Новини Сколівщини

27 Червня, 2017 р., 15:52
Дорогі співвітчизники! Шановний кримськотатарський народе! Сьогодні, 26 червня - День кримськотатарського прапора. Саме цього дня у 1991 році, вперше після багатьох років вигнань і поневірянь, відновив роботу представницький орган - Курултай кримськотатарського народу. Кримські татари, що поверталися з депортації на свою історичну землю, продемонструвавши всьому світові незламність духу, відродили самобутню традицію самоврядування, національну символіку.
27 Червня, 2017 р., 11:09
    Сколівське  відділення Стрийської ОДПІ повідомляє про проведення сеансів зв’язку “гарячих ліній” на червень  2017 року:
27 Червня, 2017 р., 11:05
У вівторок, 27 червня,  о 19.00 год. біля РНД " Бескид" м.Сколе  відбудуться урочистості з нагоди Дня Конституції України та Дня молоді.В програмі: святковий концерт, українська дискотека.
26 Червня, 2017 р., 17:51
25 червня в РНД «Бескид» відбувся благодійний  вечір  присвячений пам'яті Героя Небесної Сотні Олега Ушневича. Виступили: Руслан Кошувинський, екс-віце спікер Українського парламенту, зі словами подяки Сколівшині за  виплеканого Героя України, о.Володимир Борис, голова громадської  організації «Спілка ветеранів, АТО Сколівщини" голова Сколівської районної ради Микола Романишин та перша вчителька Олега Ушневича  Дрогобицької школи №14 . Відтак,  Андрій Семен,  голова районного ВО «Свобода»  та Ірина Сех, голова Всеукраїнського об'єднання українок «Яворина» вручили нагороди школярам району, переможцям Всеукраїнського конкурсу творчих робіт, присвяченого пам'яті Героїв України «Мати героя». Присутні мали нагоду послухати концертну програму у виконанні гурту  священників «Новий час» (м.Дрогобич).   Зібрані кошти  благодійного вечора будуть віддані  Анні-Марії Хомин, 2014 року народження, жительці с.Труханів Сколівського району, яка потребує негайної операції на серці.
26 Червня, 2017 р., 16:49
ПОДВИЖНИКИ - СМЕРТНІ, ЇХНЯ СПРАВА ПОВИННА ЖИТИ     У неділю, 25 червня, у Скольому відбулося урочисте відкриття намогильного пам’ятника Герою України і Небесної сотні Олегу Ушневичу, який загинув під час найбільш кривавих подій Революції Гідності у Києві 20 лютого 2014 року. Спекотного літнього дня у Сколе з’їхалися родини Героїв Небесної сотні з цілої Львівщини. Як було сказано у вступному слові, вшанувати пам’ять загиблого героя сколівчан та гостей міста запросила родина Ушневичів, зусиллями якої, власне, і постав монумент. Право відкрити пам’ятник було надано батькові Олега — Михайлові Ушневичу, почесному громадянину Сколівського району воїну УПА (сотня «Громенка») Ярославу Фітелю, а також побратиму-майданівцю Андрію Семену. Прозвучав Державний Гімн.
26 Червня, 2017 р., 16:39
  У четвер, 29 червня,   за підтримки Сколівської районної ради і райдержадміністрації відбудеться семінар  «Сколівщина туристична: реалії і перспективи розвитку».  Мсце проведення: зал засідань РДА, м.Сколе,м-н Незалежності,1). ПРОГРАМА
26 Червня, 2017 р., 16:25
22 червня заступник голови райдержадміністрації Василь Білинець провів засідання координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання. В ході засідання розглянули проект кошторису  фінансових видатків на заходи передбачені  Програмою  національно-патріотичного виховання дітей  та молоді району на 2017-2020роки. З пропозиціями виступили: о.Володимир Борис-голова громадської організації « Спілка ветеранів АТО Сколівщини», Олег Лаба-керівник спортивного клубу «Опір-Україна» та Теодор Витвицький - голова районного культурологічного товариства «Бойківщина».
23 Червня, 2017 р., 12:44
Шановні Колеги !  В Україні  сьогодні формується ефекпшвна система державної служби, яка є важливою складовою політичної трансформації українського суспільства, наближення його до європейських стандартів. Саме високопрофесійна державна служба здатна заЬезпечити розумно організоване, демократичне, правове та результативне державне управління.
23 Червня, 2017 р., 12:20
 З нагоди Дня державної служби України, сьогодні, 23 червня, перший заступник голови райдержадміністрації Ярослав Лепісевич та заступник голови районної ради Юрій Допілко привітали державних службовців , які зібрались  в актовому залі райдержадміністрації  із святом.