Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Новини, оголошення

27 Травня, 2020 р., 15:00
Провести час із задоволенням та користю в часі карантину є безліч можливостей. Це не означає, що його потрібно проводити з гаджетами та перед телевізором. Є багато занять, які будуть корисними та цікавими вашій дитині. Звичайно зрозуміло, що відволікти дитину від телефону не легка справа, але реальна. Варто дати волю фантазії, і у вас з’явиться багато ідей як організувати дозвілля та запропонувати дитині провести час разом.        Пропоную вам такі рекомендації щодо організації дозвілля:
26 Травня, 2020 р., 14:44
Агресія – це поведінка, яка спрямована на нанесення фізичної або психологічної шкоди. Агресивна поведінка є формою вираження емоції злості. Злість є однією з основних емоцій людини. Вона сигналізує про певну загрозу особистісним межам, загрозу задоволенню потреб і також свідчить про наявність ресурсу відстояти свої межі чи потреби. Часом злість може мобілізувати ресурси і можливості, а часом може бути руйнівною, перепоною до мислення раціонально. Часто злість називають вторинною емоцією, яка є захисною реакцією на більш первинні емоції такі як страх, смуток та ін.  Але  одна справа  коли людина гнівається через реальну причину, а інша коли навпаки напади люті  провокуються дрібницями. Спалахи гніву можуть негативно вплинути на стосунки. Часто відчуваючи злість особа може все більше озлоблюватись та відсторонюватись від інших. Це може привести до перебування в  такому замкненому колі внутрішньої напруги, з якого важливо навчитись виходити.
23 Травня, 2020 р., 18:39
   Щодня людина потрапляє в ситуації, які можуть спровокувати  стрес. Сам по собі стрес не є поганим, це реакція організму на подразник ззовні, загрозу. Переживати стрес означає протидіяти небезпечним для особи впливам, шукати вихід з існуючої загрозливої ситуації. Тому це нормальна реакція здорової людини, захисний механізм організму. Потреба адаптуватись змушує людей опанувати обставини, відтак вирішувати що робити в тій чи іншій ситуації.    Існує поняття еустресу- свого роду «корисного стресу». У випадку якогось виклику, зміни обставин чи ролей - людина мобілізує свої ресурси та сили і справляється  з викликом чи зміною. Це дає відчуття впевненості, особа підвищує свою стресостійкість. Прикладом еустресу є такі життєві ситуації: одруження, народження дитини, вступ у ВУЗ, вдалий захист диплому та інші.
22 Травня, 2020 р., 17:43
Життєдіяльність людини в сучасному суспільстві в умовах постійних змін пов’язана з подоланням складних життєвих ситуацій, що вимагає використання власних внутрішніх ресурсів. Адже саме у важких життєвих ситуаціях переживаючи певні труднощі людина не завжди має змогу звернутися до психолога за допомогою.
30 Квітня, 2020 р., 10:55
Напружений та швидкий ритм нашого життя призводить до збільшення негативних емоцій, які формують виражений ди-стрес. Ми за своєю індивідуальністю, типом темпераменту та в силу свого особистого досвіду по – різному ставимось до проблем та ситуацій. Часом наше сприйняття ситуації може викликати і негативні емоції. Коли ми говоримо про негативні емоції, то маємо на увазі не саму їх якість, тому що всі без виключення емоції є добрі і важливі. Емоції сигналізують нам про те, що відбувається, відображаючи наше ставлення до ситуації та задоволення чи не задоволення психологічних потреб. Наприклад, особисті межі, безпека, відчуття, що ми є цінні та важливі, потреба в прив’язаності та інші. Тому коли ми кажемо негативні емоції, то швидше маємо на увазі ті, які нам відчувати зазвичай не комфортно – тривога, страх, злість, смуток та ін. Нажаль, позбутися від негативних емоцій та стресових ситуацій –  практично неможливо. Але вчитись змінювати ставлення до ситуацій – можливо. Тому розглянемо прості способи справляння з негативними емоціями:
29 Квітня, 2020 р., 10:52
  Під час епідемії найбільш вразливою категорією населення є діти. Чому саме діти? – подумаєте ви. А тому що дітям важко пристосуватися до незрозумілих їм умов, які призводять до тривоги і відчуття страху. Нерозуміння ситуації може пригнічувати дитину. Діти прагнуть зрозуміти зміни, які відбуваються навколо них. Так, як вони опинилися в незвичній для себе ситуації, а саме: порушення звичного режиму, втрата взаємодії з іншими дітьми, зміна форми навчання, спільної дозвіллєвої діяльності. Це все може призводити до  переживань. Як потрібно діяти, щоб допомогти дитині подолати їх?
28 Квітня, 2020 р., 12:06
     Все  частіше ми стикаємося з проблемами погіршення психічного здоров’я, а особливо під час ізоляції. Переживання та постійні стресові виклики впливають на нашу психіку. Ізоляція і брак живого спілкування, страх за своїх близьких та друзів посилюють тривогу. Це  впливає на функціонування організму та призводить до порушення психічного здоров’я. Тому виникає питання - як в умовах карантину ми можемо вберегти психічне здоров’я?  Дотримання наступних простих рекомендацій допоможе справлятись з викликами сьогодення.
16 Квітня, 2020 р., 15:58
Соціальні  робітники  Сколівського територіального  центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) провели   вручення  465 Великодніх продуктових наборів одиноким громадянам та 618 продуктових наборів від мережі магазинів АТБ малозабезпеченим громадянам, що знаходяться на обліку в територіальному центрі.
02 Квітня, 2020 р., 11:18
   Сколівський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг), в умовах карантину запровадженого на території України, у зв’язку з епідемією гострого респіраторного захворювання викликаного коронавірусом  COVID-19,  розробив та вживає заходів з недопущення поширення небезпечної інфекційної хвороби серед підопічних терцентру. Терцентр працює в штатному режимі з дотриманням правил карантину та режиму надзвичайної ситуації.
10 Березня, 2020 р., 16:50
10 березня 2020 року  відбулась нарада із соціальними робітниками Сколівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) за участю начальника управління соціального захисту населення  райдержадміністрації Барабаш О.В. з  наступним  порядком денним:

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора