Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Казначейство інформує: з 1 жовтня зміняться реквізити бюджетних рахунків, відкритих відповідно до стандарту IBAN

Дата: 29.08.2019 10:29
Кількість переглядів: 446

Фото без описуГоловне управління Державної казначейської служби України у Львівській області звертає увагу, що з 5 серпня набрала чинності постанова Правління Національного банку України від 28.12.2018 No162 «Про запровадження міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні» (далі – Постанова N 162).

Згідно з Постановою N 162 в Україні номер банківського рахунку буде формуватись за стандартом IBAN та складатиме 29 літерно-цифрових символів, а саме: код країни + контрольний розряд + код банку + рахунок клієнта (UA + nn + nnnnnn + сcccccccccccccccccc) де, код країни: 2-значний, відображається великими літерами (UA), визначає код країни, у якій функціонує фінансова установа, що обслуговує IBAN; контрольний розряд: 2 цифри, розраховані відповідно до алгоритму розрахунку контрольного розряду; код банку: це шестизначний цифровий код фінансової установи, що обслуговує рахунок клієнта; рахунок клієнта:складається з 19 символів.

У випадку, якщо номер рахунку має менше ніж 19 символів, тоді до нього додається відповідна кількість нулів, що проставляються перед номером рахунку.

Рахунки вступають в дію з 1 жовтня 2019 року.    

З 01.10.2019 до 31.10.2019 діє перехідний період, а з 01.11.2019 – у постійному режимі.

Враховуючи вищенаведене повідомляємо, що  реквізити рахунків для зарахування надходжень до бюджетів відповідно до стандартів IBAN можна дізнатися у державних органів, що відповідно до постанови  Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2011 року № 106 контролюють справляння надходжень бюджету. Окрім того, реквізити рахунків розміщено на офіційній Веб-сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Львівській області (https://lviv.treasury.gov.ua, рубрика реквізити рахунків).


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора