройшов бойовий вишкіл і за кілька тижнів відбув у сектор «А» на Луганщину. Розподілили його як водія-заправника до взводу матеріального забезпечення. В руки бійцю дали автомат Каланикова, з яким не розставався ні вдень, ні вночі. Здебільшого, у перші дні війни, хлопці на передовій мали в своєму арсеналі, власне, хіба стрілецьку зброю. Артилерія прибула на передову дещо пізніше, коли бої посилилися і продовжувався наступ ворога.
16 Січня, 2018 р., 11:38
Згідно прийнятої  Програми зайнятості населення Сколівського району на 2013-2017 роки (рішення сесії Сколівської районної ради № 346 від 25.04.13 р.) у 2017 році планувалось створити 570 нових робочих місць. Протягом січня – грудня 2017 року за даними Сколівського  РЦЗ створено 460 нових робочих місць,  а саме: 245 нових фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб; 5 особам надано одноразові допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності; 24 безробітних осіб працевлаштовано на нові робочі місця із здійсненням компенсації працедавцям єдиного внеску; 243 ПОУ ліквідовано. Таким чином, виконання завдання складає 80.1 %. Протягом січня-грудня 2017 року ліквідовано 243 робочих місць у фізичних осіб підприємців.
15 Січня, 2018 р., 17:33
Департамент з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації, у межах Комплексної програми розвитку культури Львівщини на 2018-2020 роки, оголошує 6 конкурсів за різними напрямками для отримання фінансової підтримки з обласного бюджету. Подати документи можна у період з 15 січня до 28 лютого.
15 Січня, 2018 р., 16:51
Інформуємо про те, що 02 січня 2018 року департамент розвитку та експлуатації Львівської обласної державної адміністрації  оголосив  про конкурсних відборів інвестиційних проектів в рамках реалізації Програми "Питна вода" на 2012 – 2020 роки у Львівської області, Програми газифікації населених пунктів Львівської області на 2018 – 2020 роки, Програми зовнішнього освітлення населених пунктів Львівської області на 2017 – 2020 роки за заходами "Будівництво та реконструкція об’єктів зовнішнього освітлення населених пунктів" та "Виготовлення проектно-кошторисної документації (технічних умов) на електрифікацію житлових кварталів забудови для учасників АТО, родинам загиблих та внутрішньо переміщеним особам в населених пунктах". Конкурси триватимуть до 02 лютого 2018 року.