Новини Сколівщини

03 Вересня, 2019 р., 09:47
Повідомляємо про те, що у зв'язку з  значною кількістю   зауважень та пропозицій  щодо проекту містобудівної документації «Детальний план території по зміні цільового призначення з індивідуального дачного будівництва для будівництва карпатського центру регіонального розвитку у рамках проекту «Карпатська мережа регіонального розвитку» на території Славської селищної ради за межами населеного пункту с. Волосянка ур. «Котильничне» Сколівського району Львівської області», продовжено  термін  подання пропозицій до зазначеного проекту до 09  вересня 2019 року.
03 Вересня, 2019 р., 09:29
29 серпня 2019 року традиційну зустріч освітян району перед початком нового навчального року було проведено у незвичному форматі: в приміщенні НД «Бескид» відбулася серпнева (не)конференція «Українська школа у ритмі сьогодення». Захід було проведено з ініціативи агентів змін, які працюють у нашому районі, а саме: Клепуц О.М., директорки ОНЗЗСО І-ІІІ ст.-ліцею, Прецель О.І., директорки Підгородецької ЗОШ І-ІІІ ст. та     Хвої І.М., заступниці директора Сколівської ЗОШ І-ІІІ ст.. Ці вчителі уже протягом кількох років беруть активну участь у спільноті вчительства EdCampUkraine.
01 Вересня, 2019 р., 14:03
В суботу, 31 серпня, на території ландшафтного парку баронів Гределів  в м.Сколе   вже вдруге  пройшов Міжнародний фестиваль «Мисливська  ватра».  Благословили проведення Фестивалю та провели священний обряд  освячення  прапора Фестивалю й штандартів (хоругв)  мисливських колективів Львівщини настоятелі  церков м.Сколе: отець-декан Віктор Коцеміра та військовий капелан о.Володимир Борис.
30 Серпня, 2019 р., 17:06
Програма: 11:00 Урочисте відкриття фестивалю та святкові привітання. 12:00 Посвята у мисливці, виступи колективів мисливської музики. 13:00 - 17:00 Конкурси мисливських колективів. 13:00 - 23:00 Виступи художніх, етнічних та професійних колективів. 20:00 Запалення мисливської ватри. У програмі також виставка трофеїв, сувенірів, мисливська та бойківська кухня, дитячі конкурси, виводка собак тощо. У концертній програмі беруть участь гурти "Рокаш", "Мері", "Фіглярі", " Full house project", Василина Питлак, "Мисливські сурми" та багато інших.
30 Серпня, 2019 р., 15:17
Запрошуємо ветеранів з Львівської області взяти участь в проекті, який дасть можливість отримати грант до 400 євро на проходження професійних курсів із підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації в навчальних закладах України.  Учасниками проекту уже стали 266 ветеранів, 51 з яких зі Львова та області. 181 ветеран захистив грантову заявку та отримав грант на навчання, 40 яких зі Львова та області.  Що пропонує проект?
30 Серпня, 2019 р., 14:51
Як відомо, з  січня цього року в Україні почала діяти соціальна програма    «Муніципальна няня». З її допомогою уряд може відшкодовувати батькам частину зарплати няні, яка доглядає дітей до трьох років. Власне, про це та інше сьогодні розповість Віра Андрейків – заступник начальника відділу «Сколівське бюро правової допомоги» Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
29 Серпня, 2019 р., 16:31
Сьогодні, 29 серпня, під головуванням першого заступника  голови райдержадміністрації Романа Чудійовича відбулось засідання Колегії райдержадміністрації.   Під  час  засідання  розглянуто  мережу  закладів загальної  середньої  освіти району та  обговорено заходи з оптимізації  видатків освітньої сфери на 2019/2020 навчальний рік;  прозвітовано про готовність  шкіл району до нового  2019/2020 навчального  року,  а також проаналізовано  стан виконання  розпорядження  голови райдержадміністрації від 24 квітня 2019 року № 103. Окрім цього, Колегія погодила  районну  Програму «Цукровий діабет та лікування цукрового діабету»  по Сколівському районі  на 2019 рік. За результатами засідання прийнято  відповідні рішення Колегії.
29 Серпня, 2019 р., 11:55
У зв`язку з трагедією, яка сталася у Дрогобичі в ніч з 27 на 28 серпня 2019 року і внаслідок якої загинули мешканці міста Дрогобич, Львівська обласна державна адміністрація оголосила на території області дводенну жалобу за загиблими. Днями жалоби оголошені 29 та 30 серпня.
29 Серпня, 2019 р., 10:29
Головне управління Державної казначейської служби України у Львівській області звертає увагу, що з 5 серпня набрала чинності постанова Правління Національного банку України від 28.12.2018 No162 «Про запровадження міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні» (далі – Постанова N 162).