25 червня в РНД «Бескид» відбувся благодійний вечір присвячений пам'яті Героя Небесної Сотні Олега Ушневича

Дата: 26.06.2017 17:51

Фото без опису25 червня в РНД «Бескид» відбувся благодійний  вечір  присвячений пам'яті Героя Небесної Сотні Олега Ушневича. Виступили: Руслан Кошувинський, екс-віце спікер Українського парламенту, зі словами подяки Сколівшині за  виплеканого Героя України, о.Володимир Борис, голова громадської  організації «Спілка ветеранів, АТО Сколівщини" голова Сколівської районної ради Микола Романишин та перша вчителька Олега Ушневича  Дрогобицької школи №14 .Фото без опису Відтак,  Андрій Семен,  голова районного ВО «Свобода»  та Ірина Сех, голова Всеукраїнського об'єднання українок «Яворина» вручили нагороди школярам району, переможцям Всеукраїнського конкурсу творчих робіт, присвяченого пам'яті Героїв України «Мати героя». Фото без описуПрисутні мали нагоду послухати концертну програму у виконанні гурту  священників «Новий час» (м.Дрогобич).   Зібрані кошти  благодійного вечора будуть віддані  Анні-Марії Хомин, 2014 року народження, жительці с.Труханів Сколівського району, яка потребує негайної операції на серці.