Новини Сколівщини

12 Липня, 2017 р., 09:21
Якщо Вам небайдужий розвиток Вашої громади, Ви добре розумієте її проблеми, прагнете змін і готові виділити час на допомогу громаді, запрошуємо Вас долучитися до міжрегіональної команди громадських радників. У команді Ви пройдете спеціалізоване навчання з кваліфікованими тренерами, знайдете підтримку однодумців з усієї України, дізнаєтесь та навчитесь як можна ефективно направити свої зусилля на якісні зміни в житті громади. Ми пропонуємо навчання з різних питань, які можуть знадобитися раднику в громаді: безпека, фінансова грамотність, захист своїх прав, робота державних інститутів, пошук допомоги та встановлення зв’язків.  Щоб долучитися до формування команди та подати свою кандидатуру на навчання необхідно заповнити Інтернет-опитувальник (https://goo.gl/gvA6VJ) до 31 серпня 2017 року. Тут Ви зможете вибрати зручний для себе графік навчання і розповісти про Ваш досвід та бачення змін в громаді. Результати опитування буде опрацьовувати конкурсна комісія. Члени комісії можуть зателефонувати Вам і уточнити додаткову інформацію після отримання Ваших відповідей на запитання Інтернет-опитувальника.
11 Липня, 2017 р., 16:06
У четвер, 13 липня, о 10.00 год. в залі засідань райдержадміністрації відбудеться засідання Колегії райдержадміністрації з наступним порядком денним:  - про виконання районного бюджету за І півріччя 2017 року;  - про стан виконавської дисципліни в райдержадміністрації за І півріччя 2017 року та про роботу із зверненнями громадян за І півріччя 2017 року; про затвердження районних цільових програм; - про підсумки  відбору  на військову службу за контрактом  за І півріччя 2017 року;  - про підготовку призову на строкову військову службу в серпні 2017 року.
11 Липня, 2017 р., 15:59
Сьогодні, 11 липня, перший заступник голови райдержадміністрації Ярослав Лепісевич  провів зустріч з жителями села Климець. Під час  зустрічі  Ярослав Лепісевич   охарактеризував основні  напрямки соціально-економічного розвитку  району, звернув увагу  на  капітальне  будівництво, ремонт доріг, реалізацію мікропроектів в закладах соціально-культурної сфери. Розповів про переваги  Урядової Програми «Доступні ліки» та про переваги процесу децентралізації. Представники  активу    села  перед керівництвом району порушували питання вуличного освітлення села транспортного сполучення, забезпечення дровами Народного дому.
11 Липня, 2017 р., 15:35
Сьогодні, 11 липня, призначено державні соціальні допомоги 53 малозабезпеченим  сім’ям  району та   25 заявникам – житлові субсидії.  Призначення вищевказаних  соціальних допомог  та субсидій затверджено  під час засідання  комісії  з розгляду питань призначення державних соціальних допомог малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій та пільг за місцем проживання під головуванням заступника голови райдержадміністрації  Василя Білинця.
11 Липня, 2017 р., 14:55
За інформацією Львівського регіонального центру з гідрометеорології вдень 11 липня із збереженням до кінця доби на території Львівської області та міста Львова очікують грози, пориви південно-західного вітру 17 – 22 м/с, в окремих районах шквали до 25 – 29 м/с.
11 Липня, 2017 р., 10:26
Згідно прийнятої  Програми зайнятості населення Сколівського району на 2013-2017 роки (рішення сесії Сколівської районної ради № 346 від 25.04.13 р.) у 2017 році планується створити 570 нових робочих місць. Протягом січня – червня 2017 року за даними Сколівського  РЦЗ створено 170 нових робочих місць,  а саме: 142 створено для фізичних осіб підприємців; 4 особам надано одноразові допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності; безробітних осіб працевлаштовано на нові робочі місця із здійсненням компенсації працедавцям єдиного внеску; за даними держреєстратора у Сколівському районі 0 осіб; за даними управління праці та соціального захисту 0 осіб.Таким  чином, загалом створено 170 робочих місця, що складає 30 % до виконання Програми зайнятості населення за 2017 рік.
11 Липня, 2017 р., 09:33
У суботу, 15 липня, на Сколівщині  святкуватимуть День Славська 2017.  У смт.Славське  відбудеться уже VI фестиваль, який збере десятки відомих українських виконавців. Серед гостей цьогорічного фестивалю: група АНТИТІЛА, співаки Ірина Федишин, IvanNavi, Роман Скорпіон, М’ята, SonyaKay, а також Rock-H, NaVsi 100, PatsykyzFraneka та інші. Також у програмі передбачена й спеціальна етнопрограма. Розпочнеться святкування Дня Славська о 14:00 год., гала-концерт –  о 19:00 год. Місце проведення – полонина біля готельного комплексу «Перлина Карпат».
11 Липня, 2017 р., 09:29
До 1 вересня триває прийом заявок на Всеукраїнський конкурс «Історія, яка нас об’єднує». Тематика цьогорічного конкурсу – «Україна в боротьбі за державність та незалежність. До 100-річчя Української революції 1917–1921, 75-річчя створення УПА, 25-річчя проголошення Незалежності України».
07 Липня, 2017 р., 12:45
В Україні триває прийом заявок на конкурс Global Teacher Prize Ukraine, відомий як «Нобелівська премія» для вчителів. Метою конкурсу є відзначення досягнень освітян, які зробили вагомий внесок у професію.
07 Липня, 2017 р., 12:41
Цього року вже вдев’яте в Україні святкують професійне свято – День працівника природно-заповідної справи. Більше 400 працівників природоохоронних установ області  щодня сприяють збереженню природних цінностей та культурної спадщини рідного краю, розповсюджують екологічні знання.