Новини Сколівщини

15 Березня, 2018 р., 11:13
Відділ культури Сколівської райдержадміністрації   оголошує конкурс на заміщення вакантної посади категорії «В», а саме: головного спеціаліста відділу культури РДА.  Кваліфікаційні вимоги: - вища освіта ступеня молодшого бакалавра або бакалавра за напрямом підготовки  або іншими спеціальностями відповідно до професійного спрямування, вільне володіння державною мовою, без досвіду роботи.
15 Березня, 2018 р., 09:55
За повідомленням Львівського регіонального центру з гідрометеорології  упродовж 17 – 19 березня на Львівщині очікується різка зміна погоди. 17-18 березня – сильні опади (мокрий сніг з переходом в сніг). Вітер північно-східний 9 – 14 м/с, пориви 15 – 22 м/с, хуртовини. Подекуди налипання мокрого снігу. На дорогах ожеледиця, снігові замети. Приріст снігового покриву 20 – 35 см. 19 березня – поступове припинення опадів.
14 Березня, 2018 р., 17:46
У вівторок, 20 березня 2018 року,  об 11. 00 год. в актовій залі райдержадміністрації (м. Сколе,  м-н Незалежності,1, ІІІ поверх) відбудеться публічне представлення звіту  начальника  фінансового   управління райдержадміністрації  Світлани Сидорик  про виконання районного бюджету Сколівського району за 2017 рік.
14 Березня, 2018 р., 17:07
Нещодавно заступник начальника відділу Сколівське бюро правової допомоги Віра Андрейків спільно із головним спеціалістом служби у справах дітей - Оленою Урдей та фахівцем Сколівського районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді - Дмитром Бажаном провели тренінг: «Стоп- насильству!». Захід відбувся у навчально - виховному комплексі "Середня загальноосвітня школа - ліцей" с. Козьови при Львівському Національному університеті імені І.Франка Сколівської районної ради. Учасниками тренінгу стали учні 7- 8 класів.
14 Березня, 2018 р., 16:24
Уряд розпочне підвищення пенсій в межах чинного законодавства ще до ухвалення відповідного закону. З другої половини березня Пенсійний фонд розпочне виплати перерахованих пенсій військовослужбовцям. Основі виплати розпочнуться з 1 квітня. Пенсії будуть перераховані з 1 січня 2018 року. Тобто, в квітні військові пенсіонери отримають перераховану пенсію за січень-квітень. Пенсії будуть перераховані за довідками уповноважених структур, в яких особи проходили службу (Міноборони, МВС, та інші) - пенсіонерам не потрібно окремо звертатися до Пенсійного фонду. Для перерахунку пенсій військовослужбовцям (окрім осіб начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ) будуть враховані: оклад за посадою, оклад за спеціальним званням, процентна надбавка за вислугу років.
14 Березня, 2018 р., 16:23
Про це сьогодні, 14 березня, під час прес-конференції повідомила директор департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації Ірина Микичак. «З 1 квітня починається процес реформування первинної медичної допомоги. Відтак, наші мешканці має підписувати угоди та вибрати собі сімейного лікаря, підписати декларацію про співпрацю», - зазначила Ірина Микичак. Окрім того вона додала, що формуються списки пацієнтів, так звані «червоні» списки, а опісля «зелені» списки – коли пацієнти будуть занесені у реєстр.
14 Березня, 2018 р., 16:21
Із настанням тепла люди починають випалювати суху рослинність на полях, смугах вздовж автомобільних та залізничних доріг. У вогні згоряють сміття, пластикові пляшки, залишки добрив і отрутохімікатів, утворюючи токсичні хімічні сполуки, які викликають захворювання дихальних шляхів, знижують імунітет людини, посилюють негативний перебіг хронічних захворювань. При спалюванні виділяється бензопірен, що може викликати ракові захворювання.
14 Березня, 2018 р., 12:01
"Добровільне декларування доходів свідчить про високу податкову культуру громадян та їх свідоме виконання конституційного обов’язку, адже податок на доходи фізичних осіб, який сплачується від отриманих доходів є основою наповнення місцевих бюджетів та бюджетів об’єднаних територіальних громад." Щоб виконати свій конституційний обов’язок і подати річну податкову декларацію, громадяни можуть звернутися в Центр обслуговування платників Сколівського відділення   Стрийської  ОДПІ  ГУ ДФС у  Львівській області, який розташований за адресою: вул.Кн.Святослава 5а, м.Сколе, Львівської області. Саме тут фахівці надають необхідні консультації та допоможуть правильно заповнити декларацію про отримані доходи.
14 Березня, 2018 р., 11:59
Сколівське відділення   Стрийської  ОДПІ  ГУ ДФС у  Львівській області нагадує, що постановою Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2000 р. № 1336 «Про забезпечення реалізації статті 10 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Постанова №1336), із змінами та доповненнями, затверджено перелік окремих форм та умов проведення діяльності у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, яким дозволено проводити розрахункові операції без застосування реєстраторів розрахункових операцій (далі – РРО) з використанням розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій (далі – Перелік).