Новини Сколівщини

19 Травня, 2017 р., 11:29
Сьогодні, 19 травня,  з робочою  поїздкою  на Сколівщині   перебували  голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка заступник голови облдержадміністрації Ірина Гримак. Зокрема, очільник області  спільно з керівництвом району  здійснили огляд  дороги Славське – Вигода  та об’єкту   капітального будівництва «Реконструкція з добудовою Верхньорожанської школи I-II ст. на 180 учнівських місць в с. Верхня Рожанка Сколівського району Львівської області». Відтак  проведено огляд меморіального комплексу Січовиків Карпатської України  на Верецькому перевалі, відкриття якого планується на наступний тиждень.
19 Травня, 2017 р., 10:44
З метою роз’яснення  законодавства щодо проведення  публічних закупівель та роботи у системі Prozorro  департаментом економічної політики Львівської облдержадміністрації ініційовано спільний прийом замовників  та учасників закупівель. Консультації проводитимуться щосереди протягом травня-червня 2017 року з 11.00 по 13.00 год.  в каб. 418. За більш детальною інформацією  звертатись у відділ тендерної політики за тел. 261-22-00.
19 Травня, 2017 р., 10:32
Сьогодні, о 16.00 год. в районному народному домі "Бескид" м. Сколе відбудеться   святковий концерт  присвячений Дню Матері ""Мамо, дякую Тобі за талант" представлений  вихованцями та колективами Сколівської школи мистецтв.
18 Травня, 2017 р., 17:41
Проблемні  питання, які турбують  учасників АТО обговорили в середу, 17 травня, під час зустрічі  з  демобілізованими учасниками АТО, членами  родин  військовослужбовців, які загинули під час проведення АТО, членами родин діючих військовослужбовців. В  розширеній нараді взяли участь заступник голови - керівник апарату Львівської облдержадміністрації Маріанна Вільшинська; заступник начальника комунального закладу Львівської обласної ради «Центр моніторингу соціальних програм та контролю за виплатою та призначенням соціальних допомог» Андрій Добрянський, голова райдержадміністрації Ігор Свистун, голова районної ради Микола Романишин, керівники  структурних підрозділів райдержадміністрації,  районних установ та  організацій.
18 Травня, 2017 р., 15:46
Президент України Петро Порошенко в межах робочого візиту до Страсбургу взяв участь в урочистій церемонії підписання рішення ЄС про запровадження безвізового режиму для громадян України. Законодавчий акт Європейського Союзу, яким запроваджується безвізовий режим, підписаний Президентом Європейського Парламенту Антоніо Таяні та міністром внутрішніх справ і національної безпеки головуючої у Раді ЄС Мальти Кармело Абелою.
17 Травня, 2017 р., 16:24
Вчора, 16 травня,  під час  першого засідання громадської ради при Сколівській  райдержадміністрації  обрано керівний  склад  громадської ради. Так, головою громадської ради обрано  Дем’яна Віталія Васильовича - голову громадської організації «Асоціація Курорт «Сколівський»;  заступником голови громадської ради – Паращак Галину Несторівну - голову Сколівського районного об’єднання власників агроосель «Бойківська хата»; секретарем - Приндака Василя Петровича, голову  громадської екологічної організації «Природа».
17 Травня, 2017 р., 16:01
У третій четвер травня (18 травня 2017 року) в Україні проходить акція «День вишиванки». День вишиванки – це свято-флешмоб, коли українці в будній день одягають вишиванку на роботу, школу чи садочок, вдома. День вишиванки – свято національної єдності, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу, а також об’єднати українців. Основна мета заходу – це збереження українських цінностей та їх популяризація серед молоді та населення держави загалом. Вишиванка – символ, який єднає українців незалежно від мови, якою вони спілкуються, віросповідання чи політичних поглядів. У цьому зв’язку, пропонуємо приєднатися до акції усіх небайдужих жителів району та одягнути у цей день вишиванку.
17 Травня, 2017 р., 14:38
08 червня о 9.00 год.  Стрийська кооперативна ініціатива в рамках ІІ-го всесвітнього фестивалю  українських кредитних спілок запрошує на конференцію  з питань економічної самоорганізації    “Мільйон із гектара – літо 2017”.  Цільові групи:  сімейні фермери,   зацікавлені особи, які хотіли б взятися за працю на землі, які вже щось роблять, сільські голови, депутати, священики,  активні громадяни. Місце проведення: Стрийський коледж Конференція відбудеться за сприяння:  кредитної спілки “ВИГОДА”,  кооперативу здорового харчування “ВІРА”,  фонду громад “РІДНЯ”,  місцева пенсійна система. Обов’язкова реєстрація через форму на сайті coopvira.org   або через координатора. Контактна особа – Іван Гарбовський тел. 063-85-34-099